Політика справедливого користування мережними ресурсами Київстар

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Предлагаю вынести в отдельную тему обсуждение "Политики справедливого пользования сетевыми ресурсами" от компании Киевстар, чтобы не захламлять ею все соседние темы безлимов.

Условия от 11 апреля 2018 года (под спойлером):
Київстар прагне надавати своїм абонентам послуги високої якості та постійно розширює доступ до мобільної передачі даних.

Статистика вказує, що 0,5% абонентів регулярно використовують аномально великі обсяги мобільного інтернету – понад
100 000 мегабайтів щомісяця*. Ці абонентів перенавантажують мережу оператора та значно сповільнюють швидкість інтернету для решти 99,5% абонентів.

Щоб надати рівноправний доступ до якісного мобільного інтернету та захистити більшість абонентів від дискримінації, компанія буде застосовувати «Політику справедливого користування мережевими ресурсами»: для абонентів, які використали протягом одного дня понад 6000 мегабайтів мобільного інтернету**, послуга передачі даних може надаватися на швидкості до 1,8 Мбіт/c.

Цієї швидкості буде достатньо для комфортного користування усіма популярними послугами на смартфоні: обмін повідомленнями та дзвінки у месенджерах, пошуком інформації у браузері, стрімінгом відео та музики у хорошій якості тощо. У своїх тарифах вже зараз Київстар пропонує нетарифікований доступ до соціальних мереж та популярних стрімінгових сервісах. Крім того, у абонентів з безлімітним інтернетом залишаються всі його переваги:

можливість користуватися всіма доступними в Україні онлайн-сервісами без обмежень за обсягом спожитого трафіку;
можливість використовувати свій смартфон у якості точки доступу;
доступ до безлімітного мобільного інтернету одразу на декількох девайсах завдяки «Інтернет SIM-парі».
99,8% наших абонентів, які користуються мобільним інтернетом – витрачають на місяць меньше ніж 180 000 мегабайтів, тому вони не відчують жодних змін. Обмеження може бути застосоване лише до тих абонентів, які використовують аномально великий обсяг інтернету та перенавантажують мережу.

* 100 000 мегабайтів трафіку вистачить на 112 годин безперервного перегляду відео, 1400 годин прослуховування музики онлайн або на завантаження більше 60 фільмів у хорошій якості.

** 6 000 мегабайтів трафіку вистачить на 7 годин безперервного перегляду відео або 82 години безперервного прослуховування музики у хорошій якості.

*** «Політика справедливого користування мережевими ресурсами» розповсюджується на мобільну передачу даних незалежно від її стандарту.

Условия от 4 октября 2018 года:
Київстар прагне надавати своїм абонентам послуги високої якості та постійно розширює доступ до мобільної передачі даних.

Статистика вказує, що 1% абонентів регулярно використовують аномально великі обсяги мобільного інтернету – понад 100 000 мегабайтів щомісяця*. Ці абоненти перенавантажують мережу оператора та значно сповільнюють швидкість інтернету для решти 99% абонентів.

Щоб надати рівноправний доступ до якісного мобільного інтернету та захистити більшість абонентів від дискримінації,
з 11 квітня 2018 року компанія буде застосовувати «Політику справедливого користування мережевими ресурсами»**: для абонентів, які використали протягом однієї доби понад 3 000 мегабайтів мобільного інтернету***, послуга передачі даних до кінця дня може надаватися на швидкості до 0,8 Мбіт/c.
Цієї швидкості буде достатньо для комфортного користування усіма популярними послугами на смартфоні: обмін повідомленнями та дзвінки у месенджерах, пошуком інформації у браузері, стрімінгом відео та музики у хорошій якості тощо. Також, у своїх тарифах Київстар пропонує нетарифікований доступ до соціальних мереж та популярних стрімінгових сервісів. А у абонентів з безлімітним інтернетом залишаються всі його переваги:

можливість користуватися всіма доступними в Україні онлайн-сервісами без обмежень за обсягом спожитого трафіку;
можливість використовувати свій смартфон у якості точки доступу;
доступ до безлімітного мобільного інтернету одразу на декількох девайсах завдяки «Інтернет SIM-парі».
99% наших абонентів, які користуються мобільним інтернетом – витрачають на місяць меньше ніж 100 000 мегабайтів, тому вони не відчують жодних змін. Обмеження може бути застосоване лише до тих абонентів, які використовують аномально великий обсяг інтернету та перенавантажують мережу.

* 100 000 мегабайтів трафіку вистачить на 112 годин перегляду відео, 1400 годин прослуховування музики онлайн або на завантаження більше 60 фільмів у хорошій якості.

** «Політика справедливого користування мережевими ресурсами» розповсюджується на мобільну передачу даних незалежно від її стандарту та незалежно від форми обслуговування абонента.

*** 3 000 мегабайтів трафіку вистачить на 3 години перегляду відео або 43 години прослуховування музики у хорошій якості..

