Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
ПриватБанк
privatbank.ua повна, pb.ua скорочена
3700 з мобільного, +380 (73) 716-1131 із-за кордону || ✉ [email protected]
чат-боти Telegram, facebook Messenger, Viber || онлайн-підтримка через веб-чат
iNET-банкінґ next.privat24.ua оновлена | www.privat24.ua повна || ✎ Ексклюзивний каталог Digital-обкладинок

— Ідентифікація та верифікація клієнтів
  • Ідентифікацію та верифікацію фізичної особи — резидента на території України може здійснюватися також на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон (стосується всіх банків). Повідомлення НБУ від 4 вересня 2019 року № Р/25-0006/45577 «Роз'яснення з питань здійснення ідентифікації та верифікації клієнтів».
  • Можливість використання копій цифрових документів у додатку «Дія» (шерінґ документів): е-паспорти (ID-картка чи біометричний закордонний паспорт) та е-РНОКПП. Постанова КМУ від 16 вересня 2020 р. № 885 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2020 р. № 278».
    Новина банку від 5 жовтня 2020 року щодо можливість проходження верифікації чи актуалізації власних даних через служби «Дія».

— Регламенти
  • Зазвичай операційний день із 8:00 по 19:30 (приймання платежів — із 8:30 по 18:00), детально в суміжній темі «Безготівкові розрахунки (платежі за реквізитами) — СЕП Нацбанку». Переказ коштів між своїми рахунками — миттєво, між рахунками в одному банку — до ДВОХ операційних днів, між рахунками різних банків — до ТРЬОХ операційних днів.
  • Підтримка банком СЕП у режимі 23/7: приймає вхідні платежі до 0:00; надсилає вихідні платежі зо 6:00 до 24:00.
  • Безготівкові валютно-обмінні операції проводяться онлайн (міжбанківській валютний ринок працює в робочі дні з 10:00 по 16:00).
  • Оформлення, поповнення депозиту після 22:30 буде проведено наступним днем.

— Платіжні картки: блокування
У разі викрадення чи втрати картки необхідно оперативно заблокувати її чи сам рахунок, до якого вона прив'язана: через мобільний додаток «Privat24» або інтернет-банкінґ «Приват24» чи з фінансового номеру дзвінком на 3700 / +380(56)716-1131 або SMS-повідомленням із текстом BLOCK+xxxx (де xxxx — останні 4 цифри номеру платіжної карти) на номер 10060 / +380(92)000-3700.

— Платіжні картки: тарифні пропозиції
  • Картка для виплат (КдВ, КдВ-GOLD): безкоштовне зняття коштів на території України й оплата через POS-термінали або в Інтернеті. Універсальна (Уні, Уні-GOLD, інтернет-картки/віртуальні): безкоштовне зарахування коштів і оплата через POS-термінали або в Інтернеті. Передплачена (Prp): анонімна платіжна картка (з окремими лімітами), безкоштовне зарахування коштів і оплата через POS-термінали на території України.
  • Платний випуск: миттєві неперсоніфіковані картки з індивідуальним дизайном, персоніфіковані картки (платіжна карта з фото) і персоніфіковані картки з індивідуальним дизайном.
  • При оформленні золотої картки з клієнта списується щомісячна абонентна плата (20 грн) за участь у GOLD-клубі.

