Проблеми із форумом

Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
JCole, дивно, весь час темною користуюсь на тому самому оглядачі і таких проблем не мав...
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
від зміни юзер-агенту браузер нові веб-стандарти підтримувати не стане.
Red не самый тяжёлый сайт , возможно юзеру нужно только чтобы правильно отображалась CSS . Это не наворченные страницы со свистелками , отображаются пристойно даже в самых старых браузерах . В данном случае важна реакция сайта на user - agent . Просто посмотрите исходники любой из страниц .
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
sprintload, я трохи розбираюсь у веб-технологіях і можу повторити, що
від зміни юзер-агенту браузер нові веб-стандарти підтримувати не стане.
Post automatically merged:

Звичайно, змінити юзер-агент не складно і можна спробувати, але навіщо давати марну надію?
Post automatically merged:

Это не наворченные страницы со свистелками
далеко не всі нові веб-фічі потрібні виключно для складних і важких сторінок, якщо що. Прості сайти теж можуть використовувати нові стандарти.
Post automatically merged:

В данном случае важна реакция сайта на user - agent
якщо розробником сайту така "реакція" не передбачена, то з космосу вона не з'явиться. Тут треба питати адмінів реду, але не думаю, що форум відправляє різні стилі для різних браузерів. Це ж не гугл, все-таки :)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
До речі, заходив з компа на форум, то на відміну від мобільної версії у списку нових повідомлень, що випадає під дзвіночком, кружечків не було.
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Звичайно, змінити юзер-агент не складно і можна спробувати, але навіщо давати марну надію?
Вы думаете у юзера есть другой выход , он может воспользоваться другим браузером , компьютером ?
від зміни юзер-агенту браузер нові веб-стандарти підтримувати не стане.
Так ему Ютуб не нужен , только почитать . В конце - концов пусть пробует разные варианты и технически развивается . Никому от этого вреда не будет , человеку только польза .
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
...поздновато мне технически развиваться, играясь с подменой юзер-агента. Сколько не кричи "Хром!" - старый Файрфокс от этого Хромом не станет. В конце концов, Ред замечательно смотрится на смартфоне, а на время его зарядки есть планшет с Тапаталком. Так что, ИМХО, обмен мнениями по поводу второго дыхания у старого Фокса можно списывать в архив. :cool:
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Якщо через меню вставити "цитату", то з`являється рамка цитати. А ось нижче вже курсор неможливо пересунути, тільки всередині рамки-цитати. Вихід - вимикати BB-code і соватися під [/QUOTE]. Потім вже можна вмикати BB-code.
Один я такий нещасливий?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ага. Не повністю описав ситуацію.
Пишеш текст. Вводиш цитату... і далі курсор під цитату не переведеш.

Якщо спочатку ставиш цитату, то під неї можна поставити курсор.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В Firefox так не працює. В стандартному браузері Xiaomi також не завжди.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
А до речі, теж не знаю чи це баг чи фіча.
Я коли зазначаю текст і натискаю спойлер, то він починається і закінчується з обох боків зазначеного тексту. А от коли користуюся хайдом, то текст зникає, а замість нього лишається лиш початок і кінець хайду. Можна теж зробити, щоб текст не зникав?
 

c0rax

Интернет-провайдер
Реєстрація
02.12.17
Місто
Киев
Телефон
Galaxy Z Fold 3 / P30 Pro
В ветке Околомобильная жизнь, есть тема Реклама Гугл Adwords, при заходе в нее c гуглохрома (с разных ПК, кроме андроида):

Не удается получить доступ к сайту​

Веб-страница по адресу , возможно, временно недоступна или постоянно перемещена по новому адресу.


ERR_FAILED
Все остальные темы и форумы - нормально.
 
Зверху