Реєстрація
13.03.18
Місто
Odessa, Ukraine
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
Вроде есть приложение ПФУ для Андроид . Кто пользуется - как работает ?
Працює норм, функціонал такий самий як і веб версії.
Поделитесь пожалуйста ссылкой на это приложение.
Заходите в плеймаркет і набираєте в пошуку пенсійний фонд. Після чого встановлюєте і користуєтесь.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Не успели сделать ежеквартальный отчёт, как опять хотят ежемесячным сделать

 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
Сплошная имитация кипучей деятельности. Напомнило байку
Рацпредложение 1:
грифели дорогие, а последний сантиметр грифеля в карандаше никогда не используется,
давайте сделаем последний см карандаша без грифеля - просто деревянный.
Сэкономим за месяц вагон графита, а за год по стране это вообще колоссальная цифра! Рукоплескания, премии, все довольны.
Рацпредложение 2:
через полгода. Раз в последнем сантиметре карандаша нет грифеля, то зачем эта часть нужна? Давайте кончик без грифеля отпилим.
Будем каждый месяц экономить пиломатериал вагонами, а за год по стране это зелёные леса и рощи, спасённые от вырубки!
 
Реєстрація
27.06.09
Місто
Одесса
Телефон
Pixel 7pro
У меня в почему то не учитывается в стаж обучения в институте с 1995-2000 год. Им надо отсылать скан диплома чтобы зачислили?
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
medeo, я оформлял еще до короновируса, в 19м году. Ходил "ногами" в отделение ПФ, где в кабинете-"предвариловке" приняли заяву, документы, сканировали и пр. Сейчас, видимо, всё делается через сайт ПФУ - насколько я могу судить по личному кабинету. Т.е. сканируешь документы сам согласно их требованиям и загружаешь. Вход в личный кабинет будущего/реального пенсионера - можно через BankId или ЭЦП Привата (я первоначально заходил через БанкИд, а потом для упрощения процедуры сгенерил ЭЦП).
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Подавав документи мами через сайт (там були тільки з 2005 р дані). Тижні 2 повисіла заявка і потім сталась якась єресь: загальний стаж збільшився, але в електронну трудову не внесли записи до 1998р.
І заяву на виплату 10 пенсій за 30+ років пед. стажу онлайн не приняли Довелося йти ногами й скандалити.
 
Останнє редагування:

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Дюрі-бачі, навіть наява в особистій справі скану паперової "трудової" майже нічого не дає для "електронної" трудової. В мене там нічого нема про працю з 1981 по кінець 90х. В стаж, звісно, зараховано (в т.ч. 5 за навчання в інституті та 20 звичайних, "не-страхових" років). Не переймайся. Там і досі багато чого треба "вигавкувати" - але попередньо записавшись в електронну чергу на прийом. 8-(
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
У меня в почему то не учитывается в стаж обучения в институте с 1995-2000 год
Три года назад я направлял им запрос на эту тему через кабинет и даже получил ответ отписку:
1633075129542.png
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
ППЦ в пенсійному нахлобучують людей.
Коротко історія: мама 37 років працює вчителькою, 30 років в одній школі, але в 1990-98 рр. в трудовій книзі був бардак.
Влітку звернулась в ПФ, призначили 4894.71 грн пенсії, дали 10 пенсій допомоги за 25 років пед стажу. Здається все правильно, і мама була +/- задоволена, але потім її хресна, яка працювала раніше в районному пенсійному, глянула на документи і сказала "мало". Допомогла оформити звернення і сьогодні отримали рішення про перерахунок 9276.23 грн.
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Так а в чем дело было?
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Так а в чем дело было?
Та куча проблем:
1. +5 років за навчання не врахували, бо ми не подали диплом, а вони не просили.
2. 8 років, які були проблемними в трудовій книзі (нема печаток, неправильні посади, вказано не те прізвище) вони просто проігнорували.
3. Не застосували 28.1 і 29.3 ст. закону "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", які дають +26%
4. Ще якісь витяги про зарплату за часів СРСР додали (коли була велика ЗП)
 
Останнє редагування:

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Скажите пожалуйста, а как относится наше государство к людям которые кидают других людей на такие крупные сумм? :unsure:
Что с ними у нас делают? Садят? Штрафуют?...
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Зверху