Послуга «Київстар ТБ»

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Ryo San, дякую, я тут вчора товаришу інваліду встановив застосунок київстар ТБ, якусь опцію спочатку активував у застосунку, потім відключив у мкс, вночі йому прийшло смс про безкош. 30ти денний строк користування, далі 150грн, він дуже рознервувався, а йому це не можна (після інсульту).
Тому й питаю, як правильно дистанційно або в його телефоні відмовитись від КС ТБ?
Знести застосунок напевно не вихід?
Дистанційно через мкс, але перед тим як таким людям підключати там все написано, звичайно не вихід видалити додаток))
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Pepto, пакети ТБ можна підключити та відключити в розділі послуг додатку Мій Київстар, а не в Київстар ТБ.
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
Ryo San, зрозуміло, але згідно моїх скринів в нього не підключений жодний платний пакет, але по факту йому ввечері прийшло повідомлення. Де прокол?
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-07-24-18-01-54-757_com.android.mms.jpg
    Screenshot_2024-07-24-18-01-54-757_com.android.mms.jpg
    108.5 КБ · Перегляди: 23

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Ryo San, зрозуміло, але згідно моїх скринів в нього не підключений жодний платний пакет, але по факту йому ввечері прийшло повідомлення. Де прокол?
Так як де прокол, в умовах чітко сказано, що через 30днів буде сімейний за 150грн. Скільки можна одно й то саме обговорювати. Читайте уважно те що підключаєте і не буде де прокол.
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Pepto, в мене в МКС після підключення акційного пакету стояло дві зелені галочки: Легкий та Легкий старт (акційні 30 днів). Після завершення 30-денного періоду (коли зняли 7 грн) залишився Легкий, щезла зелена галочка біля Легкого старту (та й сам він щез) та з'явилась біля Сімейного. Я зайшов в послуги в МКС, тапнув на Сімейний, обрав "Відключити". У вашому випадку, мабуть, варто відключити Легкий старт. Альтернативний варіант - написати в підтрику та попросити вимкнути.
В Київстар ТБ в розділі Пакети теж має показати, що підключено Легкий та Легкий старт, який після 30-ти днів заміниться на Сімейний.
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
Morino, в тому то річ, після підключення вимкнув. Можливо кс гальмує з масками.
Post automatically merged:

Ryo San, в мкс напроти легкого старту немає зеленої галочки.
В підтримку мені написати з мкс? Він точно це не зробить.
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Pepto, перевірте КС ТБ та скиньте зняток, які пакети підключені. Якщо там лише Легкий - значить має бути підключений лише Легкий.
В підтримку пишіть звідки зручно, але у вас попросять код з смс, що прийде на номер вашого товариша: просіть його передати код вам, пройдете авторизацію та спитаєте ТП, скільки та які пакети підключені до номера товариша - якщо є якісь, крім Легкого, то подавайте заявку на відключення. Якщо тіки безкоштовний Легкий - то все має бути ок.
 
Зверху