Про вакцинацію

Коронавірусна хвороба (COVID-19)

  • Не хворів

    Голосів: 84 25.0%
  • Перехворів декілька разів

    Голосів: 17 5.1%
  • Перехворів в тяжкому стані

    Голосів: 8 2.4%
  • Перехворів в легкому стані

    Голосів: 81 24.1%
  • Перехворів в середньому стані

    Голосів: 57 17.0%
  • Вакцинувався; без побічних

    Голосів: 178 53.0%
  • Вакцинувався; з побічними

    Голосів: 48 14.3%
  • Вакцинуватися не збираюсь

    Голосів: 37 11.0%
  • Є летальні випадки серед родичів чи знайомих

    Голосів: 64 19.0%
  • Не вакцинувався, але планую

    Голосів: 8 2.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336
Реєстрація
23.11.11
Місто
Житомир
Телефон
Iphone 12
Кому задавать вопрос - куда делась еще одна прививка? Может кто знает? Подскажите, плз.
Питання задавати тому лікарю, який вносив друге щеплення в базу.
Коли прививався - прізвище лікаря не питав. Отже зараз треба буде пройти той ще квест, аби його дізнатися. Але я маю інший козир у рукаві - у вересні звертався майже з такою ж проблемою до свого сімейника - тоді була інша історія. І мені у міськвідділі охорони здоров'я дали телефон програміста нашої поліклініки. Я вирішив проблему за 2 години. Зараз хочу скористатися його контактом і розпитатися у нього у чому проблема. Бо моя сімейний лікар - ще та курка - компа боїться, як чорт ладану. Все скинула на медсестру.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Я вот думаю, если в базе не подтягивается второй сертификат о прививке, то является ли это лозейкой для получения бустерной дозы? :unsure:
Как я писал ранее, мой хороший друг, вместо того что бы разбираться почему не видится вторая доза, просто взял и сделал 3ю - и она в базе отлично увидилась
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Я вот думаю, если в базе не подтягивается второй сертификат о прививке, то является ли это лозейкой для получения бустерной дозы? :unsure:
Але ж не усі варіанти бустерів досліджені і можна зробити собі шкоду. Приміром, про коронавак нема даних про інші види щеплень.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
SamTrest, ви впевнені що усе правильно зрозуміли? Після 1 дози видається лише жовтий сертифікат. Міжнародний - лише після двох доз. У ньому вказується лише одна, друга доза і її дата.
Post automatically merged:

Приміром, про коронавак нема даних про інші види щеплень.
почему нет? на сайте ВОЗ даже есть https://cdn.who.int/media/docs/default-source/blue-print/developer_sinovac.pdf?sfvrsn=8368dac8_9
Там бустер у формі 3 дози це раз, друге - там бустер коронаваком. У нас напевно усі захочуть файзер або аз.
 
Реєстрація
23.11.11
Місто
Житомир
Телефон
Iphone 12
SamTrest, ви впевнені що усе правильно зрозуміли? Після 1 дози видається лише жовтий сертифікат. Міжнародний - лише після двох доз. У ньому вказується лише одна, друга доза і її дата.
Думаю, що правильно: у сертифікаті вказано тільки першу дозу, яка була зроблена 20.08.21. Друга доза була 10.09.21. За логікою повинна була вказана друга дата, але написана перша. І ще - сертифікат виданий англійською, а не українською мовою.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Було б цікаво подивитись як це реалізовано.
Post automatically merged:

Щойно дія заглючила і знов скинула авторизацію. От як на це покластись?
 

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев
  • Love
Реакції: idea

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
можна зробити собі шкоду
З цими вакцинами сильно сумніваюсь (звісно якщо хоч місяць між уколами почекати, а не через день колоти).Питання можуть бути щодо незначної користі.
Post automatically merged:

там бустер коронаваком. У нас напевно усі захочуть файзер або аз.
По статистиці Зеника у нас найменш популярна. За коронаваком закріпилась слава "китайської підробки, від якої побічок нема"
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Щойно дія заглючила і знов скинула авторизацію. От як на це покластись?
делай скриншоты.
Гандони, у мене нема слів. Щойно виходити - відкрив дію пепевірити і на екрані зі сертифікатом - скинулась авторизація. Потім:
Спершу: взагалі не міг авторизуватись - після проходження банкайді - сторінка зависала - далі не йшло.
Оновився, перевантажив телефон.
На раз 5й пішло.
Кочевник до речі - авторизація Укргазбанк. Або скануй куар - або викориситати моб. застосунок. Це до теми, що смартфон не потрібен. Через ощад - сторінка авторизації взагалі не вантажилась.
Отже, після успішної авторизації - єдиний екран "додайте свідоцтво дитини". Слава богу, через пару хвилин усі доки підтягнулись. Сертифікатів - нема.
Створив запит на сертифікати - через хвилин 20 - приходить пуш, ми їх знайшли. Проте досі у застосунку їх нема. Перевантаження не допомагало. Нові запити дають помилку. За что мне все это?!
Post automatically merged:

