Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
ПриватБанк
privatbank.ua повна, pb.ua скорочена
3700 з мобільного, +380 (73) 716-1131 із-за кордону || ✉ [email protected]
чат-боти Telegram, facebook Messenger, Viber || онлайн-підтримка через веб-чат
iNET-банкінґ next.privat24.ua оновлена | www.privat24.ua повна || ✎ Ексклюзивний каталог Digital-обкладинок

— Ідентифікація та верифікація клієнтів
  • Ідентифікацію та верифікацію фізичної особи — резидента на території України може здійснюватися також на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон (стосується всіх банків). Повідомлення НБУ від 4 вересня 2019 року № Р/25-0006/45577 «Роз'яснення з питань здійснення ідентифікації та верифікації клієнтів».
  • Можливість використання копій цифрових документів у додатку «Дія» (шерінґ документів): е-паспорти (ID-картка чи біометричний закордонний паспорт) та е-РНОКПП. Постанова КМУ від 16 вересня 2020 р. № 885 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2020 р. № 278».
    Новина банку від 5 жовтня 2020 року щодо можливість проходження верифікації чи актуалізації власних даних через служби «Дія».

— Регламенти
  • Зазвичай операційний день із 8:00 по 19:30 (приймання платежів — із 8:30 по 18:00), детально в суміжній темі «Безготівкові розрахунки (платежі за реквізитами) — СЕП Нацбанку». Переказ коштів між своїми рахунками — миттєво, між рахунками в одному банку — до ДВОХ операційних днів, між рахунками різних банків — до ТРЬОХ операційних днів.
  • Підтримка банком СЕП у режимі 23/7: приймає вхідні платежі до 0:00; надсилає вихідні платежі зо 6:00 до 24:00.
  • Безготівкові валютно-обмінні операції проводяться онлайн (міжбанківській валютний ринок працює в робочі дні з 10:00 по 16:00).
  • Оформлення, поповнення депозиту після 22:30 буде проведено наступним днем.

— Платіжні картки: блокування
У разі викрадення чи втрати картки необхідно оперативно заблокувати її чи сам рахунок, до якого вона прив'язана: через мобільний додаток «Privat24» або інтернет-банкінґ «Приват24» чи з фінансового номеру дзвінком на 3700 / +380(56)716-1131 або SMS-повідомленням із текстом BLOCK+xxxx (де xxxx — останні 4 цифри номеру платіжної карти) на номер 10060 / +380(92)000-3700.

— Платіжні картки: тарифні пропозиції
  • Картка для виплат (КдВ, КдВ-GOLD): безкоштовне зняття коштів на території України й оплата через POS-термінали або в Інтернеті. Універсальна (Уні, Уні-GOLD, інтернет-картки/віртуальні): безкоштовне зарахування коштів і оплата через POS-термінали або в Інтернеті. Передплачена (Prp): анонімна платіжна картка (з окремими лімітами), безкоштовне зарахування коштів і оплата через POS-термінали на території України.
  • Платний випуск: миттєві неперсоніфіковані картки з індивідуальним дизайном, персоніфіковані картки (платіжна карта з фото) і персоніфіковані картки з індивідуальним дизайном.
  • При оформленні золотої картки з клієнта списується щомісячна абонентна плата (20 грн) за участь у GOLD-клубі.

