Про вакцинацію

Коронавірусна хвороба (COVID-19)

  • Не хворів

    Голосів: 84 25.0%
  • Перехворів декілька разів

    Голосів: 17 5.1%
  • Перехворів в тяжкому стані

    Голосів: 8 2.4%
  • Перехворів в легкому стані

    Голосів: 81 24.1%
  • Перехворів в середньому стані

    Голосів: 57 17.0%
  • Вакцинувався; без побічних

    Голосів: 178 53.0%
  • Вакцинувався; з побічними

    Голосів: 48 14.3%
  • Вакцинуватися не збираюсь

    Голосів: 37 11.0%
  • Є летальні випадки серед родичів чи знайомих

    Голосів: 64 19.0%
  • Не вакцинувався, але планую

    Голосів: 8 2.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
несколько недель назад в Дії я выбрал пункт вакцинации и оставил номер телефона. Вот сегодня позвонили из поликлиники, пригласили.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
несколько недель назад в Дії я выбрал пункт вакцинации и оставил номер телефона. Вот сегодня позвонили из поликлиники, пригласили.
roleme, ты вакцинировался в Польше? Будешь ещё раз прививаться?
 

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
Не буду конечно, уже отказался. я записывался в лист ожидания и в Украине и в Польше. в Польше позвали на вакцинацию начале мая, в Украине сегодня. я правда не довел эксперимент до конца и не спросил на какую дату была бы непосредственно прививка и какая бы это была прививка, сразу отказался
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Тернопіль відкриє центр масової вакцинації населення проти COVID-19

5 червня на базі КП «Центр дозвілля і молодіжних ініціатив ім. Довженка» розпочне роботу центр вакцинації у місті Тернопіль.

Як повідомляє Тернопільська ОДА, щеплення проти COVID-19 зможуть отримати жителі області, які зареєструвалися на вакцинацію у додатку «Дія» або мають таке бажання.
 

A&S

Реєстрація
20.11.08
Місто
Вінницька обл.
Кілька місяців тому (ну, по відчуттям, точно не пам"ятаю :rolleyes: ) записався через дію. Місяць тому обрав пункт щеплення. Сьогодні подзвонили - запропонували на 02.06 приходити на дозу (вакцина - коронавак). Погодився.
Вінницька область. 38 років.
Процедура зайняла хвилин 5 максимум. Перед тим потрібно заповнити невелику акету-згоду (бланки є на місці), після процедури попросили хвилин 20 погуляти десь поряд - щоб у випадку чого змогли відкачати ))
На 2-гу дозу, сказали що наберуть самі - коли приходити...
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) схвалила вакцину CoronaVac виробництва Sinovac Biotech для екстреного застосування.

Про це у Facebook повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

"1 червня 2021 року ВООЗ схвалила вакцину CoronaVac виробництва Sinovac Biotech для екстреного застосування. ВООЗ підтвердила, що ця вакцина відповідає міжнародним стандартам безпечності, ефективності та якості", - написав Ляшко.

Він зазначив, що схвалення ВООЗ вакцини CoronaVac дозволяє видавати міжнародне свідоцтво про проведення вакцинації всім, хто пройшов повний курс щеплення.
 
Реєстрація
04.05.17
Місто
Ковель
Телефон
Xiaomi MI Note 3
Місяць назад записався на вакцинацію в Дії , потім пару тижнів тому після оновлення додатку вибрав пункт де зроблять щеплення , в минулу пятницю відзвонились спитали чи не передумав , вчора запросили на вакцинацію на сьогодні ( 03.06) на 10.
 
Реєстрація
04.05.17
Місто
Ковель
Телефон
Xiaomi MI Note 3
Місяць назад записався на вакцинацію в Дії , потім пару тижнів тому після оновлення додатку вибрав пункт де зроблять щеплення , в минулу пятницю відзвонились спитали чи не передумав , вчора запросили на вакцинацію на сьогодні ( 03.06) на 10.
Вже вакцинувався ,процедура зайняла хвилин 5 , заповнили анкету , і вкололи , попросили побути 20 хвилин. Вакцина CoronaVac
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
max-prymak, скажіть спасибі, що взагалі запросили. Мені не телефонували взагалі, я навіть не знаю, чи мають мій телефон. Оператори усі зайняті - почитайте часті відповіді.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

ЮНІСЕФ в рамках глобальної ініціативи COVAX доставив в Україну ще 705,6 тис. доз вакцини від COVID-19 компанії AstraZeneca.

