vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Послуга «Інтернет для 2-го девайсу»

Переваги послуги «Інтернет для 2-го девайса»
Інтернет для 2-го девайса – це послуга, що дозволяє використовувати інтернет вашої основної картки на додатковій SIM-картці у планшеті, модемі, ноутбуці. Обидві картки мають єдиний номер та рахунок.
  • 2-га SIM з 4G (SIM-картка з 4G-інтернетом для вашого додаткового девайса (планшета, модема, ноутбука));
  • Єдиний номер та рахунок (Інтернет та кошти використовуються з вашого основного рахунку);
  • Простота підключення (Отримайте стартовий пакет «Відновлення та заміна SIM» та підключайте послугу через SMS або спеціальну комбінацію);
  • 3 місяці без додаткових плат (У перші 3 місяці послуга доступна без додаткових плат).

Як підключити послугу «Інтернет для 2-го девайса»
  1. Підключення через SMS: Відправте SMS на короткий номер 212 із текстом – серійним номером (12 цифр, зазначені на пластику під штрихкодом нової SIM-картки).
  2. Підключення через спеціальную комбінацію (USSD): Наберіть зі свого номера *212*серійний номер (12 цифр)# і натисніть кнопку виклику.
  3. Підключення за допомогою My Vodafone: Зайдіть в додатку My Vodafone у розділ Послуги → Доступні послуги → Корисні послуги → «Інтернет для 2-го девайса» та зіскануйте або введіть серійний номер (12 цифр, зазначені на пластику під штрихкодом нової SIM-картки).

В яких тарифних планах доступна послуга «Інтернет для 2-го девайса»?
Послугу «Інтернет для 2-го девайса» можна підключити, якщо вашу основну картку підключено до тарифів:
  • контрактні: RED XL, RED XXL, ULTRA, ULTRA VIP
  • предплачені: SuperNet Unlim
  • для бізнес-абонентів: Red Business Ultra L, Red Business XL, Red Business Ultra VIP, Red Business VIP, Red Business L

Як дізнатись статус або відключити послугу?
Перевірити статус послуги: SMS на номер 212 (з текстом 2), через комбінацію *212*1# або додаток MyVodafone
Деактививувати послугу: SMS на номер 212 (з текстом 0), через комбінацію *212*2# або додаток MyVodafone

Скільки коштує послуга «Інтернет для 2-го девайса»?
Вартість послуги: 50 грн/міс:
- для контрактних тарифів: Red M, Red L, Red XL, Red Business Speсial, Red Business XS, Red Business S, Red Business M, Red Business L, Device 4G
- для передплачених тарифів: Vodafone SuperNet Unlim, Vodafone RED S, Vodafone RED M, Vodafone RED L, Vodafone RED EXTRA S, Vodafone RED EXTRA М, Vodafone RED EXTRA L, Vodafone UNLIM 3G, Vodafone UNLIM 3G Plus, Vodafone SuperNet Start 2019, Vodafone SuperNet Pro 2019, Vodafone SuperNet Turbo 2019, Vodafone SuperNet Pro-1 2019, Joice, Vodafone SuperNet Start , Vodafone SuperNet Pro, Vodafone SuperNet Turbo

Послуга доступна без додаткових плат:
- для контрактних тарифів: Red XXL,Vodafone Ultra, Vodafone Ultra VIP, Red Business Ultra L, Red Business XL, Red Busines XXL,Red Business Ultra VIP, RED Business VIP

Якщо я не сплатив користування послугою вчасно?
Необхідно поповнити рахунок до 50 грн за користування послугою і послуга стане доступною наступної доби.
У разі, якщо ви бажаєте негайно активувати послугу необхідно після поповнення рахунку набрати комбінацію *101*212#.

Чи зможу я здійснювати дзвінки чи відправляти SMS-повідомлення з додаткової SIM-картки?
На додатковій SIM-картці доступний лише мобільний інтернет. Дзвінки та SMS-повідомлення недоступні.

Чи можу я користуватися послугою в роумінгу?
Послуга «Інтернет для 2-го девайса» недоступна в роумінгу.

Загальна інформація
Тарифи й послуги (у тому числі послуга «Інтернет для 2-го девайса») діють на території України за наявності покриття мережі оператора, крім тимчасово окупованої території та території, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень або здійснюють їх не в повному обсязі.

Мінімальний строк дії тарифу – 30 днів з моменту його введення. Детальну інформацію щодо тарифів, акцій, вартості та умов надання послуг можна отримати за телефонами:

111 — безкоштовно з мобільного Vodafone Україна в Україні; 0800400111 — для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні).

ПрАТ «ВФ Україна», 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15, у реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій №1.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
Офтоп
На мой взгляд, лучше перевести любую сим на интернет без границ от Лайфа, если находиться в регионе действия и за те же 50грн иметь ещё один пакет с очень неплохими условиями, чем оплачивать за эти же деньги симку для второго девайса от водафона.
 
