Послуга "Пошук дітей"

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
tiffon, думаєш легко буде? Думаєш КіСта просто так випадково(підступно) ці мєтрікі підключала?
https://red-forum.com/threads/Платні-опитування-винагорода-за-свою-точку-зору.20602/post-1930609

Лист, 30 днів очікування. Отпісулька від КіСти.
Скарги в АМКУ і НКРС і декілька місяців очікувань.
Але май на увазі, що в НКРС своя інвєстняня, що опікувалась Фрідманом.
А тепер інвєстняня опікуватиметься в два рази інтенсивніше.
https://red-forum.com/threads/Новини-НКЕК.17705/post-1747385
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.02.15
Місто
Днепропетровск
Мені спочатку розказували про "збій після хакерської атаки". Потім сказали, що відключення можливе тільки при особистій явці в магазин КС, де "менеджер зможе відключити". Після того, як прийшов в магазин, консультант зі здивуванням("Для чого відключати? Ця ж послуга безкоштовна!") теж не зміг відключити повідомив, (з не меншим здивуванням) що він теж не може відключити, бо не достатньо прав(!!!).
Після спільного(на голосній) дзвінка в колл-центр КС там сказали, що "це все ще наслідки атаки і треба трохи почекати"...
Пройшло вже пару місяців...
Post automatically merged:

Дуже дивно, що про цю дивну "безкоштовну та потрібну" послугу, яку не можливо відключити практично немає інформації!
 
Реєстрація
05.04.22
Місто
Ружин, Житомирська обл.
Послуга «Пошук дітей» доступна всім абонентам Київстар, а керування нею здійснюється на таких умовах:
  • Перше підключення здійснюється автоматично;
  • Довідкова інформація про послугу 477*102 (без можливості її відключення);
  • Для відключення, повторного підключення або перевірки статусу послуги необхідно зв'язатись будь-яким доступним способом з контакт-центром Київстар (наприклад зателефонувавши на 466 або через офіційні сторінки в соціальних мережах тощо);
  • Плата за підключення та використання послуги, а також дзвінки на номери 102, 466 та 477*102 не стягується.
 
Реєстрація
26.02.15
Місто
Днепропетровск
Послуга «Пошук дітей» доступна всім абонентам Київстар, а керування нею здійснюється на таких умовах:
  • Перше підключення здійснюється автоматично;
  • Довідкова інформація про послугу 477*102 (без можливості її відключення);
  • Для відключення, повторного підключення або перевірки статусу послуги необхідно зв'язатись будь-яким доступним способом з контакт-центром Київстар (наприклад зателефонувавши на 466 або через офіційні сторінки в соціальних мережах тощо);
  • Плата за підключення та використання послуги, а також дзвінки на номери 102, 466 та 477*102 не стягується.
Дякую за інформацію.
Але я мав на увазі, чи вдалося кому небудь реально відключити цю послугу?
Про свій невдалий(поки що) досвід я написав вище.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
tiffon, брешуть вони і ти ніяк не зможеш це перевірити. Бо барижити мєтріками це самий кращий бізнес. Тільки скаржитись і вимагати( акцентуючі увагу на тому, що в рот ти їм пхав іхні відмазки і вимагаєш відключити).
tiffon Якщо вже втомився не достукавшись, то можна легкою стежкою спробувати через єдине віконце http://red-forum.com/showthread.php?t=29671
Але якщо справді хочеш результат, то до кожного регулятора окремо.
 

LarSia

©°
Реєстрація
26.05.10
Місто
Днепр
Телефон
iPh 11, Moto X4
Эта херь (если не выразиться хуже) уже давно на снимках, больше года точно, я как-то случайно увидела в МКС что появилось, и да - нет абсолютно никакой возможности отключить внезапно появившуюся очередную гадость от КС. Бесит очень это никому не нужное дерьмо, ещё и без отключения.
 
Реєстрація
26.02.15
Місто
Днепропетровск
Эта херь (если не выразиться хуже) уже давно на снимках, больше года точно, я как-то случайно увидела в МКС что появилось, и да - нет абсолютно никакой возможности отключить внезапно появившуюся очередную гадость от КС. Бесит очень это никому не нужное дерьмо, ещё и без отключения.
Гуртом(як то кажуть) легше і батька бити! ;)
 

LarSia

©°
Реєстрація
26.05.10
Місто
Днепр
Телефон
iPh 11, Moto X4
Ну, в данном случае тут никто и ничем не побьёт, так и останется это дерьмо на симках, которым это прилепили. Не понимаю, на хрена, разве что как писали выше, для какой-то отслежки или имитации "социальной" какой-то "деятельности", но я бы "автора" и исполнителей действительно бы побила :devilish:. Как и их рассыльщиков постоянного ежедневного спама с "дом. интернетом" и всякими "предложениями и напоминаниями".
Блокировка только и спасает.
 
Реєстрація
26.02.15
Місто
Днепропетровск
Я хотів би помилятись...
але...,
мені здається...,
що проблематика та суть цієї "послуги" значно глибша, ніж розсилка реклами та спаму!
Рекламу та спам(не зовсім очевидно, але можливо) відключити.
Як з'ясувалось - цю "послугу" практично не можливо а ні відключити, а ні заблокувати.
Що наводить на не зовсім втішні думки.
 

LarSia

©°
Реєстрація
26.05.10
Місто
Днепр
Телефон
iPh 11, Moto X4
Ну да, её невозможно отключить, так и есть.
И она, как я написала выше - "Не понимаю, на хрена, разве что как писали выше, для какой-то отслежки, телеметрии или имитации "социальной" какой-то "деятельности".
Реклама и вечный спам и без неё и раньше были. Это отдельная история.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Я десь розкидував(якщо розмотувати посилання, що скинув, десь там має бути) на пальцях, як це працює і на чому ці чорти заробляють.
Можна зрозуміти коротше: подати заявку в якомусь манівєо(не обов'язково забирати) і побачити як миттєво заспамлять конкуренти манівєо і будуть спамити тижнями/місяцями.

LarSia, все вірно підмічено, ці п 🤬 раси запакували під соціальну відповідальність свої злочинні наміри(не тільки дотично до бабла/продажу мєтрік https://red-forum.com/threads/Новини-Київстар.7667/post-1972527).
А щоб приховати сліди - повалили київстар, коли ризик бути викритими був занадто високим


Маєм включення в 2017-2018 цих телемєтрік всім підряд, можливість відключення була доступна лише протягом першого місяця.
А в 2020-2021 цим чортам дають купити HELSI.
Совпадєніє?-нє думаю.
Post automatically merged:

Ну да, её невозможно отключить, так и есть.
И она, как я написала выше - "Не понимаю, на хрена, разве что как писали выше, для какой-то отслежки, телеметрии или имитации "социальной" какой-то "деятельности".
Реклама и вечный спам и без неё и раньше были. Это отдельная история.
Це не просто реклама, це аналіз маршруту телефону, аналіз найчастіших місць перебування(розпорядок дня, швидкість переміщення, відвідини АЗС, ТЦ, лікарень, нічних розважальних закладів..)Як гугль/фейсбук, тільки від кремлівських "бізнесменів" :moto:.
https://red-forum.com/threads/Новини-Київстар.7667/post-1659566
 
Останнє редагування:
Зверху