Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
moby, значить має копійку з того препарату. Бачив як часто прямо зі своєї тумбочки продавали, мол з думкою про вас. Потім місяць попрацював торговим в фармації і все стало на свої місця
 
  • Like
Реакції: moby

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Да, этот бумажный рецепт выписал не семейный врач. А другой врач Эндокринолог, который принимает в другом кабинете.
Зрозумів, я у своєму місті знайшов терапевта який має ще й ендокринологічну спеціальність, тому і рекомендував би пошукати, мені постійно треба гормональні ліки, разом з контролем, тому в моєму випадку я якщо прихворів то можу одночасно здати аналізи крові і зайти по простуді і перевірити чи все ок по другій спеціальності. Дуже зручно, плюс один лікар який бачить всю історію і пам'ятає вас.

Але це звісно на удачу такого знайти.
 
  • Like
Реакції: moby

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев
, этот бумажный рецепт выписал не семейный врач. А другой врач Эндокринолог,
Тож зверніться до свого сімейного і він перевипише рецепт ендокринолога.

значить має копійку з того препарату.
Не меліть куйні.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Знаєте що таке 2 накладні то, що хтось може продавати деякі ліки майже по вартості заводу і без націнок) Лікар робить оборот конкретної фірми чи препарата і за то має оті бонусні препарати. Хочете вірте, хочете ні. Тема не про ліки, але закарпатський конʼяк пуляють прямо з заводу по 80 грн за півлітра і він нічим не відрізняється від гого, котрий продають в магазині по 200…
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Подскажите такой вопрос. В поликлинике выписали рецепт на бесплатное лекарство, которое финансируется из государственного бюджета. Выдает его, сеть аптек Фармация. В аптеке по месту жительства, данного лекарства не оказалось в наличии. А в другой из аптек этой же сети Фармация, ответ что нужно обращаться только в ту аптеку которая находиться возле той поликлиники, в которой выписали этот рецепт на лекарство. Правильно ли поступили в другой аптеке, этой же сети Фармация, отказав в выдаче лекарства?
Лікар отримує кешбек з вашої аптеки. Це не правильно...
не факт. Бо то є комунальна аптека скорвше за все і необовязково сімейнийлікар виписав рецепт, можливо вузький спеціаліст
Да, этот бумажный рецепт выписал не семейный врач. А другой врач Эндокринолог, который принимает в другом кабинете.
Тскож у ендокринолога отримував паперові рецепти
 
  • Like
Реакції: moby

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
, этот бумажный рецепт выписал не семейный врач. А другой врач Эндокринолог,
Тож зверніться до свого сімейного і він перевипише рецепт ендокринолога...
але за е-рецептом можливо Вам доведеться доплатити за ліки { я отримував діафармін sr1000) або взяти безкоштовний аналог (інша назва препарату і виробник, але діюча речовина та сама). З цукровим діабетом так зтикався
 
  • Like
Реакції: moby

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев
Лікар робить оборот конкретної фірми чи препарата і за то має оті бонусні препарати.
Вивчіть, що таке Доступні ліки. Там препарат обирає пацієнт в аптеці, а лікар призначає діючу речовину, якій може відповідати не один препарат.
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
, этот бумажный рецепт выписал не семейный врач. А другой врач Эндокринолог,
Тож зверніться до свого сімейного і він перевипише рецепт ендокринолога...
але за е-оецептом можливо Вам доведеться доплатити за ліки або взяти ьезкоштовний аналог. З цукровим діабетом так зтикався
Согласен. Не все лекарства дают бесплатно по рецепту. За некоторые лекарства, идёт небольшая доплата.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
, этот бумажный рецепт выписал не семейный врач. А другой врач Эндокринолог,
Тож зверніться до свого сімейного і він перевипише рецепт ендокринолога...
але за е-оецептом можливо Вам доведеться доплатити за ліки або взяти ьезкоштовний аналог. З цукровим діабетом так зтикався
Согласен. Не все лекарства дают бесплатно по рецепту. За некоторые лекарства, идёт небольшая доплата.
То, як порадили вам вище, йдіть до сімейного, він видасть вам е-рецепт і в будь-якій аптеці по ньому отримаєте. Мені за паперовим дають безоплатно.
 
  • Like
Реакції: moby

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Якщо замовляти ліки через таблетки.юа чи будуть діяти знижки на ліки по е-рецептам? Тобто знаходжу найдешевшу ціну і доплата за е-рецептом буде нижче ніж якщо з вулиці зайти в цю саму аптеку?
 

P22

Реєстрація
05.11.08
Місто
Конотоп Сумской обл.
Телефон
Fire
Доброго дня. Чи існує в нас така послуга, як доставка ліків? Чи який загальний додаток, з доставкою з любої мережі, чи додаток якої небуть окремої мережі аптек, які при замовленні і оплаті привезуть необхідні ліки в свою мережу аптек в моєму місті?
 

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев
Доброго дня. Чи існує в нас така послуга, як доставка ліків? Чи який загальний додаток, з доставкою з любої мережі, чи додаток якої небуть окремої мережі аптек, які при замовленні і оплаті привезуть необхідні ліки в свою мережу аптек в моєму місті?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
P22 питав про Конотоп. Певно варто дізнаватися по аптеках, що представлені в місті.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
P22 питав про Конотоп. Певно варто дізнаватися по аптеках, що представлені в місті.
Та начеб Конотоп - це Україна. Я дав сайт доставки по всій Україні.
Тоді краще від іншої аптеки. Та сама доставка Новою поштою, але безкоштовна

 
  • Like
Реакції: P22
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Аптека Подорожник
Оплата на сайті чи у відділенні Нової пошти
Безкоштовна доставка від 750 грн
Доставка у відділення Нової пошти
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: P22

P22

Реєстрація
05.11.08
Місто
Конотоп Сумской обл.
Телефон
Fire
Таблеткі.юей активно використовую, знаю. Я Козятині у відрядженні. Дякую всім за відповідь, зараз перечитаю/ перелистаю.
 
Зверху