debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев

Національна поліція України
Закон України «Про Національну поліцію»
Сайт: http://www.npu.gov.ua/
Вікіпедія: стаття
e-mail: [email protected]
для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected] (формат запиту)
для електронних звернень громадян: [email protected] (формат звернення)
Номер термінового виклику: 102
Саll-центр: 0-800-50-02-02
 

Вкладення

  • 73d8321eed51e978852d83bbbfab14b4.jpg
    73d8321eed51e978852d83bbbfab14b4.jpg
    911.9 КБ · Перегляди: 203
  • PM314image002.jpg
    PM314image002.jpg
    46.2 КБ · Перегляди: 218
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
А главное, как общество защитили. Интересно, они понимают насколько вообще их работа даже не бесполезна, а как-то, даже сложно слово подобрать, антиутопична?
- Алекс, как в вашей стране работает полиция?
- Эээ, ну недавно посадили людей за то, что они свое хоум видео на порнхаб выкладывали..
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
На жаль наші поліцейскі не мають таких прикладів. Можливо тому і самі порушують правила на дорозі.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

В Одеській області на хабарі 4 тисячі доларів США викрили начальника одного із відділів поліції. Йому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (хабарництво у значному розмірі).

Про це повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора.

"За даними слідства, поліцейський, який раніше виконував обов’язки начальника відділу, в день призначення керівником одержав від громадянина кошти за непритягнення до кримінальної відповідальності за фальсифікацію документів з переоформлення комбайнів", - сказано в повідомленні.

Правоохоронця затримано під час передачі коштів. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Операцію з викриття проведено прокурорами спільно зі слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Миколаєві, за оперативного супроводу співробітників управління СБУ в Одеській області.

За даними ЗМІ, 21 листопада за хабар затримали голову одного з відділів Національної поліції в Одесі Володимира Панченка. Це сталося у день його призначення на посаду. Арешт високопоставленого правоохоронця провели на 23 кілометрі траси Одеса-Южне.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Поліція Київщини затримала чоловіка, який 12 жовтня влаштував стрілянину у Софіївській Борщагівці під Києвом. На пошуки зловмисника правоохоронцям знадобилося 40 днів.

Про це повідомив керівник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

"Вистрілив у родину і майстерно зник. 12 жовтня незнайомець у камуфляжі влаштував гучну вендету у Софіївській Борщагівці. 40 діб ретельної кропіткої роботи поліцейських і стрілок - арештований", - написав Нєбитов у фейсбуці.

За його словами, колишній військовий з кримінальним минулим тримав вдома 18 комплектів спецодягу, набої, порох і рецепти "коктейлю Молотова".

"Справжні наміри нападника і деталі його кримінального минулого, дійсно, вражають", - додав начальник поліції Київщини, не уточнивши деталей.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Державне бюро розслідувань і Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції викрили злочинну організацію, яка займалася розповсюдження наркотиків у Павлограді.

Про це повідомляються на сайтах ДБР, Нацполіції та Офісу генерального прокурора.

До складу групи входили колишні та чинні працівники поліції.

Одним з головних підозрюваних вважається 60-річний колишній перший заступник начальника УМВС України в Дніпропетровській області, який свого часу сім років очолював обласний підрозділ боротьби з наркозлочинністю.

Він консультував ймовірного лідера злочинної групи - 32-річного мешканця Дніпра, уродженця Грузії - щодо методів конспірації, планів правоохоронців щодо документування, підказував точки оптової закупівлі наркотиків та прекурсорів і місця їх виготовлення.

Ще один колишній поліцейський, 43-річний колишній начальник одного з підрозділів Управління протидії наркозлочинності поліції Дніпропетровської області був посередником між учасниками наркосиндикату та діючими поліцейськими

Серед них - старший оперуповноважений Дніпровського районного управління поліції (в минулому займав керівну посаду УПН поліції області) та один зі співробітників поліції Синельникового, який перед тим працював у керівництві поліції Павлограда.

Загалом до складу наркоугруповання входило більше десяти осіб, чоловіків та жінок віком від 21 до 47 років.

"За попередньою оцінкою, за тиждень у районному центрі зі 100 тисячним населенням ділки заробляли близько 100 тисяч гривень. Слідчими встановлені факти, що зловмисники розповсюджували наркотики серед неповнолітніх. Також встановлені непоодинокі факти навмисного підсаджування людей, у тому числі підлітків, на наркотики, з подальшим їх примушуванням займатися розповсюдженням наркотичних засобів", - йдеться в повідомленні ДБР.

Під час спеціальної операції правоохоронці затримали дев'ятьох підозрюваних, вилучили гроші та велику кількість наркотиків, виявили дві лабораторії з їх виготовлення.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Одним з головних підозрюваних вважається 60-річний колишній перший заступник начальника УМВС України в Дніпропетровській області, який свого часу сім років очолював обласний підрозділ боротьби з наркозлочинністю.
С утра судорожно пытаюсь вспомнить, кто бы это мог быть... Мне кажется, журналюги перепутали все на свете!
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

У Вінницькій області поліцейські викрили злочинну групу, яка налагодила схему продажу фіктивних COVID-сертифікатів. До групи входили медичні працівники двох лікарень області, працівники вінницьких турфірм та посередники.

