Про енергетику - від "розумаки з села Козниці"...

Реєстрація
15.02.24
Місто
місто Лева
Щоб не травмувати ніжну нейронну конституцію деяких формчан, які дуже нервують при появі нових дописів в темі "Електроенергія" та не погіршувати їх психоемоційний стан, вирішив завести більш глобальну тему, для обміну думками з людьми адекватними людьми, яких також цікавить нинішній стан енергетичної сфери загалом.
Прохання до модераторів поставитися з розумінням та не видаляти і не об'єднувати з іншими темами.


Почнемо з реклами марафону :) - може кому цікаво буде зрозуміти що таке в нинішніх умовах заміна одного трансформатора, для того щоб просто проводити
постачання товару. Да, дещо своєрідного, але ж товару.
 
Останнє редагування:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
порожньо
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Реєстрація
15.02.24
Місто
місто Лева
Слухайте, вам же вже залишили в незайманності тему "Електроенергії". Ви разом зі своїми братами по розуму вже чітко визначили що
..."дятлозомбі", "таксист", "Електрик", "не вище 0,4", "вигнали із ЖЕКа", "телепень", "при політиці", "форумчан тримає за дурників", "постійно переходить на особистості та недоречно використовує слово "війна"", "дайте йому бан", "просто відпрацьовує зарплатню", "семимільними кроками крокує до бану", "Декілька разі забанений на форумі юзернейм.", "имитатор "экспертиз"", "MotoFun", "подібний до главбухаріка", "Не директор Ясно", "розумака з села Козниці","графіками ховає прутня", "Професійний троль", "відкривач Америки", "робот" ...
Що ж вам іще треба? Яка вже вам там різниця що саме для такого брудного та нізменного типу як я, на якому тавра ніде ставити і який взагалі уваги вашої не заслуговує, авторитетне джерело? Навіщо обговорення під будь-яким дописом переводити на особистість? Не подобається особа? Не така сіра щоб відповідати вашому рівню? Таємний Відвертий агент олігархів? Можна ж звернутися до модератора зі скаргою і не порушувати "правил перебування в суспільстві"...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
20.08.23
Місто
Київ
В мене теж є графік, не такий корисний як у вас, але...
1718809514722.png
А якщо серйозно, то чому ви робите(знаходите) такі гарні графіки, але не вказуєте джерела?
 
Реєстрація
15.02.24
Місто
місто Лева
Бо я їх краду та видаю за свої... :cool:

UPD. Забув ще один варіант від одного дослідника моєї діяльності - так як я, цими графіками
помогаю понятно кому (тогда "спасибо" за сегодняшние обстрелы ночью).
то не хочу підставляти спільників...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Мальчики, не ссорьтесь.
На энергетику это никак не повлияет.

Давайте о чем-то хорошем : вот, прочла в телефоне, что уже с августа месяца ситуация с электричеством улучшится. 🙂


В саму тему энергетики лезть не буду, ибо не соображаю в ней.
Но появление Марафона несколько удивило...
Казалось, что он уже давно...ээээ...несколько не актуален.
Видимо, таки показалось.
 
Реєстрація
15.02.24
Місто
місто Лева
Підводимо попередні підсумки першої сторінки теми. Слово "марафон", навіть спеціально позначене :), все одно виправдало всі сподівання. Реакція людей не на інформацію, до якої вони взагалі не доходять, а на ключові слова та джерело чітко показує той неприємний факт, що люди з кліповим мисленням взагалі не вміють в критичне мислення. Вони не просто не хочуть працювати з інформацією, вони тупо споживають те, що їм вкладають джерела, якім вони довіряють. І це майже не залежить від того шанувальники вони телемарафону, чи навпаки затяті його супротивники, просто інформаційна бульбашка в якій вони почувають себе комфортно - у кожного своя. Про те що саме тому їх дуже легко обдурити, та як тяжко потім з цієї бульбашки вибиратися в реальність - про це не будемо.
А будемо про те, що безвідносно до того показує це марафон чи BBC, факти наведені у роліку - трансформатор підстанції, яких ми втратили дуже дуже багато - має вагу за 100т., на виробництво потрібно біля року часу, купити його та приперти - дуже і дуже нетривіальна задача, яка не вирішується на раз-два, - ці факти це наша об'єктивна реальність від якої нам нікуди не дітися. Як і той факт, наприклад, що електромережа 750кВ - це радянський винахід, ніхто в світі обладнання такої напруги до недавнього часу взагалі не робив, крім нас та запутинців. І це лише про розподіл е/е, про її генерацію, її втрати та потреби буде далі на інших сторінках. З точки зору здорового глузду, саме це повинно бути стрижнем дискусій в темі енергетики... Ну а "сквернохарактерні" звичайно можуть і далі собі прутня шукати у темноті... під графіками... :)
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Ronald R., можна питання? Навіщо тобі оці люди? Ну не вміють то і герць із ними. Ти ж такий класний, розумний і тобі подобаються графіки, то і добре.
Post automatically merged:

Пан відкриває Америку про те що сказано вже багато разів і розжовано паном Кудрицьким. Так генерацію знищено і?
 
Останнє редагування:

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Джерелом рисунків в яких вказано експорт-імпорт ее в другому пості теми по роках є Д.Трейдінг:




Добовий імпорт-експорт в травні 2024, млн кВтг.


 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Опять влезу в беседу умных людей :)

А в чем суть данного топика? Нет-нет, я ни в коей мере не против. Просто интересно, в чем его посыл? Что у нас все хорошо/плохо и почему же оно у нас так?
Или что?

Как я поняла, тс таки имел некие трения в результате прений в другом топике (о чем, собственно, он и сообщает в первом же посте).
Ему показалось важным и нужным продолжить беседу в новом топике.
Из чего я делаю вывод, что тема этой беседы очень важна. (ну в самом деле-человек выкладывает видео, графики и прочие научности).

И хотя я в них все равно ничего не понимаю, но мне все же интересно: о чем речь?
Если не сложно, то хотя бы одной строчкой.

Спасибо :)
 
Реєстрація
20.08.23
Місто
Київ
Джерелом рисунків в яких вказано експорт-імпорт ее в другому пості теми по роках є Д.Трейдінг:
Дякую. Я доречі також знайшов, але не встиг написати.

Вони не просто не хочуть працювати з інформацією, вони тупо споживають те, що їм вкладають джерела, якім вони довіряють.
А я ось довіряю своєму джерелу Ronald R. на red-forum, він пише про енергосистему, а що не так?
 
Зверху