Послуга «Смарт-гроші» від Київстар

Статус
Закрита.

Мобилыч

Заблокирован
Реєстрація
17.06.08
Місто
Бердичев
Услуга "Смарт-деньги" от Киевстар​
Оплатить можно со своего счёта на телефоне:
  • интернет
  • телевидение
  • коммунальные услуги
  • такси
  • банки
  • кредиты
Технология запрос на сайте, подтверждение через телефон по номеру 888.
Для подтверждения платежа можно отправить код подтверждения в ответном сообщении на номер 889 (Стоимость СМС-сообщения - 0 грн.)
Партнер: Финансовая компания "Контрактовый дом".
Текущие комиссии портала «Мобильные деньги» за вывод средств с номеров «Киевстар» предоплата.
Условия и лимиты – что важно знать перед использованием.
 
Останнє редагування модератором:

Валентин Д

Активний користувач
Реєстрація
05.05.19
Місто
Одеська обл.
Телефон
POCO X3
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Вони що вручну перевод роблять?
позаводив на кнопки швидкого набору
*124*1*38063........#
Теж так спробував, пройшло дві години - глухо...
Як швидко воно зазвичай проходить?
Через моб.додаток майже миттєво.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
На рахунку 1,04, перекидає 1 за 0,03 комісу. В моб.додатку проходить, через 124 ні. Пише "відхилено, залишок має бути не менше 0". Так воно і не менше.
Дивно, ніби одна служба, а он воно як...Screenshot_2022-08-18-17-53-28-727_com.android.contacts.jpg
П.с. Вже і через додаток не дає, "недостатньо коштів".
 

Валентин Д

Активний користувач
Реєстрація
05.05.19
Місто
Одеська обл.
Телефон
POCO X3
На рахунку 1,04, перекидає 1 за 0,03 комісу. В моб.додатку проходить, через 124 ні. Пише "відхилено, залишок має бути не менше 0". Так воно і не менше.
Дивно, ніби одна служба, а он воно як...
Дивно, в мене через 124 норм пройшло все
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
В продовження історії: докинув 1,03 (+1,04=2,07), пробую вивести на ліф 2 (+0,06 комісу) для остатку 0,01. Відмова - "недостатньо коштів". Докинув до 5,06, пробую вивести на Волю (за 1%), відмова - "недостатньо коштів". Докинув до 6,07, пробую вивести 6 на ліфчик, така сама фігня. Пробував і в додатку смарт-гроші і через 124. В останньому повідомленні в додатку крім "недостатньо коштів" було щось про "не пройшов скоринг". Дивлюся в розділ допомоги в додатку - дзвоню 466. Дівчина-оператор каже, що в мене на рахунку не 6,07, а 5,07. Але ж я бачу 6,07 в додатку Мій КС, в додатку СГ, навіть по *111# також 6,07. А вона бачить 5,07 і про 1 грн, яка кудись поділася, каже щось про резервацію за моб. інтернет. В телефоні дві сімки, під інтернет включена інша. І, взагалі, я весь час цих маніпуляцій використовував вайфай. Скаргу про стирену гривню приймати відмовилася, сказала надсилати в писемному вигляді в головний офіс (пішіте пісьма) і вийшла з розмови без "до побачення". Потім 5 грн я таки скинув, 1 грн лишилася висіти. Зараз світить 0. Куди ділася? В денну абонку може, хоча в активності за сьогодні пусто, але показує безлім на КС, 100МБ та 10 хв на інші мобільні та міські. До речі в смс повідомляли (в попередні дні) про 10 хв на інші мобільні, про міські в них немає. Ще не перевіряв чи дійсно дають дзвонити на міські.
Мабуть в мене був просто глюк, сьогодні перевірю. На іншому номері (старшої людини) настроїв на кнопку швидкого набору, раз спробували - норм. Поповнення автоматичне, ще б вивід максимально автоматизувати (за розкладом). Може хто підкаже?
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Дякую, почув.
Чому це в мене вперше при "під інтернет включена інша. І, взагалі, я весь час ... використовував вайфай"? Тобто навіть при якомусь гіпотетичному обриві вайфаю підключалася інша сімка.
І які мої дії для неповторення такої РЕ ЗЕ РВА ЦІ Ї?
Сімку КС в 2G only? 100 МБ можу пожертвувати, не дуже і потрібні. На іншій сімці безлім. Дуже інколи немає покриття на іншій і тоді вже і 100 МБ від КС стають в нагоді,
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Сімку КС в 2G only? 100 МБ можу пожертвувати, не дуже і потрібні. На іншій сімці безлім. Дуже інколи немає покриття на іншій і тоді вже і 100 МБ від КС стають в нагоді,
2G\3G Only + не пропускати сплату денної/місячної абонки.
 
Реєстрація
25.09.16
Місто
Біла Церква
Дякую, почув.
Чому це в мене вперше при "під інтернет включена інша. І, взагалі, я весь час ... використовував вайфай"? Тобто навіть при якомусь гіпотетичному обриві вайфаю підключалася інша сімка.
І які мої дії для неповторення такої РЕ ЗЕ РВА ЦІ Ї?
Сімку КС в 2G only? 100 МБ можу пожертвувати, не дуже і потрібні. На іншій сімці безлім. Дуже інколи немає покриття на іншій і тоді вже і 100 МБ від КС стають в нагоді,
"Режим Dual 4G" - включений?
 
Реєстрація
25.12.14
Місто
Украина,Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi
Це єдине пояснення, що був включений.
Тоді трафік (а 4G це тільки дата), навіть, якщо інтернет був на інший картці, відбуватиметься на обох сімках. А службовий трафік не має багато кбайтів, але все одно зніме (зарезервує) кошти.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Денну абонку було знято, безлім в мережі + 100 МБ. МБ використав, переключив нет на другу сімку. І всі вищезазначені маніпуляції проводив під вайфаєм.

Режим Dual 4G - так, включений.

П.с. Так що, 2G only допоможе? І не лізти з КС в нет взагалі?

П.п.с. Пригадав анекдот про запобігання венеричних хвороб: презерватив,скотч, презерватив, скотч, презерватив, скотч. І головне - ніякого сексу.😁
 
Реєстрація
25.12.14
Місто
Украина,Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi
Так що, 2G only допоможе?
Якщо активований wifi та сімка київстар буде в 3G мережі, тоді не буде знімати кошти за службовий трафік.
Зазвичай коли дуал режим LTE виключений, телефон працює за таким режимом: 1а сім (де не активований інтернет - HSDPA+ ( в залежності від покриття може бути GSM), 2а сімка - LTE.
Схема в телефоні (якщо не відбувається автоматично, тоді активується в ручну через *#*#4636#*#*) може працювати, як 1а сім - GSM only, а 2а сім - LTE, чи HSDPA+ (в залежності від покриття, а буває й GSM)
 

Валентин Д

Активний користувач
Реєстрація
05.05.19
Місто
Одеська обл.
Телефон
POCO X3
Сьогодні на одному із подопічних номерів ніяк не хоче переводитись одна гривня на lifecell що через *124 * пише "послуга тимчасово не доступна" що через смс те саме.
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
Сьогодні на одному із подопічних номерів ніяк не хоче переводитись одна гривня на lifecell що через *124 * пише "послуга тимчасово не доступна" що через смс те саме.
Это сейчас у всех так. Временный глюк.
 
Статус
Закрита.
Зверху