Про вакцинацію

Коронавірусна хвороба (COVID-19)

  • Не хворів

    Голосів: 84 25.0%
  • Перехворів декілька разів

    Голосів: 17 5.1%
  • Перехворів в тяжкому стані

    Голосів: 8 2.4%
  • Перехворів в легкому стані

    Голосів: 81 24.1%
  • Перехворів в середньому стані

    Голосів: 57 17.0%
  • Вакцинувався; без побічних

    Голосів: 178 53.0%
  • Вакцинувався; з побічними

    Голосів: 48 14.3%
  • Вакцинуватися не збираюсь

    Голосів: 37 11.0%
  • Є летальні випадки серед родичів чи знайомих

    Голосів: 64 19.0%
  • Не вакцинувався, але планую

    Голосів: 8 2.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

На Черкащині сімейна лікарка разом із знайомою налагодили виготовлення підроблених COVID-сертифікатів без проходження вакцинації.

Про це повідомляє пресслужба Кіберполіції.

Зазначається, що схему організувала 32-річна лікарка сімейної медицини спільно зі своєю 48-річною знайомою, яка виконувала роль посередниці. У месенджерах вони пропонували громадянам отримати міжнародний сертифікат без проходження вакцинації.

За 5 тисяч гривень медпрацівниця обіцяла внести відомості про нібито проведену вакцинацію до відповідних електронних реєстрів.

Однак, жінка цілеспрямовано робила помилки під час внесення даних клієнтів, через що медична довідка не генерувалася у застосунку "Дія". Тому медпрацівниця видавала клієнтам паперові Covid-сертифікати, завірені власною печаткою.

За місцями проживання правопорушниць та у кабінеті лікарки провели санкціоновані обшуки. За результатами вилучено печатки, копії документів та медичних декларацій, банківські картки, мобільні телефони та оформлені COVID-сертифікати.

Наразі правоохоронці встановлюють осіб, які скористалися такими послугами.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Головний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що більшість медичних станів не є протипоказанням для вакцинації від коронавірусу.

Про це він сказав у інтерв'ю РБК-Україна.

"Більша кількість людей вважає, що має якісь медичні протипокази. Але під час консультації у свого лікаря їх переконують, що той стан, який у них є, не є медичним протипоказом до вакцинації від коронавірусної хвороби. Наприклад, якщо ми говоримо про серцево-судинні хвороби – це не протипоказання, це, навпаки, показання для проведення вакцинації. Тому що людина, яка має важкі супутні неінфекційні хвороби, потенційно в більш тяжкій формі переносить коронавірусну хворобу", - заявив Кузін.

За його словами, загальні протипокази до кожної вакцини зазначені в інструкції, а вирішувати, є протипокази для вакцинації чи ні, повинен сімейний лікар.

"Кожен лікар має знати перелік абсолютних медичних протипоказів. І до того ж на сайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками є інструкції до кожного типу вакцини, яка застосовується в Україні. Там також є інформація про потенційні побічні дії, несприятливі події після імунізації та про можливі протипокази. Наприклад, ми точно знаємо, що щеплення вагітних вакциною CoronaVac є нерекомендованим, тому що немає доказової бази, не було проведено досліджень. Водночас вакцина від Pfizer може бути рекомендована", - сказав Кузін.

Він додав, що особам з медичним відводом на період дії жовтого або червоного рівнів епіднебезпеки треба пропонувати альтернативні варіанти роботи. Наприклад, інші обов'язки, дистанційний режим або регулярне тестування.
Post automatically merged:

Що з ними зроблять?
10 год тюрми
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Міністерство охорони здоров’я ініціюватиме відсторонення керівників закладів охорони здоров’я, де підробляли свідоцтва про проведення вакцинації.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

"Наразі на низку лікарів відкрито кримінальні провадження за фактом підробки документів, що посвідчують проведення вакцинації. Ми офіційно направимо подання до власників закладів охорони здоров’я, де працюють ці лікарі, - об’єднаних територіальних громад - із проханням відсторонити від роботи керівників цих закладів на час проведення слідства. Переконані, що керівники мають нести персональну відповідальність за те, що відбувається в їх лікарнях", - зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Якщо слідство виявить, що головний лікар закладу буде непричетним до махінацій, його відновлять на посаді, зазначають у МОЗ.

У разі повторного порушення міністерство ініціюватиме анулювання ліцензії закладу охорони здоров’я та розривання контракту між закладом та Національною службою здоров’я. Відтак територіальна громада фінансуватиме заклад охорони здоров’я самостійно.

Раніше міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомляв, що через підробку документів про COVID-вакцинацію в Україні відкрили близько 80 кримінальних справ. Уже розроблено законопроєкт, що передбачає кримінальну відповідальність за підробку документів про проведення вакцинації від особливо небезпечних інфекцій.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Та звісно що протипоказань до щеплень майже нема. Усі ракові хворі собі поробили, кого знаю. За кордоном їм навіть різні вакцини роблять для посилення дії.
 

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
Оо, я только вчера этот идиотизм в телеге читал, а его уже быстро на шлако-тсн перенесли. Молодцы, тсн такую фигню вечно любят. Правильно что я его не смотрю 😂👌
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Оо, я только вчера этот идиотизм в телеге читал, а его уже быстро на шлако-тсн перенесли. Молодцы, тсн такую фигню вечно любят. Правильно что я его не смотрю 😂👌
Типичный говносайт
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
И чего только детки не придумают, чтобы в школу не ходить! Задних парт-то на всех не хватит! :trollface:
 

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
Оо, я только вчера этот идиотизм в телеге читал, а его уже быстро на шлако-тсн перенесли. Молодцы, тсн такую фигню вечно любят. Правильно что я его не смотрю 😂👌
Типичный говносайт
Так не сайт же только, а целый блин телеканал. Вот люди насмотрятся, и боятся идти вакцинироваться. ((
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
И чего только детки не придумают, чтобы в школу не ходить! Задних парт-то на всех не хватит! :trollface:
Детки??? Ты считаешь детей такими тупорылыми? :mad: Да дети рождаются с незасранными мозгами. А уже наша, родителей, задача туда "насрать" всякого дерьма, с чем одесские мамшки успешно и справились в данной заметке. Просто тупорылые курицы. Считаю что для детей таких родителей нужно создать класс "Г" (если были только "А", "Б" и "В") перевести туда всех личинок антиваксов (с болящими головами), и дать им невакцинированного препода. А! И ещё шапки с фольги - как элемент школьной формы. И экзамен по географии по устройству плоской земли.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
ПотапаПапа,
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Детки??? Ты считаешь детей такими тупорылыми? :mad:.........
Всё наоборот. Я считаю их умными и находчивыми. Я не знаю, где обучался ты (Марс, Венера)....... В наше время (70-е и 80-е годы) большинство учеников, да и студентов тоже, считали не зазорным прогулять урок (пару) по "уважительной причине" (болит голова, зуб, донорская справка). Короновирус вынудил школы уходить на "дистанционку". Видимо, некоторым ученикам это понравилось.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Підкажіть, чи видає внутрішній сертифікат лікар, чи тільки безнаДія?
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

У МОЗ порахували, що з моменту оголошення "жовтого" рівня епіднебезпеки кількість введення перших доз вакцини від COVID-19 зросла майже на 25%.

Як повідомляє пресслужба міністерства, 27 вересня проти коронавірусу щепили 119 378 людей. Першу дозу вакцини отримали 70 004 людини, другу - 49 374 людей.

Учора працювали 896 мобільних бригад, 2 971 пункт щеплення та 344 центри вакцинації.

Щеплення від коронавірусу робили трьома вакцинами. Найбільше вакцинували вчора препаратом Comirnaty від Pfizer-BioNTech - 60 484 особи.

Китайський CoronaVaс отримали 35 400 українців, вакцину AstraZeneca - 23 494 особи.

Від початку вакцинальної кампанії в Україні щеплено 6 851 531 людину. Одну дозу отримало 6 851 529 людей, повністю імунізовані та отримали дві дози 5 508 212 людей. Загалом проведено 12 359 741 щеплення.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
татаринн, vlad_g, вы сайт с "новостью" то открывали? Или "не читал, но осуждаю ©"? Там дальше комменты на этот пост, которые собрал этот говносайт (ууу, ненавижу, миняажтрисёт) с соцсети.
Читал и осуждаю. Остаюсь при своем мнении про говносайт, который не брезгут вытянуть из соцсети какой-то говнопост ТП-яжматери и опубликовать ради кликбейтного заголовка. "Сенсация" йопта. Что мы сейчас обсуждаем?!
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Детки??? Ты считаешь детей такими тупорылыми? :mad:.........
Всё наоборот. Я считаю их умными и находчивыми. Я не знаю, где обучался ты (Марс, Венера)....... В наше время (70-е и 80-е годы) большинство учеников, да и студентов тоже, считали не зазорным прогулять урок (пару) по "уважительной причине" (болит голова, зуб, донорская справка). Короновирус вынудил школы уходить на "дистанционку". Видимо, некоторым ученикам это понравилось.
Ок, убедил. :)
Просто когда учился я (на Марсе. Жена училась на Венере. Правда мы с одной школы...) то мутить какую то мутку для прогула небыло смысла, так как я просто говорил мамке "сегодня что то не хочу идти..." и она просто оставляла меня дома. Выдумывать рептилоидов не приходилось. Потом просто писала справку с каким нибудь тролльским содержанием (да да, у меняи мамка тролль ещё тот) типа: "Справка. Выдана мамой Владика. Оставила дома сидеть с больной бабушкой." И всё :D
Наташка говорит что и у неё небыло проблем остаться дома если небыло желания идти (причём она золотомедальщица-краснодипломщица")
Ещё по теме: у нас победа! Мы наконец то смогли сломить сопротивление нашего антивакса - моей мамки!!! :pank::po sekretu::bayans:
Боже, чего только не использовалось для промывки мозгов этого ярого совка! :D И: "Внуков не дадим, потому что они тебя заразят и ты помрёшь", и "Ну шо - скоко там твоих подруг с днр, крыма и абхазии осталось в живых после ковидлы?", или: "Ты чо - в Болгарию или Турцию на море с внуками не хочешь поехать, да?". Дошло даже дело до того что у неё в квартире теперь живёт студентка-отличница медунивера, которую мы попросили капать ей на мозги по поводу нужности вакцинации (шучу, ради денег живёт), крч сдалась маман! Пошла на вакцинацию.
Post automatically merged:

Что мы сейчас обсуждаем?!
мы обсуждаем тупорылых, которые на сайте для тупорылых разместили новость для тупорылых. :po sekretu:Я прочитал и заразился, теперь сижу и сам тупорылить начинаю... Надо принять лекарство от тупорылинга.
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Підкажіть, чи видає внутрішній сертифікат лікар, чи тільки безнаДія?
Записался с женой к семейнику на понедельник за сертом, а потом за минут 15-ть в Дие (десктопная) получил внутренний серт, распечатал, а также пдф-файл сохранил в смарте. Со смарта кр-код читается нормально.
 
Зверху