Наразі діють 2 версії політики справедливого користування Київстар

Версія 1 де шейп 0,8 МБіт/с після 3000 МБ на добу
https://kyivstar.ua/ru/mm/news-and-...et-spravedlivoe-polzovanie-setevymi-resursami

Версія 2 де шейп 512 кБіт/с до наступної абонплати після використання 20000 МБ.
http://kv.st/lws3
або https://kyivstar.ua/ru/mobile/lws3
Для тарифів Z та Дайте ще.
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Александр Комаров вещает

Тобі шашечки, або їхати? Тільки назва драконить? Ну це, по факту, є безлім, а про обмеження швидкості в назві нічого ж нема, ніхто не обманює.
Та мені взагалі фіолетово...Просто безліміт це безліміт...Якщо вводять обмеження, то нехай понижають ціну пакета, як на мене це буде справедливо...
 
  • Like
Реакції: Alf

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Re: Александр Комаров вещает

"Вначале пришли за ..., мне было все равно, ведь я не ...., а потом пришли и за мной"?

ну это уже совсем из другой оперы ...
я настаивал на том что в Киеве сеть получше чем в Днепре (сужу сугубо по личному опыту в Киеве) потому думаю стоит улучшить сеть в Днепре ,а не урезать по всей Украине для всех.
зачем всех одинаково причесывать ?
ситуация по городу отличаться может ,а вы страну под один город ...
если сеть позволяет безлимиты то почему их не дать ?

Матвєй, поддерживаю если на старпаке написано безлимитный интернет ,то он должен быть ,а не 3 гига и привет ...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Александр Комаров вещает

chelavek, так давай, пускай и в Киеве сеть завалят! Если не нравится та цитата, то тебе подходит "После нас - хоть потоп"(с)?

если сеть позволяет безлимиты то почему их не дать ?

Как ты это представляешь? РыгиАнальные тарифы? Или по ЖПС определять, есть ли рядом свинорылы, и от этого давать или не давать безлимы? :D

то он должен быть ,а 3 гига и привет

Не "привет", а безлим на 0,8 Мбит, а это - для пользователей, закаленных Интертелекомом - королевская скорость.. :)
 

c0rax

Интернет-провайдер
Реєстрація
02.12.17
Місто
Киев
Телефон
Galaxy Z Fold 3 / P30 Pro
Сходи на корпу - там вообще лимит 5 гиг в мес, вот где бизнес-лохов стригут.. А это еще - королевские условия за такие деньги, к этому должны были прийти рано или поздно, иначе никак.
Видимо, Вы не слышали о доп. пакете «Інтернет Безлім» на корпе. Даже в том-же минимальном ТП, где по умолчанию 5ГБ
Поищите инфу на форуме и почитайте, будете удивлены
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Александр Комаров вещает

chelavek, так давай, пускай и в Киеве сеть завалят! Если не нравится та цитата, то тебе подходит "После нас - хоть потоп"(с)?



Как ты это представляешь? РыгиАнальные тарифы? Или по ЖПС определять, есть ли рядом свинорылы, и от этого давать или не давать безлимы? :D



Не "привет", а безлим на 0,8 Мбит, а это - для пользователей, закаленных Интертелекомом - королевская скорость.. :)
Вони бачать навантаження по кожній БС і навіть сектору(якщо не помиляюся) А зі швидкістю 0.8 таки дуже складно користуватися онлайн сервісами...Якраз таку швидкість дає в мене ватафон і таки спотіфай інколи підвисає при завантаженні, я вже не говорю про Ютуб...А в моїй роботі мобільна мережа, то єдиний доступ до всесвітньої павутини...не всі тут офісний планктон з доступом до вайфай....
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Re: Александр Комаров вещает

Maxxx, я не пророк и не знаю положат или нет
Я вижу что безлимы уже давно , а сеть у меня так и работает
И причин мне ограничивать пока не вижу , а улучшить сеть в Днепре причины есть !
То что интер не мог и не может то его дело
А кс для меня смог и сделал ...
 

@kim

Заблокирован
Реєстрація
23.09.18
Місто
Днепр
Re: Александр Комаров вещает

chelavek, так давай, пускай и в Киеве сеть завалят! Если не нравится та цитата, то тебе подходит "После нас - хоть потоп"(с)?

Точно. 3/4G вырубить нафик. Viber, почта и т.п. прекрасно ведут себя с Edge. А расценки поднять, это да. Как прекрасно доить абонов, попутно втирая говно-басни разного рода.
Лимитированный безлимит.

Не "привет", а безлим на 0,8 Мбит

Зная этих голубых мудаков, точнее будет до 0.8 Мб/с
 
Останнє редагування:

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Re: Александр Комаров вещает

Матвєй, У меня есть предложение переименовать твой безлимит в дуже швидкий 4G . тебе после этого будет легче?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Александр Комаров вещает

Матвєй, У меня есть предложение переименовать твой безлимит в дуже швидкий 4G . тебе после этого будет легче?
Мені буде легше, коли оператори перестануть намахувати мене за мій же рахунок...То 28 днями в тарифі, то лімітованими безлімітами...похвилинкою і так далі! Вам подобається-їжте!
 
Реєстрація
08.06.17
Місто
Белая Церковь
Телефон
11Т
как узнать свой объем дневного трафика?

