Покриття Kyivstar 4G (LTE)

Удовлетворены ли вы покрытием (размер, скорость, стабильность) LTE от Киевстар?

  • Да, полностью!

  • Рано пока судить

  • Категорически нет!


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Київстар 4G (LTE)


Карта покриття | Базові станції | Офіційний веб-сайт

Перший запуск мережі LTE-2600: 06.04.2018 | Перший запуск мережі LTE-1800: 01.07.2018 |
Перший запуск мережі LTE-900: 01.08.2020


ks_bs_80x80.jpg15 627 БС ks_map_icon_80x80.jpg 4 687 н.п. ks_clock_icon_80x80.jpg 29.04.2021

Смартфон: Sony Xperia XZ1
Локація: м. Київ, парк ім. Т. Шевченка


2021-05-09 23.01.10.jpg2021-05-09 23.01.15.jpg

Карта покриття 4G на сайті Київстар
Порівняти покриття 4G з іншими операторами
Реєстр базових станцій 4G (LTE)

 

Вкладення

  • Screenshot_20200605-230615.jpg
    Screenshot_20200605-230615.jpg
    321.6 КБ · Перегляди: 17 163
Останнє редагування:
Реєстрація
04.07.18
Місто
Калиновка
Я так смотрю Киевстар не спешат с покрытием 4g.
Таки да, але досить цікаво дивитись як карта розростається, наче серіальчик дивлюсь) (я про коменти з різних сайтів) тягне київстар та і з дозволами на Бс тягнуть

Надіслано від мого Mi A1, використовуючи Tapatalk
 

Tytan

Вештаюся тут
Реєстрація
21.08.16
Місто
Уличне
Телефон
Xiaomi RN 4 Global
Дивлюсь на карту і щось не бачу у Львівській області обіцяних 180 населених пунктів покритих 4G
 
Реєстрація
03.03.09
Місто
Нововолинськ
Телефон
Xiaomi Redmi 3 Pro
Село світязь Київстар запустився) сигнал ліпший ніж в 3 ж. Вперше побачив 50/25 мб на мобільному)
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
Дивлюсь на карту і щось не бачу у Львівській області обіцяних 180 населених пунктів покритих 4G
теж не бачу :-( , брешуть всі, недолайф теж обіцяв запустити 1.07(на карті в них ціле місто+села навкруги а в реальності 3.07 була запущена одна БС)
 
Реєстрація
28.03.18
Місто
Кривой Рог
Телефон
Samsung Galaxy A50
Покрытием курортов Одессы тоже был неприятно удивлен. Постоянные выпады в 3G и EDGE между поселками.
Возможно покрытие то и есть, но очень слабое и его недостаточно для того, что бы телефон выбрал 4G.
Кстати, был момент странный. Телефон в режиме LTE/3G/2G. Заехал в Затоку, телефон уцепился в 3G. Спустя 15 минут ситуация не изменилась. Пока вручную не переключил режим в 2G only, а потом снова в LTE/3G/2G, сети - 4G я не увидел.
Глюк КС или телефона? Даже хз)
 
Реєстрація
27.03.08
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Note 5 64gb
Покрытием курортов Одессы тоже был неприятно удивлен. Постоянные выпады в 3G и EDGE между поселками.
Возможно покрытие то и есть, но очень слабое и его недостаточно для того, что бы телефон выбрал 4G.
Кстати, был момент странный. Телефон в режиме LTE/3G/2G. Заехал в Затоку, телефон уцепился в 3G. Спустя 15 минут ситуация не изменилась. Пока вручную не переключил режим в 2G only, а потом снова в LTE/3G/2G, сети - 4G я не увидел.
Глюк КС или телефона? Даже хз)

Затока большая, где конкретно?
та и желающих на 4ж могло быть много и выкидывало
 
Реєстрація
03.07.18
Місто
Киев
Хах Боярка то есть то нет на карте, реально сигнала 4г нет.
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Кстати, был момент странный. Телефон в режиме LTE/3G/2G. Заехал в Затоку, телефон уцепился в 3G. Спустя 15 минут ситуация не изменилась. Пока вручную не переключил режим в 2G only, а потом снова в LTE/3G/2G, сети - 4G я не увидел.
Глюк КС или телефона? Даже хз)

У мене в м. Хмельницький така ж ситуація. Покриття є тільки в центрі міста. Коли їду в дорозі і в'їжджаю в зону його дії, телефон в 4G не переходить, тільки примусово. Перейти сам може тільки якщо тривалий час перебувати на території, яка покрита.
 
Реєстрація
18.06.15
Місто
Хмельницький
Телефон
iPhone 14 pro
У мене в м. Хмельницький така ж ситуація. Покриття є тільки в центрі міста. Коли їду в дорозі і в'їжджаю в зону його дії, телефон в 4G не переходить, тільки примусово. Перейти сам може тільки якщо тривалий час перебувати на території, яка покрита.


Я думаю это специфика железа, у меня в том же г. Хмельницкий ,iphone 7 только видит покрытие LTE, даже слабое, сразу его подхватывает, но если выходишь с зоны покрытия LTE тогда телефон сначала по любому выпадает в Эдж, а потом переходит в 3G если оно есть.
 
Реєстрація
04.07.18
Місто
Калиновка
Я думаю это специфика железа, у меня в том же г. Хмельницкий ,iphone 7 только видит покрытие LTE, даже слабое, сразу его подхватывает, но если выходишь с зоны покрытия LTE тогда телефон сначала по любому выпадает в Эдж, а потом переходит в 3G если оно есть.
Кілька днів гостював в Хм теж саме, навіть при слабкому сигналі ловило 4г саме

Надіслано від мого Mi A1
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.04.09
Місто
Днепр
Телефон
Nokia 6.1 4/64, Samsung Galaxy J7 Neo
Мой Samsung тоже только видит хоть слабый сигнал 4G, сам переключается на него, если сигнал пропадает, то при наличии 3G покрытия вываливается в него. Если бы я находился в Хмельницком, скорей всего мой телефон вёл бы себя точно так же.
 
Реєстрація
28.03.18
Місто
Кривой Рог
Телефон
Samsung Galaxy A50
Затока большая, где конкретно?
та и желающих на 4ж могло быть много и выкидывало

Я первый раз там был, не знаю как описать (
Вы не совсем меня поняли) с 4G не выбрасывало, просто телефон туда не перешел автоматом, когда я заехал в Затоку)
И скорость была 50+ мбит, сеть не была загруженна)

Добавлено через 41 минуту
Мой Samsung тоже только видит хоть слабый сигнал 4G, сам переключается на него, если сигнал пропадает, то при наличии 3G покрытия вываливается в него. Если бы я находился в Хмельницком, скорей всего мой телефон вёл бы себя точно так же.

У меня J710FN
Вроде как по железу практически идентичные устройства, однако мой уходит в 4G только если хотя бы 2 "палочки". Сколько это в dBm не замечал
 
Останнє редагування:

jefe_ross

Бурный читатель
Реєстрація
23.04.17
Місто
Жовква (Львов)
Телефон
iPhone Х
Дивлюсь на карту і щось не бачу у Львівській області обіцяних 180 населених пунктів покритих 4G


Перевірено на собі сьогодні, їдучи в обидві сторони. По лінії дальше просто нема! Знову фантазія програми.

А так по Львові супер! Покриття є всюди і навіть на підйомі по серпантині на Високий замок завжди пропадало 3G, то LTE стабільно трималось.



Швидкості різні.

 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
А що чутно про Черкаси та область, kоли покриють?
 
Зверху