Про це повідомляє комунікаційний центр вакцинації від COVID-19 при Центрі громадського здоров'я (ЦГЗ).

Цю партію мають використати для вакцинації другою дозою тих, хто отримав перше щеплення вакцинами CoviShield / AstraZeneca і AstraZeneca-SKBio, зокрема медиків та інших працівників установ охорони здоров'я, учасників Операції об'єднаних сил на Сході України, соціальних працівників, священнослужителів, співробітників МВС, СБУ, людей у віці старше 65 років.

Також з цієї партії другу дозу отримають люди, які вакцинувалися залишковими дозами і громадські діячі.

“Усі, кого щепили першою дозою вакцини AstraZeneca, гарантовано отримають другу дозу цієї вакцини”, - наводяться в прес-релізі слова міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

У неділю, 6 червня, в Одесі працюватимуть додаткові три центри вакцинації для записаних у "Дії".

Про це повідомили в обласному Центрі громадського здоров’я.

"У неділю, 6 червня, в Одесі з 9:00 до 17:00 працюватиме три великі центри вакцинації, куди будуть запрошувати людей старшого віку з листа очікування «Дії» і куди можна буде записатися особисто, зателефонувавши за вказаним номером", - сказано в повідомленні.

Центри працюватимуть у ТЦ "Мегадом" на вулиці Толбухіна, 135, ТЦ Fontan Sky у провулку Семафорний, 4 і в ЗОШ №15 на вулиці Кримській, 80-А.

У ЦГЗ додали, що літні люди та люди з хронічними захворюваннями матимуть пріоритет.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
У найближчі вихідні Центри масової вакцинації від COVID-19 працюватимуть у 10 містах.
5-6 червня такі центри діятимуть у:
  • м. Київ, на базі Міжнародного виставкового центру
  • м. Львів, на базі стадіону "Арена Львів"
  • м. Одеса, на базі ТЦ "Мегадом", Fontan Sky Center, ЗОШ "Кримська"
  • м. Тернопіль, на базі Центру дозвілля та молодіжних ініціатив імені Довженка
  • м. Полтава, на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого
  • м. Кременчук Полтавської області, на базі Кременчуцького ліцею № 11 "Гарант"
  • м. Лубни Полтавської області, на базі кінотеатру "Київська Русь"
  • м. Миргород Полтавської області, на базі будинку культури Миргородської міської ради
  • м. Горішні Плавні Полтавської області, на базі відокремленого адміністративного підрозділу "Гірничо-збагачувальний комбінат"
  • м. Рівне, на базі обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука.
 

A&S

Реєстрація
20.11.08
Місто
Вінницька обл.
Кілька місяців тому (ну, по відчуттям, точно не пам"ятаю :rolleyes: ) записався через дію. Місяць тому обрав пункт щеплення. Сьогодні подзвонили - запропонували на 02.06 приходити на дозу (вакцина - коронавак). Погодився.
Вінницька область. 38 років.
Процедура зайняла хвилин 5 максимум. Перед тим потрібно заповнити невелику акету-згоду (бланки є на місці), після процедури попросили хвилин 20 погуляти десь поряд - щоб у випадку чого змогли відкачати ))
На 2-гу дозу, сказали що наберуть самі - коли приходити...
практично ніяких побічних реакцій не спостерігалося... на наступну добу було відчуття, що температура може чуть вища за 37... (але міряти не став, весь в роботі був) сьогодні, 2-й день - політ нормальний... про те, що вакцинувався - згадав лише коли зайшов сюди ))
 
Останнє редагування:
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
Отже, нас також чіпували сьогодні 😂😂 Вся процедура зайняла десь годину, з них хвилин 50 - черга. В одному кабінеті заповнили анкету, кололи в іншому. Сказали добу не мочити, попередили, що може бути температура та боліти рука. Кололи Сіновак. Сказали, що зазвичай на нього легша реакція, ніж на АстраЗенеку.

P.S. Кому шапочку з фольги? Бо 5G сильно фонить😂😂😂
 
Зверху