Вибір банку для відкриття рахунку (платіжної картки) — фізособам

Продуктами яких банків найчастіше користуєтеся?

  • А-Банк

    Голосів: 29 28.2%
  • Банк Восток / БВР

    Голосів: 12 11.7%
  • Правекс Банк

    Голосів: 0 0.0%
  • ПриватБанк

    Голосів: 53 51.5%
  • ПУМБ

    Голосів: 35 34.0%
  • Ощадбанк

    Голосів: 10 9.7%
  • укргазбанк

    Голосів: 2 1.9%
  • ТАСкомбанк / izibank / sportbank

    Голосів: 33 32.0%
  • CONCORD bank / NEOBANK

    Голосів: 4 3.9%
  • IdeaBank / O.Bank

    Голосів: 3 2.9%
  • KredoBank

    Голосів: 2 1.9%
  • Raiffeisen BANK

    Голосів: 9 8.7%
  • UKRSIBBANK

    Голосів: 4 3.9%
  • Universal Bank / monobank

    Голосів: 64 62.1%
  • Інший банк

    Голосів: 16 15.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    103

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Не вижу надписи "дубликат".
У меня справа напечатано дубликат, выдана в 2006 году. До сих пор пользуюсь без проблем. В Пумбе в октябре без промблем перевыпустил карту Все можу. Скрин выкладывать, думаю не надо, поверьте на слово.
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
У меня ламинированный ИНН далекого года. Теперь знаю, что можно поменять на новую без проблем.
Записываться на эту справку можно онлайн? Или только живая очередь?
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Mathias, у меня тонкая бумажка, выданная в 1997 году, до сих пор пользуюсь.
Аналогично. Причём сама бумага ещё норм, а вот текст как выгоревший, хотя она с первого дня хранится в сложенном состоянии.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Справки в разных форматах печатали, это же даже не бланк строгой отчетности. Я свою заламинировал и обрезал, она размерами как раз под обложку паспорта подходит. А у жены - простынка, никак не спрячешь в развернутом виде.
 

Asin

Slonorylʹstvo nashe vse
Реєстрація
21.01.11
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi
Подскажите, пожалуйста, с каких банков "тянучка" без комиссии.
Собственно, при оплате заказа на доске объявлений izi.ua Приватбанк по 5 грн начал брать. Ищу альтернативы, чтобы было без комиссии.
 
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
Asin, поищите ссылку на таблицы р2р от mustbe.ml на форуме.
mustbe.ml/tables/p2p_sep
эту?
Расшифровку бы таблицы. Что каждый столбик означает...
Направление и чей сервис. На пересечении строки и столбца - бесплатно или есть комиссия.
 
  • Like
Реакції: Asin
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Доброго вечора шановному товариству!
Допоможіть із таким питанням.
Я маю десь 30 га землі, хочу її сам обробляти. Для цього мені потрібен трактор. Придивився собі міні-трактор "Булат 454"(FORTE454). Він коштує десь 230 тис грн. Хочу купити цей трактор у кредит. У мене ЗП 15 тис на місяць. Під людський процент я би зміг тягнути цей кредит, плюс із урожая гасивби швидше кредит.
Але тут проблема. Обійшов багато банків, там дають лише готівкові кредити під драконівський відсоток, десь близько 50% річних. Плюс у середньому дають суму не більше 100 тис. У деяких банках можна отримати і більше. Мене це не влаштовує, адже при їх ставках мені щомісяця треба буде сплачувати більше 6 тис грн тільки відсотків, не рахуючи тіла кредиту.
У банків є лояльні умови на купівлю авто або житла, під більш-менш внятні відсотки, але міні-трактор під жодну програму не потрапляє.
Скажіть будь-ласка, хто знає у який банк можна звернутися за таким кредитом. Наразі я уже перевірив Ощад, приват, ОТП, Ідея банк, ПУМБ.
Дякую!
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Тракторист, вопрос из зала, а есть импортные трактора с кредитными программами от производителя (дилера)? Может такой трактор будет дороже, но за счет низких % и лояльных условий выдачи он тебе будет по карману. Ну, и качество может тоже будет получше.
 
Трактори потужністю від 50 к.с. у вартості наближаються до 0.5 млн грн. Плюс для обробітку 30 га купувати здоровий трактор не рентабельно. Там дорогі витратні матеріали, дорогі агрегати.
У моєму випадку більш доцільно саме міні трактор. А їх, із доступних і по балансу ціна/якість/ продуктивність підходить тільки китаєць булат(форте). На жаль, у мережі не знайшов кредитних пропозицій навіть у офіційних дилерів цієї техніки.
 
Зверху