Реєстрація
17.06.15
Місто
Полтава
Телефон
Meizu M2 Note
На мой взгляд, лучше перевести любую сим на интернет без границ от Лайфа, если находиться в регионе действия и за те же 50грн иметь ещё один пакет с очень неплохими условиями, чем оплачивать за эти же деньги симку для второго девайса от водафона.
При условии, что есть покрытие лайфа. В моем случае водафон - единственный вариант
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
На мой взгляд, лучше перевести любую сим на интернет без границ от Лайфа, если находиться в регионе действия и за те же 50грн иметь ещё один пакет с очень неплохими условиями, чем оплачивать за эти же деньги симку для второго девайса от водафона.
При условии, что есть покрытие лайфа. В моем случае водафон - единственный вариант
Да, это естественно. Я не про покрытие, а про деньги.
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
На мой взгляд, лучше перевести любую сим на интернет без границ от Лайфа, если находиться в регионе действия и за те же 50грн иметь ещё один пакет с очень неплохими условиями, чем оплачивать за эти же деньги симку для второго девайса от водафона.
Саме так і зробив, рік тому, із сімкою 3моб. 👍
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.11.17
Місто
Бобруйск
Как и ожидалось, бесконечное жлобство красных провратило ожидаемую услугу в полнейшую тыкву. С такими условиями лучше было ничего не запускать. Победители конкурса "разочарование года".
 
Реєстрація
10.01.22
Місто
Бровари
Доброго дня. Маю питання наступного характеру. Придбав power sim для 2-го пристрою. Активував згідно з інструкцією. Інтернет працює на мобільному телефоні, але сім карту не "не бачить" до прикладу автомагнітола чи usb модем. Можливо у когось була така ж ситуація? До прикладу, якщо в цю ж автомагнітолу вставляю "оригінальну \ основну" сім карту чи в usb модем, то все ок, інтернет є. Висновок такий, що з основною сім картою, всі пристрої працюють, а з power sim працює лише мобільний телефон, а решта девайсів ні. В моєму випадку, я придбав power sim для магнітоли в автомобіль. Можливо маєте відповідь на питання, або пораду. Дякую.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А модем какую ошибку выдает при подключении? Та сим, что работает тоже от ВФ? Если нет, в модеме и магнитоле были произведены настройки под ВФ?
 
Реєстрація
10.01.22
Місто
Бровари
Ошибок нет, просто не опознает не магнитола не модем сим карту, мол н обнаружена сим карта. Вставляю симку основною, все ок, и модем сразу работает и магнитола. Явно в симке проблема... Я так думаю. Обе сим карты естественно водафон, основная и к ей активирована 2я , павер сим
 
Останнє редагування:
Реєстрація
10.01.22
Місто
Бровари
Заметил еще одно, в основной симке 12 чисел в серийном номере , а в павер сим 13... Возможно ли это влияет :)? Уже все теории проверяю :)
 
Реєстрація
10.01.22
Місто
Бровари
У меня power sim стоит в планшете и работает на раздачу. Без проблем.
Ну у меня в телефоне тоже работает 2я, а в других девайсах нет, мол не обнаружено сим. А основная сим во всех девайсах работает, в том и беда, как то странно выходит
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
У меня вопрос: а даную услугу на предоплате можно подключить только в тарифе супернэт анлим или не только, а то у меня несколько сим карт активных и на одной из них (с тарифом супернэт старт) в приложении май фодафон есть опция подключить сим для второго девайса. но вот проблема там она мне не нужна, а нужна на другой симке с более дешевым тарифом, но для нее в предожении опции подключить нет. Думал по оканчании года без абонплаты сменить тариф на супернэт старт и подключить сим для второго девайса, и тут водафон решил поднять цену на супернэт старт, так что в случае если я сменю тариф на супернет старт и услуга сим для другого девайса не станет доступна получится что я просто потерял более дешовый тариф и услугу не подключил... Неразберихи добавляет тот факт что на сайте цена услуги для супернэт старт есть (например для тех кто уже подключил и пользуется), а в разделе для каких можно подключить - этого тарифа нет. Хотя на другой симке с тарифом супернэт старт где Никогда эта услуга ранее не подключалась есть опция ее подключить. Кто что знает по этому поводу поделитесь инфой, плиз. Решить надо до 11.02 (так как вырастает цена ГБА, и в случае негативного ответа ее надо подключать, пока на 200грн дешевле)
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
А шапку почитать сперва?
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
Ваше сообщение для меня бесполезно, я думал форум существует что бы люди делились риал лайф юз кейс и помогали друг другу, кроме того, там из сообщения должно быть понятно, что я и на сайте был и шапку видил. По существу вопроса заданого в предыдущем посте есть что сказать ?
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
Останнє редагування:
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
У меня вопрос: как совмещается 2-я сим с услугой "Год без абонплат"? За вторую сим нужно будет всё равно отдельно платить? Или как-то можно за год за всё вместе? И попутный вопрос: действует ли ограничение 40гб на контракте? На первый вопрос не нашел ответа по всем страницам темы, а второй - не нашел на сайте кампании! Помогите, плиз, с этими вопросами!
 

Kevin

Заблокирован
Реєстрація
04.04.15
Місто
Киев
У меня вопрос: как совмещается 2-я сим с услугой "Год без абонплат"? За вторую сим нужно будет всё равно отдельно платить? Или как-то можно за год за всё вместе? И попутный вопрос: действует ли ограничение 40гб на контракте? На первый вопрос не нашел ответа по всем страницам темы, а второй - не нашел на сайте кампании! Помогите, плиз, с этими вопросами!
На контракте ограничений по трафику нет, но торренты запрещены.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
Очень неплохо, что нет ограничений. Вдохновляет перейти на контракт! Спасибо за ответ!
 
Зверху