— Платіжні картки: ліміти на оформлення/перевипуск
  • Миттєві неперсоніфіковані картки — за рахунком прив'язано не більше однієї активної картки миттєвого випуску (за виключенням неперсоніфікованих карток із індивідуальним дизайном). Відмова в безкоштовному оформленні/перевипуску: для КдВ/КдВ-GOLD, якщо протягом року (365 днів) вже були оформлені/перевипущені шість і більше карток КдВ і Уні (зойкрема, й GOLD); для Уні/Уні-GOLD, якщо за останні 30 днів уже були оформлені шість і більше КдВ і Уні (зойкрема, й GOLD), і строк дії обмеження — 1 рік (365 днів) із моменту останнього оформлення/перевипуску.
    безкоштовний випуск «патріотки» — одна картка на місяць із категорії «Безкоштовні», для замовлення доступні КдВ і Уні.
  • КдВ, КдВ-GOLD — не більше П'ЯТИ карток із окремими рахунками і, скоріше за все, не більше ДВОХ карток із окремими рахунками в одній валюті UAH, USD, EUR і RUB.
  • Гривневі Уні, Уні-GOLD — не більше ДВОХ карток із окремими рахунками у гривні. Один клієнт може мати тільки ОДИН гривневий рахунок Уні чи Уні-GOLD, за яким відкритий кредитний договір (можна встановити кредитний ліміт), — кредитка.
  • Валютні Уні-GOLD: можна мати не більше ОДНІЄЇ валютної картки, відкритій для кожної валюти USD, EUR і RUB (кредитний договір для валютних рахунків не передбачений).
  • Інтернет-картки — не більше ТРИ картки на добу й десять штук загалом, кількість карток в одній валюті обмежена трьома.
  • Інструкції перевипуску/прив'язки карток: банкомат, Приват24 (повна версія).

— Кредитка: пільговий період
  • Пільговий (грейс/grace) період — до 55 днів і діє за умови повернення ВСІХ кредитних коштів, які були використані в періоді. У разі не повернення (крайній строк авторизації операції погашення не пізніше 23:50:00 25 числа) стягуються проценти за КОЖНИЙ ДЕНЬ користування коштами.
  • Для входження в грейс необхідно повністю сплатити заборгованість і, можливо, ВИТРИМАТИ ніч. Потім можна користувати карткою в пільговому періоді.

— Кредитка: послуги на базі розстрочки
  • Зазвичай доступні на картці в разі наявності встановленого кредитного ліміту від 2'000 грн. Для кожного клієнту ліміт за розстрочкою є індивідуальним, але зазвичай дорівнює розміру кредитного ліміту, що присутній на кредитці.
  • Погашення заборгованості за договорами розстрочки: ПЕРШЕ списання з кредитних коштів без комісії, ПОДАЛЬШІ — 4 %; у разі списання зі власних коштів без комісії (відповідно пільговий період зменшується до розрахункової дати розстрочки).

— Платежі за комунальні й інші послуги платіж за реквізитами, через СЕП
  • Клієнт-пенсіонер, який за останні 30 днів на пенсійну КдВ отримав цільові зарахування у вигляді пенсії, через систему «Приват24», дзвінком на 3700 та в ТСО здійснює без комісії комунальні й телекомунікаційні платежі в загальній сумі до 3'000 грн на місяць (уключно) та не більше ніж 10 платежів на місяць.
  • За платежами на адресу комунальних і телекомунікаційних компаній на суму до 10'000 грн на місяць комісія за використання кредитних коштів НЕ СТЯГУЄТЬСЯ, інакше 3 % з картки Уні.
  • Для фізосіб платіж за реквізитами банк відправляє на наступний операційний день (день валютування), окрім податків і для деяких отримувачів.

— Підтвердження операції та актуалізація даних
  • У разі блокування системою операції, підтвердження дій з платіжної картки можна зробити через наданні селфі з цією карткою за адресою pb.ua/photo (висока вірогідність зняття обмежень). Також підтвердити дії можна зробити чере 3700 чи чат, пройшовши «гестапо» (вірогідність прийняття позитивного рішення — 50 % на 50 %.
  • У разі заходження до веб-версії «Приват24», система може запропонувати пройти актуалізацію паспортних і анкетних даних — privat24.privatbank.ua/p24/web/#photo-data, інструкція.

