Припинення надання послуг в Україні, окрім Одеської області

Реєстрація
29.09.11
Місто
Киев
Телефон
iPhone 4s, 5s, 12
З 01.07.2021 року «Інтертелеком» обмежує надання телефонного зв’язку у Вінницькій, Житомирській, Київській та м. Київ, Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях. Частина прямих номерів у центрах областей та всі прямі номери у районах передані у «Укртелеком», пов'язані з ними номери 094 відключено.
Для інтернет-абонентів, абонентів з номерами 094 та абонентів з прямими номерами, що залишились у «Інтертелекомі», всі послуги поки продовжують надаватися без змін на стандартних умовах.
У Одеській області також послуги надаються без змін.

05.08.2020

Інформація про зміни в наданні послуг оператора ТОВ «Інтертелеком» у Львівській, Волинській, Тернопільській, Рівненській, Донецькій, Луганській, Івано-Франківській, Закарпатській та Чернівецькій областях України

"Шановні абоненти! Компанія ТОВ «Інтертелеком» інформує Вас про те, що у зв’язку із відмовою від використання частини радіочастотного ресурсу з 01.09.2020 року компанія ТОВ «Інтертелеком» обмежує надання своїх послуг в ряді областей України, таких як: Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Рівненська, Чернівецька, Донецька та Луганська області. Станом на цей день компанія «Інтертелеком» своєчасно виконала покладені на неї обов’язки щодо проведення радіочастотного рефармінгу, пов’язаного з вивільненням частини свого радіочастотного ресурсу для наступного впровадження стандарту зв’язку E-GSM та запуску проекту LTE-900 іншими операторами мобільного зв’язку. Протягом тривалого часу компанія «Інтертелеком» знаходилася в процесі пошуку та залучення інвестиційної фінансової підтримки, що дозволило б організувати розгортання національних мереж LTE та впровадження інноваційних сервісів, які б відповідали сучасним вимогам до якості надання послуг та очікуванням споживачів. Однак, ситуація з карантинними обмеженнями, що затягнулась, подальше розповсюдження пандемії COVID-19, а також загальна економічна нестабільність в нашій країні та світі не дозволили нашій компанії реалізувати фінансові домовленості з зацікавленими інвесторами та здійснити у встановлені терміни оплату вартості ліцензії на використання технології LTE. Враховуючи обставини, які склалися, оператор зв’язку ТОВ «Інтертелеком» вимушений переглянути свою стратегію розвитку. Її основними елементами стануть відмова від частини радіочастотного спектру, що використовується у теперішній час компанією, оптимізація своєї радіо- і транспортної мережі в ряді регіонів, а також впровадження і активний розвиток додаткових інноваційних IT сервісів. Описані кроки дозволять направити всі зусилля компанії на розвиток елементів нової інфраструктури в регіонах з великою концентрацією абонентської аудиторії, а також поліпшити якісні характеристики голосових та інтернет сервісів, що надаються. Усвідомлюючи свою корпоративну та соціальну відповідальність за безперебійне та якісне надання послуг, компанія ТОВ «Інтертелеком» звернулася до регулятора галузі (до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації) з проханням виконати всі відповідні процедури з переоформлення радіочастотного ресурсу, який був раніше виданий компанії. Компанія ТОВ «Інтертелеком» дякує всім своїм абонентам, які обслуговувалися у вказаних регіонах протягом тривалого часу. Ваша довіра до послуг, які надавалися нашою компанією, дозволяла ТОВ «Інтертелеком» тривалий час знаходитися серед лідерів рейтингу національних операторів зв’язку України, активно розвиватися та вдосконалюватися в умовах високо конкурентного та динамічного телекомунікаційного ринку нашої країни. Ми дякуємо всім бізнес партнерам, які тісно співпрацювали з нами протягом двох десятирічь, які навіть у самі складні періоди допомагали поліпшувати якість роботи нашої мережі та удосконалювати бізнес процеси в ТОВ «Інтертелеком». Наша компанія дякує національному телеком-регулятору НКРЗІ, Міністерству цифрової трансформації і особисто Президенту країни В.О. Зеленському за неодноразове надання нам необхідних можливостей з конструктивного врегулювання питань що до розвитку проекту LTE. Прес-служба ТОВ «Інтертелеком» Офіційний e-mail для звернень:[email protected]"]



интертелеком фсьо?) теперь официально)
 