— Платіжні картки: ліміти на оформлення/перевипуск
  • Миттєві неперсоніфіковані картки — за рахунком прив'язано не більше однієї активної картки миттєвого випуску (за виключенням неперсоніфікованих карток із індивідуальним дизайном). Відмова в безкоштовному оформленні/перевипуску: для КдВ/КдВ-GOLD, якщо протягом року (365 днів) вже були оформлені/перевипущені шість і більше карток КдВ і Уні (зойкрема, й GOLD); для Уні/Уні-GOLD, якщо за останні 30 днів уже були оформлені шість і більше КдВ і Уні (зойкрема, й GOLD), і строк дії обмеження — 1 рік (365 днів) із моменту останнього оформлення/перевипуску.
    безкоштовний випуск «патріотки» — одна картка на місяць із категорії «Безкоштовні», для замовлення доступні КдВ і Уні.
  • КдВ, КдВ-GOLD — не більше П'ЯТИ карток із окремими рахунками і, скоріше за все, не більше ДВОХ карток із окремими рахунками в одній валюті UAH, USD, EUR і RUB.
  • Гривневі Уні, Уні-GOLD — не більше ДВОХ карток із окремими рахунками у гривні. Один клієнт може мати тільки ОДИН гривневий рахунок Уні чи Уні-GOLD, за яким відкритий кредитний договір (можна встановити кредитний ліміт), — кредитка.
  • Валютні Уні-GOLD: можна мати не більше ОДНІЄЇ валютної картки, відкритій для кожної валюти USD, EUR і RUB (кредитний договір для валютних рахунків не передбачений).
  • Інтернет-картки — не більше ТРИ картки на добу й десять штук загалом, кількість карток в одній валюті обмежена трьома.
  • Інструкції перевипуску/прив'язки карток: банкомат, Приват24 (повна версія).

— Кредитка: пільговий період
  • Пільговий (грейс/grace) період — до 55 днів і діє за умови повернення ВСІХ кредитних коштів, які були використані в періоді. У разі не повернення (крайній строк авторизації операції погашення не пізніше 23:50:00 25 числа) стягуються проценти за КОЖНИЙ ДЕНЬ користування коштами.
  • Для входження в грейс необхідно повністю сплатити заборгованість і, можливо, ВИТРИМАТИ ніч. Потім можна користувати карткою в пільговому періоді.

— Кредитка: послуги на базі розстрочки
  • Зазвичай доступні на картці в разі наявності встановленого кредитного ліміту від 2'000 грн. Для кожного клієнту ліміт за розстрочкою є індивідуальним, але зазвичай дорівнює розміру кредитного ліміту, що присутній на кредитці.
  • Погашення заборгованості за договорами розстрочки: ПЕРШЕ списання з кредитних коштів без комісії, ПОДАЛЬШІ — 4 %; у разі списання зі власних коштів без комісії (відповідно пільговий період зменшується до розрахункової дати розстрочки).

— Платежі за комунальні й інші послуги платіж за реквізитами, через СЕП
  • Клієнт-пенсіонер, який за останні 30 днів на пенсійну КдВ отримав цільові зарахування у вигляді пенсії, через систему «Приват24», дзвінком на 3700 та в ТСО здійснює без комісії комунальні й телекомунікаційні платежі в загальній сумі до 3'000 грн на місяць (уключно) та не більше ніж 10 платежів на місяць.
  • За платежами на адресу комунальних і телекомунікаційних компаній на суму до 10'000 грн на місяць комісія за використання кредитних коштів НЕ СТЯГУЄТЬСЯ, інакше 3 % з картки Уні.
  • Для фізосіб платіж за реквізитами банк відправляє на наступний операційний день (день валютування), окрім податків і для деяких отримувачів.

— Підтвердження операції та актуалізація даних
  • У разі блокування системою операції, підтвердження дій з платіжної картки можна зробити через наданні селфі з цією карткою за адресою pb.ua/photo (висока вірогідність зняття обмежень). Також підтвердити дії можна зробити чере 3700 чи чат, пройшовши «гестапо» (вірогідність прийняття позитивного рішення — 50 % на 50 %.
  • У разі заходження до веб-версії «Приват24», система може запропонувати пройти актуалізацію паспортних і анкетних даних — privat24.privatbank.ua/p24/web/#photo-data, інструкція.