Протягом кількох місяців правоохоронці документували їхню діяльність та здійснювали контрольовані закупівлі сертифікатів про вакцинацію, повідомляє пресслужба обласної поліції.

"За наявною інформацією, посередники підшукували охочих без фактичного введення вакцини отримати Covid-сертифікати, які б відображалися у додатку «Дія». Оголошення про надання таких послуг зловмисники розміщували у закритих групах в месенджерах. Вартість такого сертифікату становила 250 євро", - сказано в повідомленні.

24 листопада під час проведення обшуків за місцем роботи та проживання підозрюваних вилучено комп’ютерну техніку, банківські картки, мобільні телефони та інші речові докази.

Відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 362 КК України (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї).

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
Монастирський назвав використання вертольотів ДСНС чиновниками звичайною практикою
Особенно в загородную резиденцию на днюху к корешам по кварталу. Обычное дело, как и наличие оффшоров, etc
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Президент Володимир Зеленський пояснив свій нещодавній візит на державну дачу "Синьогора" в Гуті у Карпатах. Він підкреслив, що має повне право на перебування на цій державній дачі і вирішив полетіти туди на один день, увечері пʼятниці 19 листопада, з родиною. Паралельно він проводив там планування масштабного заходу – святкування 30-річчя української дипломатії, що планується провести саме в державній резиденції.

Про це він розповів у відповіді на запитання журналіста УП Михайло Ткача, який раніше підготував розслідування про святкування ювілею голови Офісу президента Андрія Єрмака.

"Щодо державної дачі – я маю на це повне право, що я не хочу жити в цьому готелі, маю на це повне право. Повинен купити дім, зняти його, але щоб я не зробив, ви все рівно будете приїжджати до мене в гості і запускати дрони. До речі, обʼєкт "Синьогори" – захищений обʼєкт, а ви використовуєте дрони. Незважаючи на те, що це порушення законодавства, шановний прокурор Михайло", – зазначив президент.

Щодо своєї обіцянки передати держдачі для відпочинку дітям, він сказав: "У державній резиденції, де я є, і маю на це повне право, там є багато будівель, і вони передані дітям. Дітям, які живуть без батьків. Це вже рік, ця обіцянка повністю зроблена".

Він додав, що всього був чотири рази за 2,5 роки президентства в "Синьогорах". Зеленський зауважив, що готується проєкт надання в користування держдач дипломатам. А на 22 грудня в "Синьогорах" заплановано масштабний захід з нагоди 30-річчя української дипломатії.

"22 число грудня – дуже важливий день. Заходи будуть проходити три дні – тридцятиріччя української дипломатії. Я хотів до цього часу надати можливість, щоб ми використовували резиденцію для заходу. Всі посли знають про це. 20 числа буде Івано-Франківськ, буде перший приїзд послів, з нашими всіма послами одразу ніхто не зустрічався. Все це буде відбуватися в державній резиденції в Гуті. Багато всього робиться, і гвинтокрили, щоби облаштувати багато речей", – зазначив президент.

"Я прилетів туди без гостей, не на приватному літаку. Ви не звернулись до мене особисто після того, як я там був. За дві години до ефіру ви звернулись в офісі (Ткач зауважив, що було не дві, а сім годин. – Ред.). Я маю повне право іноді відпочивати. Завдяки вам для мене більше немає місця в Києві, де я можу відпочивати. Це неправильно. Я жива людина і маю право на особисте життя", – зазначив він.

Зеленський також сказав, що Андрій Єрмак, який народився 21 листопада, відмовився святкувати.

"Він сказав, що завтра тут будуть люди, які скажуть: "Поки йде покладання квітів, хтось там щось святкує, пляски на крові", – заявив президент.

Він підтвердив, що був у "Синьогорі", і був там із Андрієм Єрмаком. Президент сказав, що літав гвинтокрилом ДСНС, бо президентські літак і гвинтокрил зламані.

"У пʼятницю увечері після роботи я зі своєю родиною полетів на один день відпочити. І так, я полетів", – зазначив він.

Президент додав, що в гвинтокрилі були супроводжувальні особи, адже президент не може літати один.

"Літак президента не працює, бо не може директор ДУСа виділити кошти, бо всі медіа кричать – не дай Боже, що щось витрачається на президента. Літак ремонтується", – пояснив президент, чому використовувався гвинтокрил ДСНС.

Зеленський підтвердив, що справді зустрічався там із головою Мінрегіону Олексієм Чернишовим, але не для святкування ювілею Єрмака, а задля планування майбутнього заходу з дипломатами, і жодних "циган і ведмедів він не викликав".

"Я прекрасно відпочив з паном Чернишовим, працюючи в ніч з пʼятниці на суботу. В суботу у мене був вихідний день. Разом зі мною був голова офісу і моя сімʼя. У неділю (в сам День народження Єрмака. – Ред.) я полетів о 7 ранку", – зазначив він.

Потім президент взяв участь у покладанні квітів з нагоди Дня Свободи і Гідності. Потім він поїхав на роботу, провів зустрічі з військовими, мав наради, а потім нагородження.
 
Зверху