(сколько выкачал за день, ussd может есть какой)
 
Останнє редагування:

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Re: Александр Комаров вещает

Зная этих голубых мудаков
Все. Началось. Я еще месяц назад спрашивал: Что делать бум если синие подымут цену? Как недолговечна народная любовь:)
 

@kim

Заблокирован
Реєстрація
23.09.18
Місто
Днепр
Re: Александр Комаров вещает

Все. Началось. Я еще месяц назад спрашивал: Что делать бум если синие подымут цену? Как недолговечна народная любовь:)

Какую бы мы цену не пллатили, этим шулерам будет всегда казаться, что недостаточно.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Re: Александр Комаров вещает

Ребят, слово "безлимит" подразумевает неучтённость трафика, а не скорость, на которой этот трафик вы получите. Скорость как раз физически лимитирована в самом прямом смысле этого слова, с помощью физики, поэтому безлимитной она просто быть не может, а это уже основной предмет спора... И кончайте уже натягивать сову на глобус и подменять понятия, а то это просто даже стыдно, называть мудаками всех подряд просто за то, что тебе не дают то, чего ты хочешь. На рынке предостаточно предложений по безлимитному интернету, вопрос только в скорости (и цене). Все желающие могут спокойно уйти на Тримоб и кушать там за 300+ грн ТЕОРЕТИЧЕСКИЕ 7.2, которые превратятся за время использования в 2-5, как повезёт с районом. Разорвать контракты с Кистой, повыкидывать карточки, что угодно. Но "мудаки", "шулеры"... Ой. Уморили. В суд.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Александр Комаров вещает

Ребят, слово "безлимит" подразумевает неучтённость трафика, а не скорость, на которой этот трафик вы получите. Скорость как раз физически лимитирована в самом прямом смысле этого слова, с помощью физики, поэтому безлимитной она просто быть не может, а это уже основной предмет спора... И кончайте уже натягивать сову на глобус и подменять понятия, а то это просто даже стыдно, называть мудаками всех подряд просто за то, что тебе не дают то, чего ты хочешь. На рынке предостаточно предложений по безлимитному интернету, вопрос только в скорости (и цене). Все желающие могут спокойно уйти на Тримоб и кушать там за 300+ грн ТЕОРЕТИЧЕСКИЕ 7.2, которые превратятся за время использования в 2-5, как повезёт с районом. Разорвать контракты с Кистой, повыкидывать карточки, что угодно. Но "мудаки", "шулеры"... Ой. Уморили. В суд.
Питання в тому, що це не було озвучено з самого початку....Якби я купляв стартпак/оформляв контракт на теперішніх умовах, то питань би не виникало, від слова взагалі! А так наші безлімітні безліміти, лімші ніж лімітованими у водафона, а на ділі стали майже такими ж...
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Re: Александр Комаров вещает

Питання в тому, що це не було озвучено з самого початку.
И это ключевой момент, ибо во избежании недоразумений не стоИт в озвучивания новых тарифных безлимитных планов криком заходится про полную не учетность трафика и отсутсвие шейпа. Это как hr-ы-зазывалы трубят про миллион з/п, а по факту 2 тыщи на руки. И кто мудак?
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Re: Александр Комаров вещает

Питання в тому, що це не було озвучено з самого початку....Якби я купляв стартпак/оформляв контракт на теперішніх умовах, то питань би не виникало, від слова взагалі! А так наші безлімітні безліміти, лімші ніж лімітованими у водафона, а на ділі стали майже такими ж...

Изучите понятие «договор-оферта», к которому вы так апеллируете. Какие претензии к оператору, который воспользовался в договоре прописанным правом изменить тариф? А вы воспользуйтесь правом выбросить карточку. Делов-то.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Re: Александр Комаров вещает

Maxxx, я не пророк и не знаю положат или нет

А я вот пророк - точнее, я просто представляю работу системы связи в определеной полосе частот, и какое бы ЖЭ сюда не натягивали - в основе основ (дарю книжку(ой)))) ничего не меняется. Поэтому я знаю, что положат. И был сильно удивлен лимитам в 6 гиг и 1,8 Мбит, и тогда еще говорил, что это мало, и ограничения еще усилят. А оператор мало того - видит то, чего не видим мы, загрузку в графиках и цифрах, и не просто так вводит шейпы. Поставить на каждом столбе по хотспоту 2600 - нерентабельно для оператора, поэтому единственно возможный путь - ограничивать качков-свинорылов, как же вы не можете этого "понять и пгостить"(с)? ;)
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Re: Александр Комаров вещает

Изучите понятие «договор-оферта», к которому вы так апеллируете. Какие претензии к оператору, который воспользовался в договоре прописанным правом изменить тариф? А вы воспользуйтесь правом выбросить карточку. Делов-то.
Ну карточками кидаються наші форумчани...всі ми розуміємо що це фігня! На ділі я не свинорилю, просто хотілось би отримувати те, що обіцяли...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Видимо, Вы не слышали о доп. пакете «Інтернет Безлім» на корпе. Даже в том-же минимальном ТП, где по умолчанию 5ГБ

Бесплатно услуга подключается? В чем смысл тогда пакетов ГБ?
 
Зверху