Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Бесит это ограничение в 30к сутки. Когда надо больше, то ещё и жене кидаю, потом прошу переслать обратно. Если еще больше, то уже только кассу искать. На ибоксе было больше 30к.
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
При этом в августе все еще есть возможность без авторизации пополнить карту на 5 тыс. грн (не может быть больше четырех транзакций в сутки) у City24 и на такую же сумму – EasyPay. "Без авторизации – 5000 грн в сутки, через NFC/Дія – 29 999 грн в сутки".
Я думаю що це так і залишиться надалі.
На практиці мене це влаштовує.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Отримав більше 30 тис.грн. на рахунок через ПТКС -пройди фінмоніторинг.

⚠️ Саме так , виглядає що незабаром фінмоніторинг проходити прийдеться отримувачам коштів через iBox, EasyPay, city24.
І це буде фінмон не банку, а фінансовий моніторинг надавача послуги.
📃 Саме так трактують роз'яснення НБУ (https://bank.gov.ua/ua/legislation/Notice_27102023_79667) оператори платіжних терміналів.
І ось коментар СЕО city24 Дмитра Груші:
«Ми, наприклад, вирішили відштовхуватися від надходжень у 30 тис. грн на день по клієнтам банків, із якими вже підписали договори (А-Банком та monobank/Універсал Банк), і до 5 тис. грн — по решті. Якщо на рахунки через нашу термінальну мережу заходить більше цих сум — ми ставимо питання отримувачу коштів, він проходить фінмоніторинг. За менших обсягів перерахувань довідки не наводитимемо. Якщо власник рахунку ухиляється від відповідей або відмовляється проходити фінмоніторинг, він більше не зможе отримувати грошові перерахування з наших ПТКС, будемо змушені заблокувати його»

 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Так і зараз сіті за день не закидає більше 4999гр. Чи тепер можна і більше, але зі справочкою?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Якщо власник рахунку ухиляється від відповідей
Стандартна відмазка депутатів і чиновників - корупціонерів - "мені повертають борги, які до того позичили готівкою", не проканає?
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
У северного союзника педерации правило: если тебе кто-то одолжил, то будь добр заплати налог с этой суммы. Как будешь долг возвращать - государство тебе налог вернет.

Если налогов "при одалживании наличкой" не было - значит и сейчас возврата долга нет, плати налог.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
НБУ оштрафував City24 та Easypay на 21 млн. грн.

💰 Національний банк України оштрафував ТОВ "Свіфт гарант" ( City24) на 12 364 710,00 грн та ФК "Контрактовий дім" ( Easypay) на 8 949 030,00 грн за неналежне забезпечення організації та проведення первинного фінансового моніторингу, у тому числі не забезпечення належної ідентифікації ініціаторів грошових переказів.
📑 Джерело (https://bank.gov.ua/ua/news/all/nat...ri-finmonitoringu-ta-valyutnogo-zakonodavstva)
 

m.ksy

Пассивный пользователь
Реєстрація
20.03.20
Місто
RV
ото і 0% комісії за попопвнення після такого зникають
 
Зверху