— Розрахунок платіжною карткою за кордоном: конвертація
  • Якщо валюта операції за гривневою платіжною карткою USD, EUR або RUB, то конвертація у валюту рахунку платіжної картки проводиться за курсом ПриватБанку: USD → UAH, EUR → UAH, RUB → UAH («валюта операції» → «валюту рахунку»). Конвертація не відбувається, якщо валюта операції (USD, EUR або RUB) відповідає валюті рахунку картки: USD = USD, EUR = EUR, RUB = RUB.
  • Якщо валюта операції за платіжною карткою відрізняється від валют USD, EUR або RUB, то конвертація — за курсами міжнародних платіжних систем Visa/mastercard через розрахункову валюту USD, наприклад: PLN → USD → UAH, GBP → USD → EUR, CZK → USD = USD («валюта операції» → «розрахункова валюта» → «валюту рахунку»). Розрахункова валюта = валюта BIN чи білінґова валюта.
  • Подвійна/потрійна конвертація чи конвертація за системою DCC (Dynamic Currency Conversion, миттєва конвертація валюти) — проведення за кордоном операції у гривневій валюті: UAH → «місцева валюта» → USD → «валюту рахунку». Детальніше на pb.ua та 1001idea.info.
  • Visa робить конвертацію через USD (окрім EUR), mastercard — також через USD (окрім EUR), але за бажанням банку емітента може конвертувати через EUR (окрім USD). Якщо банк приймає участь у Multi-Currency Settlement, то банк може обирати свою розрахункову валюту.
BIN'ы карт и архив шапки
 
Причина: Журнал «24mm» замінений на Ексклюзивний каталог Digital-обкладинок
Останнє редагування:
Реєстрація
14.10.10
Місто
Киев
Re: Приват-24

Попробовал только что с собственных средств - нихера не проходит платеж!


Не могу понять по какой причине у кого-то проходят платежи через портмоне, а у кого-то нет!

Добавлено через 6 минут
Еще раз обратился в поддержку приват24 с вопросом о портмоне. Ответ был такой:

Честно говоря, для нас самих это загадка. С одной стороны проходит достаточно много транзакций по Приватовским картам, с другой стороны - еще больше не проходит. В рейтинге банков на Portmone.com приватовские карты сейчас на 11-м месте, хотя должны быть на 1-2-ом .

Понять закономерность сложно - проходят и не проходят карты одинакового класса. Но есть правда такая закономерность - большинство проходящих карт - с ip-шников самого банка. Похоже что сотрудники банка как-то могут снимать блокировки по своим картам :)
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Реєстрація
14.12.09
Місто
смт Білий Колодязь
Re: Приват-24

Но как только введёте, сразу же пойдёте в сад и зряплатный проект у меня будет в другом банке.
Сильно в таком сомневаюсь, не захочет бухгалтерия делать лишние движения ради одного человека. Им выгоднее, чтоб все сотрудники были на 1, максимум 2х банках (у нас можно для зарплаты выбрать один из 2х банков, раньше предлагали выбор из 4х, но затем менее популярные убрали).
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
Re: Приват-24

Уже около года Приватбанк не начисляет проценты на остаток.

Скорее всего не так. Наша организация как-то однажды при перезаключении договора с Приватом по зарплатным карточкам вписала туда пункт, что проценты по остаткам идут не работникам, а ей. Возможно, у тебя то же самое произошло.
 

sanioktlf

Бульбулирую бульбулятор
Реєстрація
26.10.07
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5
Re: Приват-24

Сильно в таком сомневаюсь, не захочет бухгалтерия делать лишние движения ради одного человека. Им выгоднее, чтоб все сотрудники были на 1, максимум 2х банках (у нас можно для зарплаты выбрать один из 2х банков, раньше предлагали выбор из 4х, но затем менее популярные убрали).
У нас зряплатный проэкт сейчас в двух банках.