— Розрахунок платіжною карткою за кордоном: конвертація
  • Якщо валюта операції за гривневою платіжною карткою USD, EUR або RUB, то конвертація у валюту рахунку платіжної картки проводиться за курсом ПриватБанку: USD → UAH, EUR → UAH, RUB → UAH («валюта операції» → «валюту рахунку»). Конвертація не відбувається, якщо валюта операції (USD, EUR або RUB) відповідає валюті рахунку картки: USD = USD, EUR = EUR, RUB = RUB.
  • Якщо валюта операції за платіжною карткою відрізняється від валют USD, EUR або RUB, то конвертація — за курсами міжнародних платіжних систем Visa/mastercard через розрахункову валюту USD, наприклад: PLN → USD → UAH, GBP → USD → EUR, CZK → USD = USD («валюта операції» → «розрахункова валюта» → «валюту рахунку»). Розрахункова валюта = валюта BIN чи білінґова валюта.
  • Подвійна/потрійна конвертація чи конвертація за системою DCC (Dynamic Currency Conversion, миттєва конвертація валюти) — проведення за кордоном операції у гривневій валюті: UAH → «місцева валюта» → USD → «валюту рахунку». Детальніше на pb.ua та 1001idea.info.
  • Visa робить конвертацію через USD (окрім EUR), mastercard — також через USD (окрім EUR), але за бажанням банку емітента може конвертувати через EUR (окрім USD). Якщо банк приймає участь у Multi-Currency Settlement, то банк може обирати свою розрахункову валюту.
BIN'ы карт и архив шапки
 
Причина: Журнал «24mm» замінений на Ексклюзивний каталог Digital-обкладинок
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Хочешь сказать, все отзывы в гугл-плей выдуманные
Объясни пожалуйста логическую цепочку, которая тебя привела к выводу, что 150 тысяч отзывов (со средним баллом 4.2 из 5, из которых 95 тысяч максимально положительные и 16 тысяч максимально отрицательные) выдуманные, на основании слов Андрюхи, что у него проблем нет ?
 
Реєстрація
26.04.09
Місто
Днепр
Телефон
Nokia 6.1 4/64, Samsung Galaxy J7 Neo
Объясни пожалуйста логическую цепочку, которая тебя привела к выводу, что 150 тысяч отзывов (со средним баллом 4.2 из 5, из которых 95 тысяч максимально положительные и 16 тысяч максимально отрицательные) выдуманные, на основании слов Андрюхи, что у него проблем нет ?

А ты сам читал отзывы, начиная с самых последних ? Куда не глянь, сплошной негатив. Может быть поначалу до последних обновлений приложение Приват24 и было достойным, за счёт чего оно и набрало баллы. Но сейчас перечитав несколько десятков последних отзывов, я не нашёл ни одного положительного. Не верить им, когда из 20 отзывов 20 отрицательных, у меня нет оснований.

Кроме как смотреть на средний балл, нужно ещё тексты отзывов читать. А средний балл оценки приложения, это как средняя температура по больнице.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Я сам не только читал, но и пользуюсь много лет ежедневно. Смотреть только на негатив, при преобладающем позитиве (и не пробовав) - это твой выбор. Но не надо навязывать эту точку зрения другим.
 
Реєстрація
26.04.09
Місто
Днепр
Телефон
Nokia 6.1 4/64, Samsung Galaxy J7 Neo
Но не надо навязывать эту точку зрения другим.
Вообщето форум и предназначен для того чтобы высказывать свою точку зрения, даже если она не нравится кому то другому. И я её никому не навязываю. Я же не призывал "не ставьте себе это приложение!", я высказал что "я никогда себе его не поставлю". В этом большая разница. В прочем, моё мнение о приложении не изменилось. Оно поменяется у меня только когда я увижу новые положительные отзывы в гугл плей, которые будут касаться новой версии приложения. Читать отзывы по старым версиям нет никакого смысла, т.к. со временем всё меняется.
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
vlad_g, ЕЦП потрібен для подачі онлайн заяви на субсидію і якось не логічно отримувати ецп в оффлайн квесті ДФС:)
Буду пробувати через Ощад, там хоч картка в клієнта є
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi note 13
vlad_g, ЕЦП потрібен для подачі онлайн заяви на субсидію і якось не логічно отримувати ецп в оффлайн квесті ДФС:)
Буду пробувати через Ощад, там хоч картка в клієнта є
А что где то можно получить ЕЦП онлайн? Не думаю что в ощаде выйдет быстрее чем в дфс? Там еще надо научиться с токином работать. Хотя не знаю, может для физлиц без него, но сомневаюсь, зная ощад.
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
А что где то можно получить ЕЦП онлайн? Не думаю что в ощаде выйдет быстрее чем в дфс? Там еще надо научиться с токином работать. Хотя не знаю, может для физлиц без него, но сомневаюсь, зная ощад.
С чем работать?
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
где то можно получить ЕЦП онлайн
Да запросто. В том же П24, в меню всех услуг, кажется раздел хоть и Бизнес называется, но генерируется файл безразлично для кого - частное лицо или нет.

