Послуга "life:) Cinema"

Реєстрація
12.11.11
Місто
Львів
Телефон
Iphone 7 PLUS (Lifecell тп "Лайфхак")
Якщо ви справжній кіноман, влаштовуйте перегляд найкращих кінофільмів на cinema.life.ua

Послуга "life Cinema" надає унікальну можливість дивитись відео фільми он-лайн у вашому телефоні, або на стаціонарному комп'ютері, також ви можете завантажити відео з найцікавішими моментами з найпопулярніших кінофільмів, найсвіжіші кіно-трейлери, та встановити відомий саундтрек, захоплюючу гру чи красиву заставку з кінофільму на мобільний!

Крім того, на порталі ви можете ознайомитися з анонсами фільмів та подивитися розклад прем'єр в кінотеатрах вашого міста.

Заходь на cinema.life.ua та дізнавайся більше про кіно! Активуй доступ до порталу та отримай весь кіно-контент без додаткової плати!



Плата - 7 грн/ 7 днів


Підключити

Надішліть SMS на номер 5350 з текстом 1

Відео-фільми онлайн на швидкості лайф-нету?Хм...
 

andreff24

Return to Nokia
Реєстрація
14.05.09
Місто
Стаханов
Телефон
Nokia 6.1
Re: life:) Cinema

Видео с разрешением 90р? Не, спасибо :D
 
Реєстрація
26.12.10
Місто
Чернигов
Вау круто! А что мешает скачать бесплатно с торрентов и смотреть на телефоне или на пк? Ах да, кстати, еще есть куча сайтов с бесплатным онлайн HD контентом. Услуга на лоха.)
 
Реєстрація
01.04.10
Місто
Харків
Телефон
Nokia Lumia 929 vzw
Я правильно понял, что я, вот, прямо сейчас смогу посмотреть "Восхождение. Юпитер" за 7 грн?!
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
D611, получается что да, при этом, если смотреть через интернет оператора, то вроде и деньги не стягиваются за GPRS. Хотя бы я этот момент уточнил бы.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
мне одному идея этой услуги в 2G-сетях кажется утопией?
 

andreff24

Return to Nokia
Реєстрація
14.05.09
Місто
Стаханов
Телефон
Nokia 6.1
Прапорщик, это означает, что проблемы индейца вождя не... заплатил 7 грн и смотри что хочешь и сколько хочешь. За трафик не сказано ни слова.
Это как ежемесячная подписка в Play Music.

Добавлено через 1 минуту
мне одному идея этой услуги в 2G-сетях кажется утопией?
А как же "Мобыльне відео" от Djuice в 2007 году? Кто помнит - по 43 коп/минута через rtsp протокол? ;)
 
Останнє редагування:

andreff24

Return to Nokia
Реєстрація
14.05.09
Місто
Стаханов
Телефон
Nokia 6.1
Вот такой раритет нашел. Однако, нишевость услуги 146%, да и по 4 грн/мб (или канал Оtv по 0,43 грн/мин) смотреть желающих было нуль целых хрен десятых...
В общем, услуга была... Короче, просто была и все.
 

Вкладення

  • Kyivstar0009_01.jpg
    Kyivstar0009_01.jpg
    374.9 КБ · Перегляди: 175
  • Kyivstar0009_02.jpg
    Kyivstar0009_02.jpg
    308.7 КБ · Перегляди: 151

stalker-kot

stalker-kit
Команда форуму
Реєстрація
02.01.08
Місто
Кривий Ріг
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
andreff24, я периодически включал o-tv на пару минут, чтобы просто почувствовать себя на волне прогресса :D
 
Зверху