Харчові продукти: якість, ціни, акційні пропозиції

dima1

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
30.09.08
Місто
Мальмё
Телефон
Samsung Galaxy S20 Ultra
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
ПотапаПапа, у Вас же теж замість 500 гривень - п'ятихатка. Якось НБУ це переживе?
Щодо даного бренду мені просто не зрозуміло, чому так переклали, та й узагалі навіщо? Тобто я розумію чому, тому і не сприймаю.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Близько 500 постачальників подали до суду з вимогами виплатити мільйонні борги. Так, Глобинському м’ясокомбінату мережі повинні близько 3,6 млн грн, імпортеру алкогольних напоїв Дісна – 617 000 долл, а компанії Галичина – 4,7 млн грн.
Ничто так не укрепляет веру в клиента, как предоплата ... В этой связи вспоминается наложенный платеж без аванса ... Замкнутый круг ... Постоянно находятся те, кто считает что "умнее" других ...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Щось обійшли Фуршет в звіті.
Мабуть там без змін
Часто буває так - читаєш старі повідомлення, там посилання на інший ресурс. Картинки тупо не відображаються, а по лінку вже нічого немає.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
allaliu, власна марка торгівельної мережі Biedronka. Тобто найдешевший польський продукт, як і у нас у випадку Варто, Повної чаші тощо. Якщо це не підробка, то нормальне, хороше масло за стандартом. От не зрозуміло, що воно в Україні робить, оскільки у Польщі масло дорожче ніж в Україні.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Остап

Заблокирован
Реєстрація
15.02.09
Місто
Днепр
Телефон
Doogee X30
Че то я не догоняю. То говорят, что у нас цены надо поднять до европейских, то оказывается нам их снизить надо, чтобы они стали европейскими :unsure:
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
оскільки у Польщі масло дорожче ніж в Україні.
Оно в Бедронке 5 злотых стоит без акций, а Молендам в АТБ 50 гривен за 82% или их же De luxe -55. Поэтому есть контрабандный потенциал:)
Видно, подешевшало. Рік тому стандартно масло коштувало 7зл.
Молендам не масло, я вже писав.
Хм. Масло, як і будь-які молочні продукти мають зберігатись і транспортуватись у холодильних умовах. Чи човники цього дотримуються і яке воно вже доїздить до Чернігова - питання.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Чи човники цього дотримуються і яке воно вже доїздить до Чернігова - питання.
Так само, як продавці "акційного" масла на асфальті біля базарів і зупинок громадського транспорту.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Кочевник, я оце коли проходжу повз такі "ятки" де на вулиці на столах лежить відкрите масло, сир, ковбаса, навіть м'ясо біля зупинки чи траси, це розумію, як не треба шанувати свій шлунок, щоб таке купувати... Або як влітку продають італійські товари, а серед них сир і ковбаса, шинка😲 на сонці
 
Останнє редагування:
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
allaliu, власна марка торгівельної мережі Biedronka. Тобто найдешевший польський продукт, як і у нас у випадку Варто, Повної чаші тощо. Якщо це не підробка, то нормальне, хороше масло за стандартом. От не зрозуміло, що воно в Україні робить, оскільки у Польщі масло дорожче ніж в Україні.
Покупаю, иногда, у одной девицы польские и итальянские продукты. По цене и качеству неплохие. А это масло у неё появилось. Не пробовала, поэтому решила уточнить.
Post automatically merged:

Скільки ж це масла треба притягнути, заморозити і швидко продати, щоб хоч щось заробити?
А если учесть, что продают его по 45 грн./200 г, то как-то перехотелось покупать.:)
Post automatically merged:

Если 5 злотых оно стоит без акции, то по акции, если даже гривен по 30 грн., то 50% маржи будет.
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Щось обійшли Фуршет в звіті.
Post automatically merged:

Чуть истории
 
Останнє редагування:
Реєстрація
10.07.17
Місто
Київ
Може, уже було...
Я не часто буваю в "новусі", але уже постійно перевіряю чек і пробую згадати ціни на цінниках. Бо для "новуса" звичайна справа, коли на ціннику в залі - одне, в чеку - інше. Адміністратори звично незадоволено повертають гроші зі словами "нє успєлі помєнять ценнік", але от цікаво: "новус" ніколи не помиляється в бік покупця (тобто, щоб в чеку ціна була нижча, ніж на ціннику в залі), тільки в свій бік
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
AleksKyiv, почти то же самое у нас в АТБ. Но после того, как в день открытия магазина я повелась на их ценник (хоть на сайте акция закончилась), а дома в чеке увидела шоколадку не за 11, а за 25 грн., все цены смотрю только на сайте АТБ и внимательно сверяю чек рядом с кассой. Больше проколов не было. Заметила, они чаще не меняют цены в меньшую сторону (или делают это уже после моего визита), но мне же лучше - товар в наличии, и никто его не уводит из-под носа ;)
 

ГеоргийК

Пользователь
Реєстрація
19.01.12
Місто
Київ
Телефон
Samsung A52
...але от цікаво: "новус" ніколи не помиляється в бік покупця (тобто, щоб в чеку ціна була нижча, ніж на ціннику в залі), тільки в свій бік
Очень часто в Новусе ценник на яйца выше, чем сумма в чеке.)
А вот в АТБ постоянно за творог плачу больше, чем указано на ценнике. Если разница больше 10 грн - требую вернуть, если меньше - не заморачиваюсь...
 
Зверху