Підбір комплектуючих для настільного ПК

Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Могут. Лучше снести.

Сейчас опять позвонили.
Сказали что нет, цепляться не будут.

:LOL: та ладно?? Они перепутали с подсветкой кулеров. Но и ее тоже можно отключить полностью от блока питания))

Имеем то, что имеем :)
Вот такие, значит, эксперты...



Ну...сейчас начинается новый квест: за сколько времени "Розетка" деньги вернет :D
 
Реєстрація
14.07.18
Місто
Київ
Може ті сервісники не зрозуміли в чому сенс звернення?
По вашому фото знайшов огляд цього корпуса https://www.overclockers.ua/ua/case/msi-mag-forge-m100r/all/
Світлодіоди активності накопичувачів та живлення системи традиційно дуже яскраві та сліпучі, якщо дивитись на них прямо. На щастя, під кутом цієї проблеми для очей немає, але червоні та сині світлові плями на стелі будуть гарантовано.
Сервісний центр може зняти пломбу та від'єднати hdd led та power led без втрати гарантії.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
від'єднати hdd led та power led без втрати гарантії.
Ще варіант - обережно нанести на діоди чорний лак для нігтів, естетичніше, ніж ізолента, і не менш практичніше.. Тягати здавати комп саме за цієї причини - ну таке собі задоволення.. Хіба що "процес заради процесу" і репортажей на Реді та активності в соцмережах. Ну, ми купимо попкорн і будемо чекати на подальші дії, але, реально, як казав Лесь: "діяльність пиздувата"(с) :LOL:
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Ще варіант - обережно нанести на діоди чорний лак для нігтів
Або купити чорні вінілові самоклейки кружальця 15 мм. в діаметрі та наклеїти. На Алі можна замовити тонни наклейок різного розміру, форми та кольору. Можна навіть матові півпрозорі знайти.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
самоклейки кружальця 15 мм
Ізолента не врятувала, а це влаштує? І не треба Алі, в будь якому меблевому відділі таке є.
Ні, ні, ні! Ніякого відділу! Запасаємось попкорном та чекаємо на тему "Вибір корпусу по яскравості світлодіодів". 🍿
:ROFLMAO:
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Напевне, топікстартеру ізолента неестетично.
Коли не було нічого під рукою, а треба було зробити - я з ізоленти манікюрними ножицями і не таке вирізав, дуже естетично))
Post automatically merged:

Вибір корпусу по яскравості світлодіодів
Щось мені здається, що малий в комп ще не скоро награється, бо майже у всіх того бренду будуть яскраві світлодіоди..))
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Щось мені здається, що малий в комп ще не скоро награється, бо майже у всіх того бренду будуть яскраві світлодіоди..))
Я теж не розумію: комп шустрий, начебто тихий, може блимати світлодіодами (коли треба). Що ще потрібно?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite

AngryDen

Перфекціоніст
Реєстрація
23.12.14
Місто
Дніпро - Запоріжжя
Телефон
Xiaomi
Сейчас опять позвонили.
Сказали что нет, цепляться не будут.
Вот такие, значит, эксперты...

Ну...сейчас начинается новый квест: за сколько времени "Розетка" деньги вернет :D
В мене вже око сіпається...:belay:

Я б взяв пацану таке - ARTLINE Gaming X47 (X47v47) -
( 39900 грн - 5 % картой + 400 грн кешбек (і бали Fishka) + Доставка в квартиру Безкоштовно + кешбек от леті 4,5%...)

Майже ідеальний конструктор на 10 років вперед,
кожну деталь можно удосконалити , та не чіпати інши...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
07.09.09
Місто
Киев
Телефон
Motorola Edge 40
я вот сижу и тихо фигею) шесть вентилей A-RGB в корпусе плюс два на башне охлаждения, подставка под видеокарту DeepCool GH-01 A-RGB - и нормально все, не напряжно)

Правда все настроено в SignalRgb ручками, на минимальной яркости)
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Начитаешься этих страстей про корпус, а фейсбук тут тебе сразу рекомендации выдаёт.
IMG_1840.jpeg
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Не занимался бы хернёй с этими пропеллерами - не фигел бы.
Теж особисто не розумію, навіщо цей дрочінг - світломузика? Але, проблему з яскравим power led навіть "офісний" кузов не вирішить, вони у більш-менш бюджетних всі яскраві. Так що тільки приглушити. Я проти повного відключення, має бути якась індикація роботи/нероботи все одно.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Я б взяв пацану таке - ARTLINE Gaming X47 (X47v47) -
( 39900 грн - 5 % картой + 400 грн кешбек (і бали Fishka) + Доставка в квартиру Безкоштовно + кешбек от леті 4,5%...)

Майже ідеальний конструктор на 10 років вперед,
кожну деталь можно удосконалити , та не чіпати інши...
А я б не взяв - там материнка офісна (без радіаторів; проц більш потужний не поставишь). Якщо мать з начального сегменту, то Asus TUF GAMING A620M-PLUS WIFI (доречи, WIFI в неї дуже не поганий; працює "з коробки").
 
Зверху