Добавлено через 1 минуту
Скорее всего не так. Наша организация как-то однажды при перезаключении договора с Приватом по зарплатным карточкам вписала туда пункт, что проценты по остаткам идут не работникам, а ей. Возможно, у тебя то же самое произошло.
Именно так как я сказал, потому что раньше были проценты, теперь нет. Я это узнавал, так же это видно и по выпискам в Приват 24.

Добавлено через 4 минуты
Нет Андрюха, у меня Виза классик и она на два года всё время. Вот кредитка, та да, на 4 года. но я чувствую, что она не пролживёт столько, ибо я её весьма активно юзаю для гамазинов, то она уже имеет весьма не приглядный вид. А работать ей ещё до 2012 года, но она уже аки портянка.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Re: Обсуждение "приколов" ПриватБанка

Может я сволочь, но я б послал смс "алерт" :) :p А шо, пусть учатся работать точно :)
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
Re: Обсуждение "приколов" ПриватБанка

И сталкиваясь с другими банками, понимаеш что приват не такуж и плох.

А чего ж у меня наоборот? Чем с большим количеством банком сталкиваюсь, тем больше понимаю, что приват еще хуже, чем я думал раньше.
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
Re: Приват-24

Именно так как я сказал, потому что раньше были проценты, теперь нет. Я это узнавал, так же это видно и по выпискам в Приват 24.

У нас аналогично: были проценты, теперь нет, и в выписках нет. Но они ушли на контору.
 

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi Note 12 pro 5G
Re: Обсуждение "приколов" ПриватБанка

А чего ж у меня наоборот? Чем с большим количеством банком сталкиваюсь, тем больше понимаю, что приват еще хуже, чем я думал раньше.

Предлагаю озвучить конкретные названия аргументирюя сравнением тарифов и услуг
 

sanioktlf

Бульбулирую бульбулятор
Реєстрація
26.10.07
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5
Re: Приват-24

У нас аналогично: были проценты, теперь нет, и в выписках нет. Но они ушли на контору.
В смысле ушли на контору? Не совсем понял. Это типа кто то другой стал иметь проценты?
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
Re: Обсуждение "приколов" ПриватБанка

Предлагаю озвучить конкретные названия аргументирюя сравнением тарифов и услуг

В первую очередь я говорю о культуре обслуживания, скорости и простоте решения спорных вопросов и т.п. Считаю это решающим фактором.

Но могу и пример привести: карточные счета в Укрсоце. 5 грн в год обслуживание за Виза Электрон (с CVV-кодом, нормально принимается пейпалом и инет-магазинами) в котором я не плачу за снятие собственных средств (у привата 1% для личных карт). У привата просто нет Электрона (кроме социальных / зарплатных карт). Даже если сравнивать с Классик, то у привата это 100 грн в год, у Укрсоца - 50.

Онлайн-банкинг хоть и гораздо проще, но работает стабильно, в отличие от привата. Мои потребности он удовлетворяет. Интернет-карта Укрсоца может быть в любой валюте, причем, бесплатна и карта, и платежи (у Привата только в долларах + 35 центов даже с операции в размере 1 цент).

Поддержка хоть и по телефону, но весьма оперативная и компетентная - с поддержкой привата и сравнивать не охота.

По решению проблем в привате уже писал. Бывало, что за пару месяцев не могли ничего решить, и деньги просто "исчезали" (пусть и мелкие суммы). В Укрсоце была списана комиссия в банкомате-партнере. Вернули после заявления на следующий день....

