Послуга «Смарт-гроші» від Київстар

Статус
Закрита.

Мобилыч

Заблокирован
Реєстрація
17.06.08
Місто
Бердичев
Услуга "Смарт-деньги" от Киевстар​
Оплатить можно со своего счёта на телефоне:
  • интернет
  • телевидение
  • коммунальные услуги
  • такси
  • банки
  • кредиты
Технология запрос на сайте, подтверждение через телефон по номеру 888.
Для подтверждения платежа можно отправить код подтверждения в ответном сообщении на номер 889 (Стоимость СМС-сообщения - 0 грн.)
Партнер: Финансовая компания "Контрактовый дом".
Текущие комиссии портала «Мобильные деньги» за вывод средств с номеров «Киевстар» предоплата.
Условия и лимиты – что важно знать перед использованием.
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
...Не думаю что это может влиять на возможность перевода денег...
А даремно.

Будь ласка, зверніть увагу! Послуга доступна лише незареєстрованим абонентам передплаченої форми обслуговування.
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

Київстар отримав нагороду Leaders Fintech & Digital Banking - 2021​


13.05.2021

Сервіс «Смарт Гроші» визнано кращим фінтех-сервісом на телеком ринку України.
«Смарт Гроші» - перший на телеком ринку України фінансовий сервіс від мобільного оператора. Послуга була реалізована ще в 2013 році. Завдяки «Смарт Грошам» абоненти можуть оплачувати зі свого мобільного рахунку за понад 3000 сервісів без комісії та прив’язки до банківської картки. Найчастіше абоненти використовують «Смарт Гроші» для сплати за проїзд у громадському транспорті, комунальні платежі, послуги ТБ та інтернет-провайдерів, онлайн-ігри. Сервісом регулярно користується понад 1,2 млн абонентів Київстар.
«За 8 років роботи сервіс довів свою ефективність та надихнув на створення аналогічних платформ інших суб’єктів ринку, що, безумовно, сприяє розвитку cashless економіки та фінансової інклюзії» - прокоментувала керівниця департаменту мобільних фінансових сервісів Київстар, Олена Суворова.
Конкурс «Leaders Fintech & Digital Banking» від Міжнародного Фінансового Клубу «БанкирЪ» був проведений серед банків, небанківських фінансових установ та фінтех організацій, які успішно працюють, підвищують якість в реалізації цифрових продуктів, передових технологій і клієнтських сервісів на банківському, фінансовому та фінтех ринку України.
Переможці були визначені партнерами клубу серед яких, експерти Національного банку України (НБУ), Міністерства цифрової трансформації, Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, Міністерства фінансів, а також профільних організацій, таких як: Асоціація банків України (АУБ), Українська асоціація платіжних систем (УАПС), Всеукраїнська асоціація Фінансових компаній (ВАФК) т.і.

 
Реєстрація
11.04.21
Місто
Винница
Завдяки «Смарт Грошам» абоненти можуть оплачувати зі свого мобільного рахунку за понад 3000 сервісів без комісії та прив’язки до банківської картки.
Все интересующие меня услуги оплачиваются с комиссией...

У Киевстара есть подробный список сервисов с указанием комиссии по каждому из них?
 

Vofcheg

Українець
Реєстрація
17.03.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A31
Вообще странно... сегодня пишет такое? Или только у тех кто ещё на старом биллинге?SmartSelect_20210515-073140_-.jpg
 

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів
Завдяки «Смарт Грошам» абоненти можуть оплачувати зі свого мобільного рахунку за понад 3000 сервісів без комісії та прив’язки до банківської картки.
Все интересующие меня услуги оплачиваются с комиссией...
А у мене ще таке враження, що там зайвий нулик у цифрі "3000".

(Перелік з комісіями - це власне сам сайт, для кожного сервісу комісія вказана, формально ваше бажання виконане.)
 
  • Like
Реакції: drmz

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
З номера кс гроші йдуть, але до номера лс поки що не доходять.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Пройшло 2 години, гроші на лс прийшли.
 
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
А у мене ще таке враження, що там зайвий нулик у цифрі "3000".

(Перелік з комісіями - це власне сам сайт, для кожного сервісу комісія вказана, формально ваше бажання виконане.)
Наверно посчитано по всем контрагентам их субсчетам ну типа "водоканал северный, водоканал-юго-западный, водоканал центральный".
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Видає помилку при спробі переказу на номер Інтертелекому.

 
Останнє редагування модератором:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
knedlyk, якщо вставляєш картинку після тексту, роби "перевод каретки" - тисни ентер після речення.
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
Всем доброе утро. Я как всегда утром пробую вывести на глобал24 а оно нет соединение с сервером. Захожу на сайт смарт гроши а там в поисковике нет глобал24.
Я в шоке полном.
Я надеюсь все поняли что я имел в виду?
Я просто эту манипуляцию делаю утром. Чтоб потом не забыть.
Утром стоит регулярочка на 8.00 и после сего я вывожу.
Но сегодня не как не получается
 
  • Wow
Реакції: drmz

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro

Вкладення

  • Screenshot_2021-05-19-09-05-49-188_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-05-19-09-05-49-188_com.android.chrome.jpg
    132.9 КБ · Перегляди: 22
  • Like
Реакції: Leon
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
Захожу на сайт смарт гроши а там в поисковике нет глобал24.
Кто ищет - тот всегда найдет: https://money.kyivstar.ua/service/view/gm-wallet-refill
Вам конечно спасибо!
но все же странно что в поиске не ищет и с глобала не работает
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Кто-то писал, что на Форвард можно кидать даже если дебетный счет. Киевстар еще в Чт или Пт написал, что провел (по ибану), но Форвард до сих пор не показал. Может мне теперь придется в теховер заводить счет, чтобы так дошли как "погашение задолженности"???
 
Статус
Закрита.
Зверху