Добавлено через 1 минуту
очепяточка вышла
Токеном, конечно
 
Останнє редагування:

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Приватбанк меняет юридический статус с ПАО в АО http://finance.liga.net/bank/novosti/privatbank-izmenit-ofitsialnoe-nazvanie?print=true

Northwood, если только для контроля баланса и без "шашлыков", то приватовский "мой бюджет" вполне выручит.
Если будет большое обновление, как в том июне, то тот вой, что сейчас в гплэе, это еще цветочки.
 
Реєстрація
26.04.09
Місто
Днепр
Телефон
Nokia 6.1 4/64, Samsung Galaxy J7 Neo
Northwood, если только для контроля баланса и без "шашлыков", то приватовский "мой бюджет" вполне выручит.
Если будет большое обновление, как в том июне, то тот вой, что сейчас в гплэе, это еще цветочки.

Тогда смысла в каких либо приложениях вообще не вижу. Как я говорил, я всегда хотя бы примерно знаю свой баланс, так что при покупках его и так контролирую. А при пополнении через терминал точный баланс я могу посмотреть прямо на терминале. Ну а дома я пользуюсь веб-версией Приват24.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Приват24 для Android обновился.
Переработали вид выписки по картам. Вроде, банк вскоре откажется от Сендера и перейдет на свой. Сейчас в приложении есть 2 чата, на Сендер можно выйти через меню.
В меню по картам добавили изменение кредитного лимита.
 

RedBlack

Местный
Реєстрація
22.09.15
Місто
Днепр
В этом месяце заканчивается срок действия карты Gold. Заменил в ближайшем отделении на новую, а уже дома обнаружил, что вместо прошлой с чипом дали обычную без чипа.

Без чипа кредитка чем то хуже чипованной или всё "одинаково"?
 
Реєстрація
12.03.11
Місто
Київ
Телефон
POCO F3
RedBlack, для банка дешевле. Для пользователя менее безопасно - подделать карту с полоской проще.

Так понимаю что приват теперь карты с чипом даёт только за деньги (но у них тогда уже и nfc есть).
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Так понимаю что приват теперь карты с чипом даёт только за деньги (но у них тогда уже и nfc есть).
В столице точно бесплатно раздают чипованные КдВ с бесконтактом. Говорят некоторые, что и Уни такие есть.
В других регионах такой роскоши нет — обычные магнитные карты.

Если картой активно пользоваться и на ней большой кредитный лимит, то лучше заказать платную карту. ИМХО
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
в Приваті можна зробити ЕЦП для НЕ клієнта банку?
Звичайно Ні:apl:, весь зміст надання ЕЦП від банку в тому, що вони тебе ідентифікували та зафіксували персональні дані. За "Не клієнта" вони відповідати звісно не можуть.

Добавлено через 11 минут
kvv, ну там как бы, залогиниться в п24 сперва надо, а как это сделать не клиенту?

PS. Если нет желания становиться клиентом привата, а бесплатный ключ ЭЦП очень хочется, его можно получить здесь (в оффлайне!).
Много геморроя... Три раза получал в ГФС, но меня достали формальности. Я с радостью обнаружил, что с 2018 года для физлиц и ФОП-ов ключи ЭПЦ тождественны. Поэтому подсел на Приват, хоть и ключ дают только на год(в ГФС на два), но онлайн получение перекрывает этот недостаток с лихвой.
 
Останнє редагування:

Budger

Интересующийся
Реєстрація
03.11.07
Місто
1
RedBlack, для банка дешевле. Для пользователя менее безопасно - подделать карту с полоской проще.

Спорный вопрос.
Заменил свою карту на чипованную Visa. На ней стандартный лимит на бесконтактную оплату без пин-кода 500 грн. "Увести" средства в каком нибудь Комфи-Эпицентре проще простого.
 
Зверху