Політика справедливого користування мережними ресурсами Київстар

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Предлагаю вынести в отдельную тему обсуждение "Политики справедливого пользования сетевыми ресурсами" от компании Киевстар, чтобы не захламлять ею все соседние темы безлимов.

Условия от 11 апреля 2018 года (под спойлером):
Київстар прагне надавати своїм абонентам послуги високої якості та постійно розширює доступ до мобільної передачі даних.

Статистика вказує, що 0,5% абонентів регулярно використовують аномально великі обсяги мобільного інтернету – понад
100 000 мегабайтів щомісяця*. Ці абонентів перенавантажують мережу оператора та значно сповільнюють швидкість інтернету для решти 99,5% абонентів.

Щоб надати рівноправний доступ до якісного мобільного інтернету та захистити більшість абонентів від дискримінації, компанія буде застосовувати «Політику справедливого користування мережевими ресурсами»: для абонентів, які використали протягом одного дня понад 6000 мегабайтів мобільного інтернету**, послуга передачі даних може надаватися на швидкості до 1,8 Мбіт/c.

Цієї швидкості буде достатньо для комфортного користування усіма популярними послугами на смартфоні: обмін повідомленнями та дзвінки у месенджерах, пошуком інформації у браузері, стрімінгом відео та музики у хорошій якості тощо. У своїх тарифах вже зараз Київстар пропонує нетарифікований доступ до соціальних мереж та популярних стрімінгових сервісах. Крім того, у абонентів з безлімітним інтернетом залишаються всі його переваги:

можливість користуватися всіма доступними в Україні онлайн-сервісами без обмежень за обсягом спожитого трафіку;
можливість використовувати свій смартфон у якості точки доступу;
доступ до безлімітного мобільного інтернету одразу на декількох девайсах завдяки «Інтернет SIM-парі».
99,8% наших абонентів, які користуються мобільним інтернетом – витрачають на місяць меньше ніж 180 000 мегабайтів, тому вони не відчують жодних змін. Обмеження може бути застосоване лише до тих абонентів, які використовують аномально великий обсяг інтернету та перенавантажують мережу.

* 100 000 мегабайтів трафіку вистачить на 112 годин безперервного перегляду відео, 1400 годин прослуховування музики онлайн або на завантаження більше 60 фільмів у хорошій якості.

** 6 000 мегабайтів трафіку вистачить на 7 годин безперервного перегляду відео або 82 години безперервного прослуховування музики у хорошій якості.

*** «Політика справедливого користування мережевими ресурсами» розповсюджується на мобільну передачу даних незалежно від її стандарту.

Условия от 4 октября 2018 года:
Київстар прагне надавати своїм абонентам послуги високої якості та постійно розширює доступ до мобільної передачі даних.

Статистика вказує, що 1% абонентів регулярно використовують аномально великі обсяги мобільного інтернету – понад 100 000 мегабайтів щомісяця*. Ці абоненти перенавантажують мережу оператора та значно сповільнюють швидкість інтернету для решти 99% абонентів.

Щоб надати рівноправний доступ до якісного мобільного інтернету та захистити більшість абонентів від дискримінації,
з 11 квітня 2018 року компанія буде застосовувати «Політику справедливого користування мережевими ресурсами»**: для абонентів, які використали протягом однієї доби понад 3 000 мегабайтів мобільного інтернету***, послуга передачі даних до кінця дня може надаватися на швидкості до 0,8 Мбіт/c.
Цієї швидкості буде достатньо для комфортного користування усіма популярними послугами на смартфоні: обмін повідомленнями та дзвінки у месенджерах, пошуком інформації у браузері, стрімінгом відео та музики у хорошій якості тощо. Також, у своїх тарифах Київстар пропонує нетарифікований доступ до соціальних мереж та популярних стрімінгових сервісів. А у абонентів з безлімітним інтернетом залишаються всі його переваги:

можливість користуватися всіма доступними в Україні онлайн-сервісами без обмежень за обсягом спожитого трафіку;
можливість використовувати свій смартфон у якості точки доступу;
доступ до безлімітного мобільного інтернету одразу на декількох девайсах завдяки «Інтернет SIM-парі».
99% наших абонентів, які користуються мобільним інтернетом – витрачають на місяць меньше ніж 100 000 мегабайтів, тому вони не відчують жодних змін. Обмеження може бути застосоване лише до тих абонентів, які використовують аномально великий обсяг інтернету та перенавантажують мережу.

