Про вакцинацію

Коронавірусна хвороба (COVID-19)

  • Не хворів

    Голосів: 84 25.0%
  • Перехворів декілька разів

    Голосів: 17 5.1%
  • Перехворів в тяжкому стані

    Голосів: 8 2.4%
  • Перехворів в легкому стані

    Голосів: 81 24.1%
  • Перехворів в середньому стані

    Голосів: 57 17.0%
  • Вакцинувався; без побічних

    Голосів: 178 53.0%
  • Вакцинувався; з побічними

    Голосів: 48 14.3%
  • Вакцинуватися не збираюсь

    Голосів: 37 11.0%
  • Є летальні випадки серед родичів чи знайомих

    Голосів: 64 19.0%
  • Не вакцинувався, але планую

    Голосів: 8 2.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Можна.

Вже неодноразово чув, що потрібно звернутися до сімейного лікаря з угорськими документами про вакцинацію. В них є можливість внести ці дані в нашу систему, відповідно, і в Дії будуть сертифікати.
Оу, скажу тоді кумі. А от що робити з тими, кого вакцинували спутником?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Можна.

Вже неодноразово чув, що потрібно звернутися до сімейного лікаря з угорськими документами про вакцинацію. В них є можливість внести ці дані в нашу систему, відповідно, і в Дії будуть сертифікати.
Нельзя. Данные в системе будут, но источник будет недоверенным. По данным из недоверенного источника серты в ДИЕ не генерятся. Только бумажный с печатами у семейника можно получить
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
А зачем им серты в Дие? Пусть юзают европейскую приложуху с сертами, QR коды всех стран ЕС у нас признаются.
Європейський додаток, лише для громадян ЄС підтягує серти наскільки мені відомо. А тут вакцинували, прямо на нейтральній території. Тобто просто з паспортами. Без ніяких додаткових документів резидента.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Європейський додаток, лише для громадян ЄС підтягує серти наскільки мені відомо. А тут вакцинували, прямо на найтральній території.
Мне известно только как все проходит в Хорватии - там иностранцам сертификат присылаю на эл почту в формате похожет на тот что в веб-версии ДИИ. Вполне допускаю, что в Венгрии тоже есть что-то подобное.
Post automatically merged:

Вот инфа например что иностранцам в венгрии после вакцинации присылают серт по почте.
Там же ссылка на регистрацию на вакцинацию для иностранцев и контакты отвественной организации:
+36 1 920 1050
[email protected]

Можно позвонить/написать узнать как получить венгерский сертификат для тех кто прививку получил в венгрии.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: idea

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Olexa, дійсно, чогось прочитав "що робити тим, хто вакцинувався..." :oops: Ну тоді застрелити:ROFLMAO:
 

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев
"Змішування інших типів зараз поки непердбачено. Після Coronavac колоти Moderna або Pfizer не рекомендується", – зазначив він.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Можна.

Вже неодноразово чув, що потрібно звернутися до сімейного лікаря з угорськими документами про вакцинацію. В них є можливість внести ці дані в нашу систему, відповідно, і в Дії будуть сертифікати.
Нельзя. Данные в системе будут, но источник будет недоверенным. По данным из недоверенного источника серты в ДИЕ не генерятся. Только бумажный с печатами у семейника можно получить
Вибачаюсь за дезу. Десь тиждень тому у батичка Дія підтягнула Мадярський Джонсон. До того не бачила, тільки від сімейника була довідка з печатками. А коли потрібний був QR, то батичко встановив GreenPass App - Dein digitaler grüner Pass - в Борисполі прийняли без проблем.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
А от що робити з тими, кого вакцинували спутником?
Застрелитися)))
Застрелитися
Нє? ))
Воно то так, але хитрі угри не дозволяли вибирати, яку вакцину колоти, а на роботу ж ходити треба було. Однак, більшість не менш хитрих українців ;) взнавали якось, що і де колють - їхали за Джонсом. Але пара оленів попалася на спутник
 
  • Haha
Реакції: idea
Реєстрація
08.12.18
Місто
Одесса
Європейський додаток, лише для громадян ЄС підтягує серти наскільки мені відомо. А тут вакцинували, прямо на нейтральній території. Тобто просто з паспортами. Без ніяких додаткових документів резидента.
Это все гораздо проще чем Вы думаете. С венгерской бумажкой, выданной и проштампованной в пункте вакцинации и паспортом идете в любой Kormanyablak и просите Covid igazolast papiralapon. В терминале талончиков - прочие услуги - ковид сертификат, он там первый в списке. Получаете венгерский бумажный сертификат с QR кодом, который можно добавить в любое нормальное европейское приложение.
Воно то так, але хитрі угри не дозволяли вибирати, яку вакцину колоти
Странно, сейчас сам выбираешь и колят чего просишь.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Воно то так, але хитрі угри не дозволяли вибирати, яку вакцину колоти
Странно, сейчас сам выбираешь и колят чего просишь.
Зараз так, але це я говорю за березень/квітень, коли в Закарпатті навіть пунктів вакцинації ще не було. А по спискам у Дії навіть на 1шу і 2гу категорію вакцин какстрофічно не вистачало.
По калькулятору, що гуляв тоді по інету мені особисто показувало, що при тодішніх темпах вакцинації я своє щеплення отримаю в 2024 році.
 
  • Haha
Реакції: idea

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
я поражаюсь... И эти люди учат наших детей 🤦‍♂️
Немудрено что среди училок много антиваксов.
Мені доручили переконати групу з 20 студентів вакцинуватися, 19 з них вакцинувалось.
А щодо релігії не хочу тут розводити черговий срач.
Тільки, як на мене, ходити до церкви, вірити в Бога і вірити попам це 3 різні речі.
 
Останнє редагування:

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Мені доручили переконати групу з 20 студентів вакцинуватися, 19 з них вакцинувалось.
Дуже цікавить місце поховання доля того двадцятого... ))
Велика ймовірність, що на зимовій сесії виженуть (влітку перездавав 7/7 предметів, минулої зими 4/7)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Сегодня догнался еще Ваксигриппом, на всякий случай.. Ковид Ковидом, а и
спид грипп не спит..))
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Кабінет міністрів вирішив посилити вимоги до вакцинації від коронавірусу в "жовтій" зоні адаптивного карантину.

Про це повідомили прем'єр-міністр Денис Шмигаль і міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"У жовтому рівні епідемічної небезпеки громадські заклади, заклади культури, спортзали, ресторани тощо за умови вакцинації всього персоналу принаймні однією дозою або наявності негативного тесту чи сертифікату одужання. Це ж правило стосується прийому відвідувачів. Останні повинні будуть вакциновані або мати сертифікат про одужання чи негативний тест", - сказав Ляшко.

Жовтий сертифікат (який підтверджує одне щеплення) тепер буде чинний тільки 30 днів замість 120 днів.

Сертифікати тепер необхідно зчитувати через додаток "Дія", а не лише перевіряти візуальну наявність. Штраф за неналежну перевірку – від 34 до 170 тисяч грн.
 
Зверху