Підприємці-спрощенці (за спрощеною системою оподаткування)

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
ФОП-єдиноподатківці (спрощена система оподаткування)

tax.gov.ua сайт ДПС || ✎ ЗІР Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
0 (800) 501-007 по Україні, ✆ +380 (44) 454-1613 із-за кордону || ✉ [email protected]
Електронні кабінети cabinet.tax.gov.ua платника податків, portal.pfu.gov.ua портал е-послуг ПФУ (перевірка сплати ЄСВ)
— — —
☝️ Податковий календар: taxer.ua, СОТА
 
Причина: виправлена е-адреса
Останнє редагування модератором:

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Дія не займається процесингом платежів. Платіть по IBAN з кабінету податкової, через свій клієнт-банк як правило бюджетні платежі безкоштовні.
В Привате например, ой как не бесплатные (((
я как то не на те реквизиты скинул, и вернулось дней через 10 приблизительно. Но может возвращаться и дольше
Это если счёт неправильный/нерабочий. Например, при смене счетов, которая часто бывает после 1 января. У меня тоже такое было, но со штрафом, а не с налогом. Деньги вернулись, тогда и заподозрил неладное. А вот если счёт существующий, например, другого региона/налога и т. д., то деньги благополучно осядут на нем, возвращать нужно будет по заявлению (хотя, когда несколько лет назад отправили не на тот счёт, в налоговой просто по заявлению перекидывали деньги на правильный, благо время ещё было достаточно).
Да, у меня кажется с 01 января тогда так и было.
Я беру ІБАНи з кабінету податкової і плачу з монобанку, комісії немає (що з фоп що з особистого рахунків).
Я тоже с мони плачу, и тоже рад что коммсса нет.
вопрос в том, что в критические дни, налоговая в своём кабинете не шибко быстро обновляет счета, и можно нарваться и 5 января заплатить на старый счёт.
оплата через процесинг ні від чого не страхує, минулого року друг заплатив карткою податки через один з таких сервісів, і гроші йому теж повернулись. Тому краще платити по реквізитам самому, просто на початку року почекати новин про "стабілізацію" рахунків, або заплатити до нового року всі податки і лише подати декларацію в новому році і забути за ту податкову.
 
Реєстрація
04.10.19
Місто
Харьков
При подаче годовой декларации (2 группа) через Дию смутили формулировки в графе ЕСВ:
- «Сума сплаченого податку за рік»
- «Сплачений податок щомісячно, грн»
Хотя по факту оплаченные суммы не соответствуют указанным в Дие, так как ЕСВ платится через месяц после окончания квартала, и в начале года платится за прошлый год по прошлогодним ставкам.
Например, за весь 2021-й я оплатил 15180, а не 15950, как подбивается автоматически. А декларацию мог подавать ещё до уплаты ЕСВ за 4 квартал.
Посмотрел видосы бухгалтеров, и везде это значение (15950) не трогают.
Стало понятнее после просмотра видео, где подавали декларацию по старинке, через кабинет налогоплательщика, и там графа называется корректнее: «Сума єдиного внеску, яка підлягає сплаті…»
Хз, может это мелочность, но, мне кажется, государственные сервисы, когда дело касается налогов, не должны использовать двусмысленные формулировки.
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
iamtable, Начать можно с того, что ЕСВ - это не налог... Кто-то в Діє недоучился. И да, в кабинете налогоплательщика графа названа корректно, как и положено в форме.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Например, за весь 2021-й я оплатил 15180, а не 15950, как подбивается автоматически.
Скорее всего, в Дия указывается минимальная сумма ЕСВ. Если ФОП открыт в середине года, то имеем не стыковку.
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
Например, за весь 2021-й я оплатил 15180, а не 15950, как подбивается автоматически.
Скорее всего, в Дия указывается минимальная сумма ЕСВ. Если ФОП открыт в середине года, то имеем не стыковку.
Нет, там логическая ошибка в построении фразы. Они "просят" указать, сколько денег оплатили в течение 2021 года, а не велечину обязательства ("к оплате") за 2021 год. Вот iamtable и говорит, что сумма фактических проплат в течение 2021 года не совпадает с суммой "к оплате" за 2021 год, так как часть платежей в 2021 году совершались в счет оплаты 2020 года, а часть платежей, которые считаются "к оплате" за 2021 год оплачиваются в 2022 году.
Хотя, большинство и не обратило внимание на эту фразу, а просто взяли 15950 грн, как предлагает Дия автоматически (сама то сумма в Дие предлагалась правильная, просто название графы неверно указано).
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Запровадження обов'язкового використання електронних підписів на захищених носіях, так званих токенах, відбудеться 5 березня 2022 року. Саме тоді закінчується передбачений Постановою № 193 експериментальний проект щодо забезпечення можливості використання удосконалених електронних підписів і печаток, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів.

Тому з 5 березня електронний документообіг з КЕП, зокрема і з ДПС, буде можливий лише при підписанні таким підписом з токена, як і вимагає п. 42-1.5 ПКУ та Закон України «Про електронні довірчі послуги»».

А електронні підписи, збережені на незахищених носіях, з 05.03.2022 р. можна використовувати лише тоді, коли законодавство дозволяє використання удосконалених електронних підписів. Приміром - для роботи з ПРРО (Вимоги № 149).​
 

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
Можно пояснительную бригаду, ключ который выдаёт Приват24 подойдёт для налоговой отчетности?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Я де не читаю - всюди якось замудро пишуть. Ніхто не скаже просто.
а) ваші ключі на файлах не працюаватимуть.
б) що робити далі? купляти шматок пластика у податковій за 1000 грн? Користуватись дією у смартфоні? Знову нести папірці у віконечко податкової?
 

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
Вчера и позавчера как раз был в налоговой, с человеком который получал такую штуку на Железной флешке. Очередь знатная, полтора дня заняло получение
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
б) що робити далі? купляти шматок пластика у податковій за 1000 грн? Користуватись дією у смартфоні? Знову нести папірці у віконечко податкової?
Електронний кабінет авторизує користувачів з використанням КЕП на захищених носіях та «хмарних» КЕП КНЕДП: ДІЯ, Приватбанк, Депозит Сайн, ЦСК Україна. Надає можливість підписання документів КЕП на захищених носіях та «хмарних» КЕП КНЕДП Приватбанк
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Тобто якщо не приматбанк - то тільки пластик за 1000 грн? От уроди.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Тобто якщо не приматбанк - то тільки пластик за 1000 грн?
наверное Дия, Депозит Сайн, ЦСК Україна
Це я так розумію тільки щоб в кабінет зайти. А підписати - треба оцю всю халабуду, флешку якусь.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Зверху