Про вакцинацію

Коронавірусна хвороба (COVID-19)

  • Не хворів

    Голосів: 84 25.0%
  • Перехворів декілька разів

    Голосів: 17 5.1%
  • Перехворів в тяжкому стані

    Голосів: 8 2.4%
  • Перехворів в легкому стані

    Голосів: 81 24.1%
  • Перехворів в середньому стані

    Голосів: 57 17.0%
  • Вакцинувався; без побічних

    Голосів: 178 53.0%
  • Вакцинувався; з побічними

    Голосів: 48 14.3%
  • Вакцинуватися не збираюсь

    Голосів: 37 11.0%
  • Є летальні випадки серед родичів чи знайомих

    Голосів: 64 19.0%
  • Не вакцинувався, але планую

    Голосів: 8 2.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
ПотапаПапа, я о том, что как раз не пустят - Кличко неадекватен в этом плане (как и в других, но то оффтоп)) - у невакцинированных работников водоканала будут аусвайсы, а у меня нет..
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів

от і довіряй після цього нашим сертифікатам.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Україна може поділитися вакцинами від коронавірусу, у яких збігає термін придатності, з іншими країнами.

Про це в ефірі "24 каналу" заявив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко.

За словами Ляшка, у МОЗ планують щеплення так, щоб використати всі дози наявної вакцини. Якщо термін дії певних партій вакцини все ж спливе, такі вакцини будуть вилучені з обігу та утилізовані.

"Але ми будемо робити все можливе, щоб продукт не був утилізований, а був використаний на території України. Якщо ми бачитимемо, що не встигаємо використати, то будемо говорити з нашими міжнародними партнерами про те, щоб поділитися і вакцина була використана там, де може бути використана", - пояснив він.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Спершу треба було не брати вакцини з коротким терміном дії.
НЯП
В начале-середине августа в Украину зашла Астра Зенека со сроком до конца августа. Быстро и оперативно её использовали.
Сейчас поступила вакцина с большим сроком годности. Другое дело, что её многовато учитывая нынешние темпы вакцинации АЗ.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко стверджує, що Україна веде переговори з виробництва мРНК-вакцин від коронавірусу.

Про це він заявив у ефірі "24 каналу".

"Коли ми говоримо про виробництво імунобіологічних препаратів - так, сьогодні ми бачимо, що вже є певні результати локалізації виробництва від компанії "Лекхім" у Харкові", - сказав Ляшко.

Він зазначив, що наразі МОЗ має домовленості на локалізацію інших вакцин. Представники міністерства ведуть переговори про випуск мРНК-вакцини на території України.

"До кінця цього року ми будемо мати чітке розуміння, як всі ці процеси налагодити", - додав міністр.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Китай повністю вакцинував від коронавірусної хвороби більше одного мільярда людей, або 70% від загального населення країни.

Про це у четвер повідомила Національна комісії з питань охорони здоров'я КНР, пише Bloomberg.

У країні зробили 2,16 млрд щеплень, кількість повністю вакцинованих - 1,01 млрд осіб.

Для того, щоб досягти такого показника, Китаю знадобилося близько 10 місяців. У країні розроблено та дозволено для використання сім різних вакцин, які застосовуються для осіб віком від 12 років.

Темпи вакцинації в Китаї - найшвидші серед найбільших економік світу. Для порівняння, у США і Японії повністю вакцинували трохи більше половини населення, у Великобританії та Німеччині - понад 60%. Україна, яка не входить до світових лідерів, має набагато гірший показник вакцинації - менше 15%.

Охоплення щеплення у китайських мегаполісах ще більш вражаюче. У Пекіні повністю вакциновано 97% дорослого населення, в сусідньому Тяньцзіні - 80% жителів старших 12 років, у Шанхаї - трохи менше 80%. Провінції в глибинці та далеко на заході країни мають загалом нижчий рівень вакцинації.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Прислали сьогодні смс на номер Київстар. Відправник MOZ. "Вакцинація від COVID-19 рятує життя. Знайди найближчий пункт/центр щеплення та захистіть себе: https://list.covid19.gov.ua "
уже второй день шлют, а проверить по номеру кто вакцинирован а кто нет, не могут...
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Прислали сьогодні смс на номер Київстар. Відправник MOZ. "Вакцинація від COVID-19 рятує життя. Знайди найближчий пункт/центр щеплення та захистіть себе: https://list.covid19.gov.ua "
уже второй день шлют, а проверить по номеру кто вакцинирован а кто нет, не могут...
шлют на вторые симки в телефонах. На основные (те, которые указаны в анкетке) нам например не шлют.
 
Прислали сьогодні смс на номер Київстар. Відправник MOZ. "Вакцинація від COVID-19 рятує життя. Знайди найближчий пункт/центр щеплення та захистіть себе: https://list.covid19.gov.ua "
уже второй день шлют, а проверить по номеру кто вакцинирован а кто нет, не могут...
шлют на вторые симки в телефонах. На основные (те, которые указаны в анкетке) нам например не шлют.
Мне сегодня первый раз прислали. Номер 098...., в кнопочном телефоне, с оплаченной а/п.30грн. А на другие номера, что в смартфонах, что в кнопочных (067, 068...) - тишина.
Правильно делают, что информируют, - может кому пригодится.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
может кому пригодится.
Зашел я по ссылке - список с адресами... Почему не сделать интерактивную карту?? У каждого в руке сейчас смарт с гпс, блин, покажите человеку наглядно пункты, где можно уколоться - он глянет, да вот же я рядом, или по пути с/на работу удобно заскочить. Нет же, в Киеве сотня адресов, нафиг этот квест - даже я, постоянно по работе перемещаясь где только можно уже более 18 лет по всему городу, не смогу сходу по адресам определить где это, тем более переименованного много. "Где карта, Билли??".. И на Хелси список многостраничный, ничего не найдешь.. Подход "на отцепись", а не на увеличение вакцинаций.. :dash1:
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Прислали сьогодні смс на номер Київстар. Відправник MOZ. "Вакцинація від COVID-19 рятує життя. Знайди найближчий пункт/центр щеплення та захистіть себе: https://list.covid19.gov.ua "
уже второй день шлют, а проверить по номеру кто вакцинирован а кто нет, не могут...
шлют на вторые симки в телефонах. На основные (те, которые указаны в анкетке) нам например не шлют.
Мені прийшлио на основний номер, який вказаний в декларації лікаря, на який отримав сертифікат про вакцинацію
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Дюрі-бачі, отакои... Я думал что они шлют на неокученных, например нам с женой на вторые симки наших смартфонов прислали, а на основные - нет. Но раз шлют на все подряд - то это явно какой то захер. Ну тупые (с)
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
А що тупого? Якщо сама людина без дія-підпису, а часом навіть із ним, не може отримати сертифікату. То як київстару отримати доступ до інформації про здоров'я громадян і пролапачувати базу даних... (ха!ха!).
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Якщо сама людина без дія-підпису, а часом навіть із ним, не може отримати сертифікату. То як київстару отримати доступ до інформації про здоров'я громадян і пролапачувати базу даних...
слушай, бро. Я дико извиняюсь - но что то логику в твоём вопросе СОВСЕМ не прослеживаю :unsure:
При чём тут чел без дия-подписи??? До киевстара.
При чём тут проплачивать базу данных??
насколько я понимаю то если бы мне нужно было оповестить стадо о бесплатном вштыривании - то я бы всем действующим номерам разослал мессагу КРОМЕ ТЕХ номеров что уже вштырились и есть в базе. Логично?
А твой месседж о чём? :Olen:
 
Зверху