Работа операторов в новогоднюю ночь

Какой оператор не "упадет" на Новый Год?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    98
  • Опитування закрито .
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Я про те, що у сучасному світі, ми ніби відмовились від ТБ, маємо гаджети, зв'язок із усім світом. І, замість просто подивитись на apple watch, або на худий кінець вмикнути програму "Київський час", ми шукаємо інтернет- телебачення, глючне, вмикаємо його, дивимось зю з дєтями, а обрані ще й шукають куранти.... Зачем?😁
Я не казав, що я не такий. У самого була якась тривога, що чогось бракує 😉
 

andyz

Заблокирован
Реєстрація
16.04.19
Місто
Киев
Телефон
Nokia 210, LG Classic L18
откуда у нас куранты? ))

раньше были -- часы на башне Дома профсоюзов, не куранты, конечно, но вполне себе -- отбивали каждый час и достаточно громко

сейчас не знаю, работают ли?
 
  • Like
Реакції: idea

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
ми шукаємо інтернет- телебачення, глючне, вмикаємо його, дивимось зю з дєтями, а обрані щ
Вот это вот "мы" слишком общее, говорите за себя :) Знаю секрет, как сделать так, чтобы этого не было - просто перестаньте ;)
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Так надо было с россиянцами встречать, откуда у нас куранты? ))
"Ну вот не надо вот этого вот!" (с) Пушной :)
замість просто подивитись на apple watch
Кстати, именно с ними и сверялся :) Как и в 2018, как и в 2019.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
Як вам трансляція інтернет-ТБ в новорічну ніч, і чи були якісь баги у операторів?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
В новорічну ніч я був в приміському селищі біля Тернополя. В тій локації інтернет КС постійно переключався між між 3ж і 4ж. В 0:05 голос і інтернет КС відвалився. Я переключився на вайфай, тому не слідкував, коли все почало працювати. Інших операторів не випробовував.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Связь от КС и ВФ в Киеве работала без перебоев, дозвон быстрый, качество хорошее.
Киевстар ТВ "опоздал" Новый год в эфире приблизительно на 30 секунд, но мы ориентировались не на него :)
 
Зверху