Платіжні картки з кешбеком

Яка найкраща комбінація карт для кешбеку?

  • А-Банк: Зелена (АТБ)/Platinum, Жовта

    Голосів: 12 46.2%
  • Банк Власний рахунок і Банк Восток: картка з кешбеком

    Голосів: 5 19.2%
  • Банк Глобус: GlobusPlus

    Голосів: 6 23.1%
  • Банк інвестицій та заощаджень: кредитна картка BISeшка, картка «Зарплатна»

    Голосів: 0 0.0%
  • Кристал Банк: картки в пакеті «Особистий» та «Кристал Кредит»

    Голосів: 0 0.0%
  • ПУМБ: всеМОЖУ online/всеМОЖУ, всеКАРТКА

    Голосів: 15 57.7%
  • ТАСкомбанк: VeryCard, Велика 5/Pudra Card/Lime Card, пакет послуг Platinum

    Голосів: 8 30.8%
  • izibank: Orange (основна), Virtual

    Голосів: 7 26.9%
  • monobank: Чорна (АТБ)/Platinum, Біла

    Голосів: 12 46.2%
  • PIRAEUS BANK: WINcard

    Голосів: 5 19.2%
  • Raiffeisen Bank: Райфкартка+, кредитна картка «Два Кешбеки»

    Голосів: 0 0.0%
  • Sense Bank: Cameleon/пакетні картки, лінійка RED

    Голосів: 3 11.5%
  • sportbank: кредитна картка

    Голосів: 1 3.8%
  • UKRSIBBANK: NEW Card (зарплатна/звичайна)

    Голосів: 0 0.0%
  • Unex Bank: UnexSmart, UnexCard 2.0

    Голосів: 2 7.7%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    26
  • Це опитування закриється: .
Реєстрація
04.08.13
Місто
Киев
Что сейчас есть интересное, кроме Альфы, Моно, Абанка? Здесь знаю вроде все.
Я майже повністю перейшов на ТАС
В ТАС же 2% максимум вроде?
Post automatically merged:

hitman, зависит от того для какого "рецепта" Вы желаете взять карту. В последнее время запустилось несколько проектов по тропам monobank, например, SportBank, О.Банк (от Идея банк), КОКО (Форвард)...
Спасибо. Поизучайю вопрос. Получается неплохо разделять расходы и хотелось бы получать максимальный кешбек, но так чтоб без головняка.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
2 місці в ТАС був подвійний кешбек. Та і ті категорії які я використовую в більшості банків кешбек не більше (продукти, комуналка, техніка) а якщо хтось дає прям супер кешбек за кіно чи квитки то можна і з нього оплатити.
А для родичів однозначно ТАС: не треба нічого підключати щомісяця
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Я правильно понял, что речь идет про карту 5 от ТАС? Нужна карта с кэкшэм на любую покупку. Кредитный лимит не нужен. Какой вариант посоветуете?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
На будь-яку покупку не вийде. В різних банків різні обмеження на "некошерні" покупки. Потрібно вивчати. Хтось не любить комуналку і поповнення мобільного, хтось страхові послуги, фінансові послуги не люблять всі банки. Можна отримати бонусами торгових мереж (приклад - Сільпо і Еко) з кращими курсами.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Я немного неправильно сформулировал. Основная карта моно и она мне вполне подходит. Нужна карта любого банка, по которой можно получить кэш за оплату в интернете магазине, например розетке. С возможностью пополнить без процентов через приват. Раньше такой картой была доходная от конкорда. Использовал ее только при крупных покупках в интернет магазинах, но у нее заканчивается срок действия.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ну ТАС дуже погано відпрацьовує купівлю з попередньою авторизацією, якраз купівля в інтернет-магазинах. Через це овердрафти, ненарахування кешбеку... Воно того не варто. Конкорд випустив на заміну картку ONE, по якіій не нараховує кешбек по комуналці і поповненні мобільного. Але Тарасіо писав, що наливають кешбек виключно за офлайн-магазини. Якщо є час почекати до наступного тижня, то зможу підтвердити або спростувати це.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Редиски из конкорда убрали халяву в виде 20% от пополней фрегата :( Да и в доходной кэш автоматом начисляло по итогам месяца, а в ONE смотрю уже какая-то дичь с бонусами.
 
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Я немного неправильно сформулировал. Основная карта моно и она мне вполне подходит. Нужна карта любого банка, по которой можно получить кэш за оплату в интернете магазине, например розетке. С возможностью пополнить без процентов через приват. Раньше такой картой была доходная от конкорда. Использовал ее только при крупных покупках в интернет магазинах, но у нее заканчивается срок действия.
Без процентов через приват, насколько я знаю, ничего кроме конкорда и не пополнишь.
У Б5 всего 1% за интернет-оплаты.
Я бы посоветовал какую-то из этих:
Укрсиб https://respawncard.welcome-to-ukrsibbank.com/ Дебетка, чистые 5% на все интернет-покупки. С розеткой не всегда начисляет кешбек.
Идея О-карта https://obank.com.ua/ грязные 5% за кредитные или 2% за свои почти на все. С розеткой всегда всё хорошо.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
О-карта выглядит круто. Она виртуальная? Плохо что повышенный кэш за кредитные. Не пойму в чем смысл.
 
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
О-карта выглядит круто. Она виртуальная? Плохо что повышенный кэш за кредитные. Не пойму в чем смысл.
Нет, обычная пластиковая карта.
Смысл - как обычно - загнать клиента в долги и стричь проценты :)
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Fishka, от банка Аваль. 1% от всех покупок, у партнёров % больше. https://myfishka.com/partner/005
Только надо не забывать про 10 обязательных покупок, вывод в ноль до 1 числа, и погашение мин. платежа до 20 числа. Я когда всё это выслушала от работника банка, решила, что не стоит она того. Если учесть, что забрать ее сразу нельзя, нужно ждать решения банка, которое они принимают в течение 3-х дней, то и вовсе перехотелось связываться
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А ще "партнерський" кешбек тільки на терміналах Аваля в мережі партнерів. Я так два рази попав на стандартних 2+1 замість 3+3, оскільки провели через Приват.
 

bearing

Заблокирован
Реєстрація
20.08.19
Місто
Киев
Подскажите, а где это кэшбек за коммуналку есть?
 
Зверху