Причина: актуалізація
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
02.04.19
Місто
Бровары
Телефон
Черный
Пробую перетянуть в Lifecell номер 094 Intertelecom, купленный в свое время с прямым городским номером - не получается, постоянно у лайфа начинаются какие-то ошибки после ввода пришедшей СМС. Уже и паспортные данные проверил, и в Интертелеком обратился - говорят, что нет никаких ограничений, но пока так и не получилось.
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Пробую перетянуть в Lifecell номер 094 Intertelecom, купленный в свое время с прямым городским номером - не получается, постоянно у лайфа начинаются какие-то ошибки после ввода пришедшей СМС. Уже и паспортные данные проверил, и в Интертелеком обратился - говорят, что нет никаких ограничений, но пока так и не получилось.
Я так два номери вивів на ЛС пів року назад. Були нестиковки з реєстраційними даними в ІТ, але в ЛС на них особливої уваги не звертали
 
  • Like
Реакції: vaio
Реєстрація
15.11.09
Місто
Полтава
Телефон
TECNO SPARK 8P
Бывает (у меня в частности) нестыковки из за написания регистрационных данных, украинский -


русский, проверьте.
 
  • Like
Реакції: vaio
Реєстрація
02.04.19
Місто
Бровары
Телефон
Черный
Пробую перетянуть в Lifecell номер 094 Intertelecom, купленный в свое время с прямым городским номером - не получается, постоянно у лайфа начинаются какие-то ошибки после ввода пришедшей СМС. Уже и паспортные данные проверил, и в Интертелеком обратился - говорят, что нет никаких ограничений, но пока так и не получилось.
Я так два номери вивів на ЛС пів року назад. Були нестиковки з реєстраційними даними в ІТ, але в ЛС на них особливої уваги не звертали
Что-то видимо в их системе - приходит смс с одноразовым кодом, парень заполняет и дальше не проходит. Написал заявление - может что-то изменится. Данные в системе - уже все верные, обновил еще когда получил ID-карту вместо паспорта.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Пробую перетянуть в Lifecell номер 094 Intertelecom, купленный в свое время с прямым городским номером - не получается, постоянно у лайфа начинаются какие-то ошибки после ввода пришедшей СМС. Уже и паспортные данные проверил, и в Интертелеком обратился - говорят, что нет никаких ограничений, но пока так и не получилось.
Я так два номери вивів на ЛС пів року назад. Були нестиковки з реєстраційними даними в ІТ, але в ЛС на них особливої уваги не звертали
Что-то видимо в их системе - приходит смс с одноразовым кодом, парень заполняет и дальше не проходит. Написал заявление - может что-то изменится. Данные в системе - уже все верные, обновил еще когда получил ID-карту вместо паспорта.
Без проблем зарегал по банк айди номер и сразу кинул заявку, в сл рабочий день в 10 утра Ит уже апрувнул заявку и я забрал симку лс.
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
Пробую перетянуть в Lifecell номер 094 Intertelecom, купленный в свое время с прямым городским номером - не получается, постоянно у лайфа начинаются какие-то ошибки после ввода пришедшей СМС. Уже и паспортные данные проверил, и в Интертелеком обратился - говорят, что нет никаких ограничений, но пока так и не получилось.
Я так два номери вивів на ЛС пів року назад. Були нестиковки з реєстраційними даними в ІТ, але в ЛС на них особливої уваги не звертали
Что-то видимо в их системе - приходит смс с одноразовым кодом, парень заполняет и дальше не проходит. Написал заявление - может что-то изменится. Данные в системе - уже все верные, обновил еще когда получил ID-карту вместо паспорта.
Именно в самом магазине? Пусть одну цифру твоего паспорта введет неправильную у себя в кампутере - все пройдет.
 
Реєстрація
02.04.19
Місто
Бровары
Телефон
Черный
Пробую перетянуть в Lifecell номер 094 Intertelecom, купленный в свое время с прямым городским номером - не получается, постоянно у лайфа начинаются какие-то ошибки после ввода пришедшей СМС. Уже и паспортные данные проверил, и в Интертелеком обратился - говорят, что нет никаких ограничений, но пока так и не получилось.
Я так два номери вивів на ЛС пів року назад. Були нестиковки з реєстраційними даними в ІТ, але в ЛС на них особливої уваги не звертали
Что-то видимо в их системе - приходит смс с одноразовым кодом, парень заполняет и дальше не проходит. Написал заявление - может что-то изменится. Данные в системе - уже все верные, обновил еще когда получил ID-карту вместо паспорта.
Именно в самом магазине? Пусть одну цифру твоего паспорта введет неправильную у себя в кампутере - все пройдет.
Да, в самом магазине. Попробую в понедельник сделать дубль три.
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Бывает (у меня в частности) нестыковки из за написания регистрационных данных, украинский -