Хотя, главное, как я уже говорил, в самом обслуживании. Кроме того, пользуюсь еще узконаправленно тремя банками - одним не особо доволен, двумя другими - вполне.
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
Re: Приват-24

sanioktlf, проценты получает организация-работодатель, с которой у Привата контракт на обслуживание зарплатных карт.
 

sanioktlf

Бульбулирую бульбулятор
Реєстрація
26.10.07
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5
Re: Приват-24

sanioktlf, проценты получает организация-работодатель, с которой у Привата контракт на обслуживание зарплатных карт.
Ну, я так и понял очевидно. Тем более, что у нас весной прошлого года сменился директор и почему то резко был по новой перезаключён договор с Приватом, и когда я пришёл в августе получать перевыпущенную по сроку карту, то она почему то имеет теперь вид точь-в-точь как "Расчётная карта", с той лишь разницей, что имеет фотку и мою фамилию, а картинка абсолютно та же, что и на "Расчётной...".. Я её получил, немного поудивлялся и пошёл себе восвояси. А потом через пару дней понял, что за перевыпуск с меня слупили в этот раз 8 грн. Пытаясь что нить выяснить, я дошёл аж до начальника отделения, где получал карту и там мне рассказали, что был перезаключён договор с моей организацией и все карты с фотками будут перевыпускаться платно, а простые Электроны пока бесплатно.
 
Реєстрація
08.02.11
Місто
киев
Re: Приват-24

Понять закономерность сложно - проходят и не проходят карты одинакового класса. Но есть правда такая закономерность - большинство проходящих карт - с ip-шников самого банка. Похоже что сотрудники банка как-то могут снимать блокировки по своим картам :)

Сотрудники Привата платят в портмоне, я правильно понял? Или что вы имели ввиду?

Попробовал ещё сейчас. Моя кредитка продолжает работать:))
 
Реєстрація
19.10.08
Місто
Харьков+
Re: Приват-24

Но есть правда такая закономерность - большинство проходящих карт - с ip-шников самого банка. Похоже что сотрудники банка как-то могут снимать блокировки по своим картам :)
Интересно, за какие услуги они расплачиваются? :) в п24 ведь почти все есть.
 

Max_S

Заблокирован
Реєстрація
13.09.09
Місто
Сумы
Телефон
N73ME
Re: Обсуждение "приколов" ПриватБанка

А чего ж у меня наоборот? Чем с большим количеством банком сталкиваюсь, тем больше понимаю, что приват еще хуже, чем я думал раньше.

Простой пример: мне 2 раза пришлось платить на карты других банков ерсте и форума. Так вот этим банкам западло принимать платежи, после 17,00 и в выходные. Т.е. работающему человеку, для того что бы заплатить в этих банках, надо брать отгул и таких банков 95% в Украине еще пытаются что с приватом по удобству сравнить. В привате я могу заплатить 24/7/365. Для безработных, студентов и школьников это преимущество не существенно, но для работающих людей это очень важное преимущество. Плюс еще у привата отделения на каждом углу и не надо ехать на другой конец города для оплаты в единственом на всю область отделении другого банка.
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
Re: Приват-24

sanioktlf, ну вот, директор расходы на перевыпуск сбросил на работников, а проценты с их карт себе в карман. Вполне современный подход...
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
Re: Обсуждение "приколов" ПриватБанка

Так вот этим банкам западло принимать платежи, после 17,00 и в выходные. Т.е. работающему человеку, для того что бы заплатить в этих банках, надо брать отгул и таких банков 95% в Украине еще пытаются что с приватом по удобству сравнить. В привате я могу заплатить 24/7/365. Для безработных, студентов и школьников это преимущество не существенно, но для работающих людей это очень важное преимущество.
Как раз работающие люди платят в рабочее время. По форуму и ерсте говорить не буду - их в моём списке нет, а вот упомянутый Укрсоц работает и субботу-воскресенье. В любом случае, я стараюсь с приватом без крайней нужды не связываться - нервы дороже.
 

adk

Реєстрація
15.11.07
Місто
Киев
Телефон
SG SII(Life:)+S GH-D780 DUOS(МТС+КС)
Re: Обсуждение "приколов" ПриватБанка

Как раз работающие люди платят в рабочее время.
Это у которых рабочий день с 8-30 до 17? Или "барыжки", которые носятся по городу? Работающие кем?
 
Зверху