Про АЗС та пальне (бензин/дизель/газ)

  • Автор теми GAS
  • Дата створення

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Статистика цен на автогаз в Украине. Добавить свою цену можно здесь

Мониторинг цен на топливо, топливный калькулятор - здесь

Банка с кишмышем
 
Причина: новая шапка
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Хтось боровся з СМСками, які не приходять? В мене не приходять ніколи на Вог і на Кло, фізичних карток в них вже нема, аплікуха апдейтається і потребує СМС-авторизації кожного разу, коли мені там треба заправитися.
Саппорт здатний тільки на продиктувати код і сказати шо з їх боку кулі вилетіли. Всі інші СМСки від всіх інших постачальників будь-яких послуг ходять норм.
Мені здається, що може бути десь в них налаштовано, щоб мені приходило в якийсь вайбер, в якому я спам заблокував
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
нижній бар - Fishka Pay - там під вікном для сканування буде "гаманець пального" зліва, а справа "отримати балобонуси" і лого сільпо. Натискайте, ну а там розберетесь.
Айось про всяк випадок
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
plebis, в вайбері пошукати в розділі бізнес-акаунти, там повзунок якщо змістити вліво в конкретного абонента - повідомлення не прийматимуться від нього. Аналогічно в налаштуваннях СМС-додатку у заблокованих, сам колись назойливий Шелл блоканув, потім забувся і коли треба було - троха нервів підтримці наробив, згодом знайшов їх у списку.
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
горіх, давно не граюсь з бонусами. Заправляю там де знижка "живими" грошами
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
LiquidStrm, в СМСках нічого не заблоковано, вайбер розблоковувати не хочу)
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
plebis, тоді хіба мучити підтримку. В нормальних контор, якщо на вайбер не проходить, вони СМС-сом шлють (укрпошта, ітбокс, клієнтбанки), а в АЗСників якийсь свій "блекджек з куртизанками".
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
в АЗСників якийсь свій "блекджек з куртизанками".
Та от у всіх приходить, а у цих двох ні) Доречі, знайшов їх таки в вайбері (сука, чому там нема пошуку) - не забанені. З сапортом вже лоб розбив, вже думаю шукати якісь старі звʼязки в лайфі, щоб перевірити шо там з тими СМСками)
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Хто заправляється на Укрнафті, підкажіть, чи відчуваєте ви різницю між звичайним 95 та Energy? Є сенс платити більше?
 
Реєстрація
05.11.13
Місто
Lviv
Телефон
Samsung Galaxy
Хто заправляється на Укрнафті, підкажіть, чи відчуваєте ви різницю між звичайним 95 та Energy? Є сенс платити більше?
залежить від вашої (і вашого двигуна) "чутливості", дехто на бочках заправляє і каже шо норм. Я різницю відчував (але я ще до війни там заправляв)

сенс платити більше?
Хіба що як плацебо. Там в цифрах різниця ~ 5% по октановому та вмісту сірки.

5% - як між горілкою в 38" і 40" - комусь плацебо а комусь відчутно :alkash:
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
О, тоді різниця дійсно була помітна. Періодично заливав присадочний у п'ятницю, аби на вихідних катнути подалі і дати двигуну "просратися" на фоні щоденних коротких покатушок містом.
 
Реєстрація
01.03.11
Місто
Днепр
Телефон
iPhone 12, AW3, iPad m2
А є такі хто відчуває різницю між "звичайним Євро" і Пульсами, Мустангами, Про тощо...?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Мій бортовий комп відчуває. Росхід в середньому менший на пару десятих.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Знову вибісив окко. Намагався від їх касирів із кавою жрачкою омивачкою не зустрічатися, заправлявся через додаток, так у них через раз там завжди щось глючило - то сам додаток, то колонка. А вчора взагалі - додаток фішка гроші зжер, а бензин не пішов. Оператор каже нічо не знаю, у нас не видно ваших грошей. Монобанк каже - гроші пішли. Потім підтримка моно відповіла що десь там у банка що на стороні окко мої кошти захолдилися і мабуть через 12 днів повернуться. Паливо воно недешеве і позичити окко безплатно мої гроші якось обідно.
Вивів залишки бонусів на балобонуси сільпо (доречі, нова функція) і колеса мого більше на окко не буде.
В пʼятницю набрав ще підтримку окко, розписав ситуацію, дав всі деталі. Треба сказати оператор був дуже адекватний, і навіть не пропонував випічку і омивач:)))
А сьогодні вночі гроші повернули.
 
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
А є такі хто відчуває різницю між "звичайним Євро" і Пульсами, Мустангами, Про тощо...?
Была вектра Ц. На мустанге был меньше расход чем на обычном воговском 95
Сейчас дизельное авто - на мустанге больше пробеги между прожигами сажевого, чем на простой соляре
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Хто заправляється на Укрнафті, підкажіть, чи відчуваєте ви різницю між звичайним 95 та Energy?
А це хіба не Авіасівський бенз?
Я так розумію, що після позбавлення Бєні впливу на Укрнафту, ці дві компанії ведуть зовсім незалежну політику. Звісно, іноді бензин може бути від одного й того ж самого постачальника, але тепер це зовсім не правило.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Хто заправляється на Укрнафті, підкажіть, чи відчуваєте ви різницю між звичайним 95 та Energy?
А це хіба не Авіасівський бенз?
Нє. То лише назви залишились. Зараз в Укрнафті бенз набагато краще, ніж на Авіасах/АНП.
 
Зверху