русский, проверьте.
Саме так і було в мене все було в базі прописано великими буквами, потім вияснили, поміняли, але все рівно, як було перший раз занесено так і залишилось, плюс до того я паспорт поміняв на ID карту
Post automatically merged:

Пробую перетянуть в Lifecell номер 094 Intertelecom, купленный в свое время с прямым городским номером - не получается, постоянно у лайфа начинаются какие-то ошибки после ввода пришедшей СМС. Уже и паспортные данные проверил, и в Интертелеком обратился - говорят, что нет никаких ограничений, но пока так и не получилось.
Я так два номери вивів на ЛС пів року назад. Були нестиковки з реєстраційними даними в ІТ, але в ЛС на них особливої уваги не звертали
Что-то видимо в их системе - приходит смс с одноразовым кодом, парень заполняет и дальше не проходит. Написал заявление - может что-то изменится. Данные в системе - уже все верные, обновил еще когда получил ID-карту вместо паспорта.

Я також поміняв, ( писав вище повторюсь) спочатку не могли догнати чого заявка не проходить,- вияснилось що імя, фамілія занесено в базу все великими буквами, а ти сидиш, як нормальна адекватна людина пишеш з великої букви- написав заяву один номер переніс. Коли другий прийшлось переносити взагалі треш був- я поміняв паспорт на ID!!!! Ну і як нормальна адекватна людина прийшов в СЦ написав заяву на зміну даних. Переносити номер, а там ФІГВАМ! набрав великикими буквами в онлайні переносі - пішло, але не все було так просто. В термін переносу прийшов в ЛС, а там в заяві і великими буквами і старий паспорт. Дівчинка поржала з моєї історії, говорить що я не перший такий і їм дали вказівку, якщо є підтвердження особи іншим документом видавати сім карту.
Post automatically merged:

Бывает (у меня в частности) нестыковки из за написания регистрационных данных, украинский -


русский, проверьте.
Саме так і було в мене все було в базі прописано великими буквами, потім вияснили, поміняли, але все рівно, як було перший раз занесено так і залишилось, плюс до того я паспорт поміняв на ID карту
Post automatically merged:

Пробую перетянуть в Lifecell номер 094 Intertelecom, купленный в свое время с прямым городским номером - не получается, постоянно у лайфа начинаются какие-то ошибки после ввода пришедшей СМС. Уже и паспортные данные проверил, и в Интертелеком обратился - говорят, что нет никаких ограничений, но пока так и не получилось.
Я так два номери вивів на ЛС пів року назад. Були нестиковки з реєстраційними даними в ІТ, але в ЛС на них особливої уваги не звертали
Что-то видимо в их системе - приходит смс с одноразовым кодом, парень заполняет и дальше не проходит. Написал заявление - может что-то изменится. Данные в системе - уже все верные, обновил еще когда получил ID-карту вместо паспорта.

