Продажа Укртелекома

Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
то, доречі, недолуга калька з московитського "смахіваєт". Такіх заімствованій слєдуєт ізбєгать. ))[/COLOR]
До речі, "до речі" пишеться окремо.

Моя бабуся (бувша вчителька української мови і літератури в школі) вважає, що "доречі" пишеться разом. Я пошукав в інеті інформацію і з'ясував, що за словником Грінченка слово «доречі» теж пишеться разом: http://hrinchenko.com/slovar/znachenie-slova/13461-dorechi.html

I в той же час, в однiй статтi на цю тему я прочитав наступне:
[...] я пригадав старого вчителя-фронтовика, який колись нас, сільських пастушків, навчав так:

- Не знаєте, як пишеться слово - разом чи окремо, перекладайте його на російську. Як у них, так і у нас...

"До речі" українською, як відомо, це - "кстати" - російською. Але водночас це якраз і той особливий виняток, коли українська не є хвостом у мови північного сусіда.

У них це поняття однослівне, у нас же, як бачимо, має два знаки сущого.
Може, "колишня" вчителька?
 
Реєстрація
28.09.09
Місто
Донецька обл.
Телефон
Nokia 6 - VF/LC
РЕПРИВАТИЗАЦІЇ "УКРТЕЛЕКОМА" НЕ БУДЕ: ФОНД ДЕРЖМАЙНА ПРОГРАВ АХМЕТОВУ В СУДІ

Госпсуд м. Києва відмовився задовольнити позов Фонду держмайна до ТОВ “ЕСУ” в справі №910/7708/17 про розірвання договору купівлі-продажу 92,79% акцій “Укртелекома” від 11.03.2011 та стягнення 2,17 млрд грн пені (за прострочення виконання зобов’язання із внесення інвестицій).

“Позивач не довів факту невиконання ТОВ "ЕСУ" умов договору купівлі-продажу пакета акцій та істотного порушення покупцем своїх зобов’язань, яке б значною мірою позбавило позивача (продавця) того, на що він розраховував при укладенні цього договору”, - йдеться в судовому рішенні від 27.08.2020.

Нагадаємо, Фонд держмайна продав 92,79% акцій “Укртелекома” в 2011 році за 10,6 млрд грн. Фінансуванню відповідної операції сприяв у т.ч. випуск облігацій ТОВ “ЕСУ” на 4,6 млрд грн, більшість з яких (на 4 млрд грн) були викуплені Ощадбанком та Укрексімбанком. Відповідні папери мали бути погашені в березні 2017 року, що, однак, не відбулося (тобто був допущений дефолт). Про спроби Укрексімбанку та Ощадбанку стягнути відповідні борги - тут і тут.

Кінцевим бенефіціаром ТОВ “ЕСУ” є Рінат Ахметов. На початку 2020 року була інформація, що холдинг "СКМ" Р. Ахметова в рамках мирової угоди щодо "Укртелекома" виплатив понад 700 млн дол для кіпрської компанії Raga Establishment Ltd, яку пов’язували з оточенням Дмитра Фірташа.
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
У Укртелекома кроме как "эксклюзивного" права на использование кабельных канализаций в городах, больше толком ничего нет.
Особого толку нет его национализировать.
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Между городами (оптикой) давно есть включения: ДатаГруп, Евротел, Фтиком и т.д. и т.п.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Между городами (оптикой) давно есть включения: ДатаГруп, Евротел, Фтиком и т.д. и т.п.
Ничего не путаете? Чет про них никто ни сном ни духом не слышал, я б еще понял если б звучали Атраком, Виктория Фелиз
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Чет про них никто ни сном ни духом не слышал
можеш почитати
«Компания «Датагруп» построила разветвленную магистральную сеть национального уровня. Нашими клиентами являются всеукраинские и региональные домашние сети, интернет-провайдеры и операторы связи», – комментирует Михаил Шелемба.
Офсайт
 
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
Между городами (оптикой) давно есть включения: ДатаГруп, Евротел, Фтиком и т.д. и т.п.
Ничего не путаете? Чет про них никто ни сном ни духом не слышал, я б еще понял если б звучали Атраком, Виктория Фелиз
Никто не утверждает, что эти компании сами строили. Достаточно выкупить нужные волокна в существующей трассе. УТК является одним из крупнейших провайдеров, но не уникальным, как правило.
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Между городами (оптикой) давно есть включения: ДатаГруп, Евротел, Фтиком и т.д. и т.п.
Ничего не путаете? Чет про них никто ни сном ни духом не слышал, я б еще понял если б звучали Атраком, Виктория Фелиз
Никто не утверждает, что эти компании сами строили. Достаточно выкупить нужные волокна в существующей трассе. УТК является одним из крупнейших провайдеров, но не уникальным, как правило.
Так если волокна уже выкуплены, смысл тогда в Укртелекоме?
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Между городами (оптикой) давно есть включения: ДатаГруп, Евротел, Фтиком и т.д. и т.п.
Ничего не путаете? Чет про них никто ни сном ни духом не слышал, я б еще понял если б звучали Атраком, Виктория Фелиз
Никто не утверждает, что эти компании сами строили. Достаточно выкупить нужные волокна в существующей трассе. УТК является одним из крупнейших провайдеров, но не уникальным, как правило.

Вот по этому и прозвучал вопрос, что за 17 лет работы с междугородним оптоволокном я ни разу не слышал про эти компании, с Атракомом часто и густо пересикались (обсуживание вызовов как с ихней стороны так и с нашей) Виктория Фелиз тем только дай построить че нибудь

P.S. они не продают волокна, а сдают на временное использование
 
Останнє редагування:

WorkShell

Местный свинорыл
Реєстрація
09.07.16
Місто
Киев

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
09.08.2022 Госпсуд м. Києва відкрив провадження в справі №910/5663/22 про банкрутство ТОВ "ЕСУ" - власника "Укртелекома" (кінцевий бенефіціар - Рінат Ахметов).
Згідно з судовими матеріалами, ініціатор цієї процедури - ТОВ "Фінансова компанія "Сокур" (її бенефіціар - Анатолій Амелін; у 2011-2014 роках був членом НКЦПФР; ЗМІ називали його близьким до оточення Ахметова).
18.07.2019 Госпсуд м. Києва задовольнив позов фінкомпанії “Сокур” до ТОВ “ЕСУ” (в справі №910/6377/19) про стягнення 334,4 млн грн заборгованості за облігаціями (у т.ч. відсотки, інфляційні нарахування, пеня). Відповідні права вимоги позивач викупив у збанкрутілого Дельта Банку. Дисконт при цьому становив 80%.
 
Зверху