* 100 000 мегабайтів трафіку вистачить на 112 годин перегляду відео, 1400 годин прослуховування музики онлайн або на завантаження більше 60 фільмів у хорошій якості.

** «Політика справедливого користування мережевими ресурсами» розповсюджується на мобільну передачу даних незалежно від її стандарту та незалежно від форми обслуговування абонента.

*** 3 000 мегабайтів трафіку вистачить на 3 години перегляду відео або 43 години прослуховування музики у хорошій якості..

Наразі діють 2 версії політики справедливого користування Київстар

Версія 1 де шейп 0,8 МБіт/с після 3000 МБ на добу
https://kyivstar.ua/ru/mm/news-and-...et-spravedlivoe-polzovanie-setevymi-resursami

Версія 2 де шейп 512 кБіт/с до наступної абонплати після використання 20000 МБ.
http://kv.st/lws3
або https://kyivstar.ua/ru/mobile/lws3
Для тарифів Z та Дайте ще.
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
01.07.11
Місто
Вінниця
Телефон
MI 10T
Что то тут уже превращается в совсем другое обсуждения! Ограничения как для меня реально печальное, у меня даже в городе нет возможности использовать оптику, по этому юзаю киевстар. И этих 3 ГБ/сутки мне будет хватать, в среднем уходит 1.5-2Гб сутки трафика, но бывает может раз в неделю нужно что-то скачать и этих 3-х ГБ уже будет не достаточно, вот печалька то. Но дело в том что с 3-ма ГБ ещё можно смерится, но вот то что шейп до 0.8 ГБ это реально перебор, хотя бы 1.5 Мбит/сек бы сделали, а то в ютубе даже 480р не посмотришь, и 360р с тормозами... вот в чем беда.
 

rockwinds

Провокатор
Реєстрація
29.03.10
Місто
Никополь
Телефон
iPhone
MotoR4ikk, Беда в том что все кроме слова "Шейп" больше в сатье ничего не видят. А там ещё сказано что рубить будут только сильно недобросовестных качальщиков. Так что тебе как минимум пока, переживать не стоит.
 
Реєстрація
26.07.18
Місто
Винница
Тем кому нужно больше 3 Гб в сутки есть модем с домашним 4g. По моему всё логично.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
rockwinds, у нас нету других вариантов, и я так понимаю ближайшее время изменений вряд ли стоит ждать, а насчёт этого это проблема сугубо оператора, пускай ставят дополнительные бс, или ещё что-то, они деньги не маленькие дерут, так пускай и решают сами свои проблемы а не за счёт абонентов. качество их услуг и так очень хромает.

А за чей счёт? За свой?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
там ещё сказано что рубить будут только сильно недобросовестных качальщиков.
Це ти так вирішив. Рубить будуть всіх або покажи різницію на офіційному сайті Київстар між Качальщик->Недобросовісний Качальщик->Сильно Недобросовісний Качальщик
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Captain, Качальщик - это априори уже недобросовестный пользователь.. ))
 

rockwinds

Провокатор
Реєстрація
29.03.10
Місто
Никополь
Телефон
iPhone
Captain, 99% наших абонентів, які користуються мобільним інтернетом – витрачають на місяць меньше ніж 100 000 мегабайтів, тому вони не відчують жодних змін. Обмеження може бути застосоване лише до тих абонентів, які використовують аномально великий обсяг інтернету та перенавантажують мережу.
 
Реєстрація
01.07.11
Місто
Вінниця
Телефон
MI 10T
rockwinds, нужно теперь узнать, что под их понимаем "аномально большой". А это скорее всего тот кто выкачает более 3 ГБ/сутки.

Зря водафон не запантентовал свою методику шейпа))))))))
 

rockwinds

Провокатор
Реєстрація
29.03.10
Місто
Никополь
Телефон
iPhone
MotoR4ikk, Ну я больше держу внимание на словосочетание може бути. Если бы они давали 100% утверждение то думаю написали бы " обмеженя буде застосовано.." А так как я это понимаю, то они ещё будут думать, резать тебя или нет даже если ты и аномальщик
 

Camael

FO:KJpowpx
Реєстрація
26.03.18
Місто
Харьков
rockwinds, да я ж не спорю, что "качкам" таки нужно интернет по кабелю подключать, чтоб не ложили сеть. Но если вдруг есть такие большие любители мобильного просмотра, которые готовы платить бóльшую сумму, то почему нет?)) Сеть ложится как раз из-за тех, кто желает сэкономить на проводе. А когда безлим (пусть даже с ограничением 12 гб/день и шейпом 1.8) будет стоить как проводной и мобильный вместе взятые, то и качков уменьшится, и деньги у компании на всякие новые G будут.
Но вот халяву за 95-155 гривен надо рубить, тут без вопросов.

