Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
21.07.24
Місто
Київ
Всім доброго дня! У мене ІБП APC Black UPS ES400 плата 640-0688А-Z_REV08. Потрібна принципова схема. Ніде не можу знайти! Може хтось допомогти. Або може хтось знає як вимкнути на цьому ІБП режим greenmode(таймер відключення). Я дивився відео на подібних ібп випаюють резистор на дорожці живлення мікросхеми пам'яті. Але не можу знайти схему на нього((.
 

KML

Deutscher Ukrainer
Реєстрація
21.01.13
Місто
Berlin
Телефон
Google Pixel 8
джерело безперервного/безперебійного живлення - ДБЖ. ИБП російською.
а що ви хочете зробити, не розумію? в цьому ДБЖ настільки мала батарея як у сучасних ноутів, що там ще паяти можна? з якою метою?
 
  • Like
Реакції: Howl
Реєстрація
21.07.24
Місто
Київ
Добрий день. Короче така ситуація! Я використовую цей дбж для живлення роутера(коли нема світла)! Підклчив зовнішній акк на 7А. Роутер разом з перетворювачем тянуть 18Вт. Все працює відмінно. Коли акк заряжен повністю хватає десь на 6годин. Але кожні 50хв він вирубається. Робиш вкл/викл і далі робить. Я десь вичитав що наче це режим grenmode(таймер там якийсь). В деяких дбж він вирубається програмовано в деяких(за порадою спеців) треба випаяти резистор з ножки живлення микросхеми пам'яті чи чогось там. В деяких це R15A бо R108. Але щоб це точно знати треба принципова схема! Я ніде не можу її знайти вже третій місяць! Я навіть готов заплатити(.
джерело безперервного/безперебійного живлення - ДБЖ. ИБП російською.
а що ви хочете зробити, не розумію? в цьому ДБЖ настільки мала батарея як у сучасних ноутів, що там ще паяти можна? з якою метою?
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху