Про вакцинацію

Коронавірусна хвороба (COVID-19)

  • Не хворів

    Голосів: 84 25.0%
  • Перехворів декілька разів

    Голосів: 17 5.1%
  • Перехворів в тяжкому стані

    Голосів: 8 2.4%
  • Перехворів в легкому стані

    Голосів: 81 24.1%
  • Перехворів в середньому стані

    Голосів: 57 17.0%
  • Вакцинувався; без побічних

    Голосів: 178 53.0%
  • Вакцинувався; з побічними

    Голосів: 48 14.3%
  • Вакцинуватися не збираюсь

    Голосів: 37 11.0%
  • Є летальні випадки серед родичів чи знайомих

    Голосів: 64 19.0%
  • Не вакцинувався, але планую

    Голосів: 8 2.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
cuser, воно то так, можливо, але набагато нижчий шанс потрапити під швл(звідки до речі мало хто живим повертається) все ж краще, ніж боятися 1-2х днів "шторму" після вакцини. На моєму досвіді як працівника швидкої, на кисні і тяжкі це ті, які не вакцинувалися, або купили довідки. Всі інші зазвичай лікуються амбулаторно, якщо навіть захворіють. А маючи хронічні хвороби, покинути цей світ раніше ніж того хотілося, значно вище від ковіду, ніж від самого щеплення
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
А маючи хронічні хвороби, покинути цей світ раніше ніж того хотілося, значно вище від ковіду, ніж від самого щеплення
Тобто, як я розумію, можливі різні підходи до вакцинації для людей з різною кількістю хронічних хвороб.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
cuser, якщо в тебе немає серйозної алергії на компоненти вакцин, які б могли визвати серйозну реакцію організму у вигляді анафілактичного шоку, то прививатися все ж варто...Це хіба людина повністю декомпенсована за рахунок хронічної хвороби. На днях завозив одного зі СНІДом,вакцинуватися відмовився, бо ж типу і без того імунітет не дуже. За 4 годину з моменту госпіталізації і підтвердження діагнозу ковід, помер від серйозних легеневих ускладнень і розвитку менінгоенцефаліту. А само щеплення, я так думаю, дало би ще можливість йому прожити і не один рік
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
одного зі СНІДом,вакцинуватися відмовився
Так, це ті хто мають серйозні болячки. Таких історій багато в інтернеті.
Але ж є люди, які не мають хронічних болячок.
Чи є історії, що, люди без хронічних хвороб померли від ковіду. Я такого не знаю.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
cuser, не вакциновані чи вакциновані? Суті питання не вловив. Тут штука така, ускладнення в невакцинованих виникають значно більше і частіше, ніж в тих хто щепився. Хоча в легкій формі можуть переносити і не вакциновані
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
cuser, не вакциновані чи вакциновані? Суті питання не вловив. Тут штука така, ускладнення в невакцинованих виникають значно більше і частіше, ніж в тих хто щепився. Хоча в легкій формі можуть переносити і не вакциновані
Прошу вибачення.
Чи є історії, що, невакциновані люди без хронічних хвороб померли від ковіду? Я такого не знаю.
Питання в ризику померти для вищевказаних осіб. І що за ускладнення можуть бути? Чи є статистика по ускладненням?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
cuser, немає повністю здорових людей, є недообстежені© Ти можеш гарантувати своє 100% здоров'я і те, що гіпотетичний ковід твій організм перенесе? Я працюю на швидкій, цікавлюсь лиш пацієнтами, зазвичай тяжкими, яких сам і завозив в лікарню. Тому така статистика мені не відома. Хоча таки 30 річний повністю здоровий чоловік був помер, де вся сім'я захворіла на ковід...Мали лиш по 1 щепленню короноваком
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
Згоден. Ризики є.
Чи є цифра - скільки невакцинованих людей без хронічних хвороб померли від ковіду?
Якщо ця цифра велика, це було б хорошим аргументом за вакцинацію. Якщо ж ні чи навіть 0 розуміння ситуації міняється.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
За моїми спостереженнями не щеплюються як раз ті люди, які не цікавляться здоров'ям, не проходять проф.оглядів, "лікуються" гомеопатією тощо...
Усі знайомі онкопацієнти щепились, хто сіною, хто модерною, хто файзером. Усі перенесли добре. Та й після хімії можлива побічна дія психіки щеплюваного це дитячий лєпєт на відміну від хімії.
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Згоден. Ризики є.
Чи є цифра - скільки невакцинованих людей без хронічних хвороб померли від ковіду?
Якщо ця цифра велика, це було б хорошим аргументом за вакцинацію. Якщо ж ні чи навіть 0 розуміння ситуації міняється.
Ви це питаєте на форумі. Чи велику цифру можна отримати якщо шукати тільки на форумах в інтернеті, та ще й тільки недбільних? От-от., ба більше! Як тільки усі мої рідні таки вакцинуються, я покладу болт на читання та відповіді щодо ковіду на форумі (і багато так і робить), а деякі люди і досі будуть шукати саме ПОТРІБНОЇ ЇМ інформації, аби підтвердити БАЖАНУ ЇМ точку зору.

Усі, хто хотів дійсно знайти правду, давно її знайщли і вакцинувались. Усі, хто хотів знайти саме підтверджуючу інформацію про непотрібну вакцинацію тільки те й роблять, що продовжують шукати або хворіють... і будуть це робити поки пандемія не спаде (скоріш ніколи поки такі живі).
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
Згоден. Ризики є.
Чи є цифра - скільки невакцинованих людей без хронічних хвороб померли від ковіду?
Якщо ця цифра велика, це було б хорошим аргументом за вакцинацію. Якщо ж ні чи навіть 0 розуміння ситуації міняється.
Ви це питаєте на форумі. Чи велику цифру можна отримати якщо шукати тільки на форумах в інтернеті, та ще й тільки недбільних? От-от., ба більше! Як тільки усі мої рідні таки вакцинуються, я покладу болт на читання та відповіді щодо ковіду на форумі (і багато так і робить), а деякі люди і досі будуть шукати саме ПОТРІБНОЇ ЇМ інформації, аби підтвердити БАЖАНУ ЇМ точку зору.

Усі, хто хотів дійсно знайти правду, давно її знайщли і вакцинувались. Усі, хто хотів знайти саме підтверджуючу інформацію про непотрібну вакцинацію тільки те й роблять, що продовжують шукати або хворіють... і будуть це робити поки пандемія не спаде (скоріш ніколи поки такі живі).
Мені здається, інформацію, про кількість невакцинованих людей без хронічних хвороб, які померли від ковіду, можуть отримати тільки медичні чиновники. І ця цифра може говорити чи правду вони говорили вчора/ говорять сьогодні/ будуть говорити завтра.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
cuser, мабуть ти забув, що живеш в тій країні, де маючи гроші, можеш купити будь-яку довідку, в тому числі і про вакцинацію. Яка після цього статистика? Чувак "вакцинований" і помер від ковіду, але по факту мав на руках лиш бумажку. Скільки таких? Та фіг його знає...
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
cuser, мабуть ти забув, що живеш в тій країні, де маючи гроші, можеш купити будь-яку довідку, в тому числі і про вакцинацію. Яка після цього статистика? Чувак "вакцинований" і помер від ковіду, але по факту мав на руках лиш бумажку. Скільки таких? Та фіг його знає...
Я думаю статистика закордонна повинна бути подібна до нашої.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
cuser, думаю, якби сенсу в щепленнях не було, то ніхто б цим не займався. Плюс велика антивакс пропаганда в соцмережах і наш не дуже розумний нарід, робить свою справу....У нас на швидкій 100% охоплення щеплення. Колега водій (56 років)перехворів на ковід, як звичайним орві. При тому зрозумів не відразу і контактував з іншими. Більше ніхто не захворів.
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
cuser, думаю, якби сенсу в щепленнях не було, то ніхто б цим не займався. Плюс велика антивакс пропаганда в соцмережах і наш не дуже розумний нарід, робить свою справу....У нас на швидкій 100% охоплення щеплення. Колега водій (56 років)перехворів на ковід, як звичайним орві. При тому зрозумів не відразу і контактував з іншими. Більше ніхто не захворів.
Я не про щеплення, а інформацію про захворюваність/смертність від ковіду у різних категорій людей:
вакцинувався / не вакцинувався
має хронічні хвороби / нема
можливо ще щось,
що впливає на важкість майбутньої ковід хвороби/ ризик померти / чи взагалі не захворіти.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
cuser, тут все як і з орві...Не можна сказати, захворієш ти чи ні. Просто ковід погіршує перенесення хронічних хвороб і таким чином тяжкість/летальність у людей з хронічними хворобами вища, ніж у відносно здорових. Щеплені, зазвичай, переносять легше ніж не вакциновані. Ускладнення виявляють рідше ніж у антиваксів. По відсоткам не скажу
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
...когда я в январе переболел в легкой форме, а жена - в "средней" - я все время вспоминал, как когда-то, задыхаясь от астмы (никакие салбутамолы и пр. не купировали приступ), ждал спасительный укол преднизолона (зная о его побочках!) - я для себя решил: вакцинируюсь. Даже если проваляюсь влёжку 3 или больше дня. Потому что не один десяток лет знаю, что такое удушье. И антиваксам я этого не пожелаю. ДУрни они неразумные...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
07.10.19
Місто
Київ
Телефон
realme 6
Я так розумію, що лікар добре знає ваші болячки
він 30 років лікує людей з такими захворюваннями, звісно, знає дуже добре ревматологію, й тому порадив коронавак робити, бо як зроблять пфайзер/модерну/астразенеку - багато хто потім лягає до стаціонару з загостренням. Найгірше після Модерни, хз чому, читав що її добре переносять, проте серед лікарів вона відома як найважча серед вакцин.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
...когда я в январе переболел в легкой форме, а жена - в "средней" - я все время вспоминал, как когда-то, задыхаясь от астмы - я для себя решил: вакцинируюсь.
То есть у вас, невакцинированного астматика, ковид прошел в легкой форме?
Найгірше після Модерни, хз чому.

Там більша доза мРНК (в 10?), перестрахувалися. Тому й кращий результат по антитілам.
 
Зверху