и тут я с Вами соглашусь ,долларов 50 вполне посильный ценник

Добавлено через 6 минут
Только в европе средний чек за связь 10$

за эту сумму Вам будет позволено носить телефон в кармане штанов и не пользоваться интерентом

Добавлено через 11 минут
АЯ вот тоже хочу, чтобы мне везде, на работе, и в дороге - делали минет через каждые 20 минут.. Но к сожалению, мои "влажные фантазии" в этом сильно расходятся с реальностью.. :rolleyes:

ну во первых на это потребуется много денег,что бы заплатить "путане",ну а во вторых скорее всего через два дня, после воплощения Ваших влажных фантазий в жизнь "сосут" перестанет реагировать на внешние раздражители, я уже не говорю про всякие там каверниты и застои крови в пещеристом теле

а вообще тама похожа на какую то флудилку, рекомендую закрыть до вступления в силу изменений, а не обсуждать влажные фантазии и стоимость оборудования для среднестатистического оператора на Барбадосе
 
Останнє редагування:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Будете платить хотя бы 1 евро за Гб - будет вам качество
Не факт, что будет. Анекдот про кобылу "ну не смогла я, не смогла" напомнить?
мы не заграницей, и у нас нету таких зарплат как в европке, так что сравнивать нас и европку как минимум глупо.
"Л" - логика. Я согласен с первой частью утверждения, а вот с выводом категорически нет - сравнивать как раз можно и нужно, чтобы понимать, к чему стремится. Вон, куча обладателей прямых рук сравнило зарплаты тут и там - и сделало правильные для свое кошелька выводы. А местные "бизнесмены" чешут разные места и понимают, что надо подтягивать зп в сторону европейский.
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Телефон
OP10Pro, S23U, S24U
MotoR4ikk, Ну я больше держу внимание на словосочетание може бути. Если бы они давали 100% утверждение то думаю написали бы " обмеженя буде застосовано.." А так как я это понимаю, то они ещё будут думать, резать тебя или нет даже если ты и аномальщик

Почитайте условия Z-тариф. Особенно про ваши любимые може бути. Режут в реальности сразу после 20гб.
 
Реєстрація
15.03.12
Місто
Кропивницький
MotoR4ikk, Ну я больше держу внимание на словосочетание може бути. Если бы они давали 100% утверждение то думаю написали бы " обмеженя буде застосовано.." А так как я это понимаю, то они ещё будут думать, резать тебя или нет даже если ты и аномальщик
На контракте еще проверить не удалось, а на припейде только проходит счетчик 6 ГБ и приходит смс об ограничении и врубается шейп.
 

rockwinds

Провокатор
Реєстрація
29.03.10
Місто
Никополь
Телефон
iPhone
lsd, Мне столько на смартфоне не нужно трафика, потому я не попадаю под категорию "качальщиков" а следовательно и за шейп не переживаю.:)
Хотя даже если и попаду под шейп когда нибудь, то уверен что напрягать меня это не будет.
 
Реєстрація
01.07.11
Місто
Вінниця
Телефон
MI 10T
PashaS, особой радости от контракта у них нет, хоть бы тут какую-то плюшку для контрачей сделали.
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Телефон
OP10Pro, S23U, S24U
rockwinds, ну пока я вижу, что вас сильно напрягает "може бути", почитайте сколько вы об этом постов наклепали. Или это просто набивка трафика на форуме? Так это хуже свинорыльства...
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Captain, 99% наших абонентів, які користуються мобільним інтернетом – витрачають на місяць меньше ніж 100 000 мегабайтів, тому вони не відчують жодних змін. Обмеження може бути застосоване лише до тих абонентів, які використовують аномально великий обсяг інтернету та перенавантажують мережу.
Це приблизно теж саме, що "Ми найкраща компанія" або "В нас 4,5G+" тобто виглядає абстрактно і сумнівно. Оператор не міряє 100000 мегабайтів на місяць, він міряє 3 ГБ на день аби знати коли починати шейпити.

Добавлено через 6 минут
я больше держу внимание на словосочетание може бути
Не звертай уваги. Це так написали щоб не травмувати психику чутливих. Як в онлайн чаті пишуть "К сожалению, ограничения коснутся всех". Що може бути зроблене на користь оператора то буде зроблене.
 
Останнє редагування:
Зверху