Я також поміняв, ( писав вище повторюсь) спочатку не могли догнати чого заявка не проходить,- вияснилось що імя, фамілія занесено в базу все великими буквами, а ти сидиш, як нормальна адекватна людина пишеш з великої букви- написав заяву на уточнення даних - один номер переніс. Коли другий прийшлось переносити взагалі треш був- я поміняв паспорт на ID!!!! Ну і як нормальна адекватна людина прийшов в СЦ написав заяву на зміну даних. Переносити номер, а там ФІГВАМ! набрав великикими буквами в онлайні переносі - пішло, але не все було так просто. В термін переносу прийшов в ЛС, а там в заяві і великими буквами і старий паспорт. Дівчинка поржала з моєї історії, говорить що я не перший такий і їм дали вказівку, якщо є підтвердження особи іншим документом видавати сім карту.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Дівчинка поржала з моєї історії
Надо было задать вопрос девушке: "А у нее как с оформлением контрактов от руки, все идеально?". Кто захочет возразить на тему "большими набирали", я такого у "тройки" насмотрелся в билингах, что капс вообще рядом не валялся. В начале им бы смотреть на себя, а потом тыкать бревном из своего глаза. Тем более, в отличии от "тройки" ИТ запустил оферту, когда документ не надо предъявлять, все со слов абонента. Противникам ИТ тоже сразу отвечу, не топлю, ответ есть в иной теме, но и когда лепят представители опсосов, а потом все это преподают как факт, глупо!
P.S. Такого начитался на говноресурсах, что девочка ржущая уходит в рейтинге "что ляпнуть" на низкие позиции. Там и придуманные имена владельцев магазинов, и громкие заявления)))
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Дівчинка поржала з моєї історії
Надо было задать вопрос девушке: "А у нее как с оформлением контрактов от руки, все идеально?". Кто захочет возразить на тему "большими набирали", я такого у "тройки" насмотрелся в билингах, что капс вообще рядом не валялся. В начале им бы смотреть на себя, а потом тыкать бревном из своего глаза. Тем более, в отличии от "тройки" ИТ запустил оферту, когда документ не надо предъявлять, все со слов абонента. Противникам ИТ тоже сразу отвечу, не топлю, ответ есть в иной теме, но и когда лепят представители опсосов, а потом все это преподают как факт, глупо!
P.S. Такого начитался на говноресурсах, что девочка ржущая уходит в рейтинге "что ляпнуть" на низкие позиции. Там и придуманные имена владельцев магазинов, и громкие заявления)))
Vitalik питання не в тому хто як заповнює і від руки чи іншими органами- бокопоярть всі, а суть в тому що я фізично два рази був в СЦ на Олімпійській де писав заяви на коригування реєстраційних даних - з предявленням фізично документів, а по факту- як було великими буквами так і залишилось, як був старий паспорт так і залишився. Зараз мій номер попадає на перенос в УТК, в принципі переносити не рвуся, нафіг він такий потрібний, але більше ніж впевнений що знову вилізуть мої великі букви і старий паспорт.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Taraskin, сам подумай, кому выгодно получение абонента, и кто должен нажать "пару кнопок на компутере"? Когда найдешь ответ, тогда исчезнет многобукв не туда.
 
Реєстрація
08.02.21
Місто
Одеса
Телефон
15 Pro Max, SE 2020
Кстати, если отключаться от интера, то это как происходит? Идти в абонотдел? Или как?
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Телефон
OP10Pro, S23U, S24U
Helge, просто не пополнять счет. Не иметь долгов.
 
Реєстрація
27.06.09
Місто
Одесса
Телефон
Pixel 7pro
Всем привет. У меня 048700 попадает под изъятие. Даёт ли Интер оставить хотя бы конвергентный 094 на SIP Интертелекома?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Всем привет. У меня 048700 попадает под изъятие. Даёт ли Интер оставить хотя бы конвергентный 094 на SIP Интертелекома?
Вони там в Інтері ще самі не знають. Я вчора задавав це питання оператору колл-центру. Відповіла, що керівництво ще думає, тому, можливо, інформація буде відома в другій половині травня.
Post automatically merged:

Helge, просто не пополнять счет. Не иметь долгов.
Якщо номер на контракті, то не поповняючи рахунок, мати боргу неможливо.
 
Останнє редагування:

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Кто там надеялся, что Одесскую область оставят? Уже в Бессарабии отключения наблюдают...

 
Реєстрація
19.03.20
Місто
Львiв
В кабінеті інтертелекома рекомендовано було перевести на SIP, що я і зробив. Прямий стаціонарний номер нікуди не дінеться, все буде так працювати подальше?
Якось можливо стаціонарний шлюз CDMA в якому прошитий номер відключити, відв`язати від заліза, щоб його виставити на продаж з блоком живлення хоча б за ціною блока живлення щоб не валявся? Чи краще його розібрати та в утіль?
 
Реєстрація
24.09.11
Місто
Київ
Можно в IP телефон прописать сип интера и работать будет. Проверенно лично на 4х номерах. Вот только интер прямые номера походу все в укртелеком передаёт по крайнеё мере Киевские номера так что на sip оставить не выйдет, либо укртелеком либо никак, это вчера с интером долго пообщался.
 
Реєстрація
27.06.09
Місто
Одесса
Телефон
Pixel 7pro
На *750 с живым оператором не пообщаться. Включили робобабу и игнорят абонентов. У кого-то получилось сегодня пообщаться с живым оператором?
 
Зверху