З цими вакцинами сильно сумніваюсь (звісно якщо хоч місяць між уколами почекати, а не через день колоти).Питання можуть бути щодо незначної користі.
Судив лише зі слів британського імунолога. Здається, на радіо свобода стаття була.
 

Вкладення

  • Screenshot_20211102-152037.jpg
    Screenshot_20211102-152037.jpg
    225.5 КБ · Перегляди: 20
Останнє редагування:
Реєстрація
30.09.10
Місто
Крым(контрабандист из Армянска)
Телефон
Qumo Quest 474, Было МТС Команда ДДД, а теперь хрензнаетчто.
Интересная статистика

 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Емо ссылка создать заявку в МОЗ именно из-за проблем в Дие. Приложение Дия мне эту ссылку и выдавало когда проблема была. Попытаюсь найти может...
Переподтянул. Все равно показывает только первую прививку 20.08.21., а вторую 10.09.21 - дудки. Звонить семейнику и просить бумажный сертификат, заодно и разобраться со второй прививкой?
 

AlexDVS

Читатель
Реєстрація
16.11.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy М12
Емо ссылка создать заявку в МОЗ именно из-за проблем в Дие. Приложение Дия мне эту ссылку и выдавало когда проблема была. Попытаюсь найти может...
Переподтянул. Все равно показывает только первую прививку 20.08.21., а вторую 10.09.21 - дудки. Звонить семейнику и просить бумажный сертификат, заодно и разобраться со второй прививкой?
У жены тоже в Хэлс.ми 2 прививки, Дия видит одну прививку. Нажал кнопку в Дие "Служба підтримки", предложило выбрать чат бота в Телеграм или Вибер, перешёл в Телеграм, после выбора соответствующего меню, перебросило на интернет форму Минздрава. Заполнил, прикрепил скрины в Хэлс.ми. Прошло больше недели. Тишина.
P.s.. Сносил Дию с очисткой всего, ставил заново, ничего не помогает, только жёлтый сертификат
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Себе вытянул серт с кюьар с портала дии, попробую жене. У нее первая прививка задвоилась в базе, когда брал международный серт у семейника врача, которая была тогда за семейника - попросился за ноут, чтобы убрать тот дубль перед печатью.
Вчера прохожу весь треш с указыванием кучи инфы, чтобы зарегить жену на портале Дии. Сделал запрос на серт - "інформацію не знайдено, зверніться до сімейника". От же курва...
И это при том, что когда получал бумажные серты летом, то семейник жену нашла сразу, а "меня нет, совсем нет". И только по тщательной фильтрации, она нашла инфу и про меня.
А в дии получилось наобормот...
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
310 439 людей вакциновано проти COVID-19. Одну дозу отримали 229 100 людей, повністю імунізовані - 81 339 людей.
И снова рекорд по суточной вакцинации. Антиваксы продают свои убеждения за маршрутосы, оффлайн шоппинг и кафешки:)

P.S. У кого не генерятся серты, разрабы Дии писали, что наиболее частая причина - неверно указанные серия/номер вакцины в базе. Типа защита от того что любой левый врач с доступом к базе не мог внести фейковые данные. На практике, правда, оказывается что врачи не могут правильно переписать реальные данные, а потом дупля не отстреливают что не так, потому что валидации нет и с виду все заполненно.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
22.01.16
Місто
Тарасівка, Боярська ОТГ
310 439 людей вакциновано проти COVID-19. Одну дозу отримали 229 100 людей, повністю імунізовані - 81 339 людей.
И снова рекорд по суточной вакцинации. Антиваксы продают свои убеждения за маршрутосы, оффлайн шоппинг и кафешки:)
Декілька десятків «свідків хімтрейлів» мокнуть під дощем в Маріїнському парку за «Конституцію і права людини». От і весь антиваксерський двіж)
 
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
Антиваксы продают
сомневаюсь. Настоящих не переубедить. Покупают прививки как стой смотри. Я таких как минимум 4 знаю. Нашли выход на врача, тот вакцину на пол скинул и внес данные в реестр.
 
Зверху