Ремонт компьютерной техники

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Після падіння відламалась одна з ніжок вилки.
На фото вона ціла.. Де фото відламаної?

Це фото з інтернету, для ілюстрації))) Не знав, що по фото можна остаточно визначити ремонтопридатність))

 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
визначити ремонтопридатність))
Можна, в деяких випадках)) Тут нічого не зробиш, але я особисто не викидав би, у оригінала чудова схема. Варіанти - розколоти корпус, переставити нутрощі в новий корпус (звісно, не такий зовнішньо), або видалити і другу ніжку, вмонтувати шнур з вилкою. Буде колхоз в будь якому випадку, але працюватиме.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Западло. Ця цяцька коштувала таких грошей, а не прожила і квартал :(
А чем она лучше чем например xiaomi мощностью тоже 20 по 400 грн в любом магазине? У меня таких штук 5 наверное на офисе, их целыми днями шатают по 10 раз минимум, всем чем можно и айфонами тоже, ни одной проблемы.
Post automatically merged:

але я особисто не викидав би, у оригінала чудова схема. Варіанти - розколоти корпус, переставити нутрощі в новий корпус (звісно, не такий зовнішньо), або видалити і другу ніжку, вмонтувати шнур з вилкою. Буде колхоз в будь якому випадку, але працюватиме.
Я надеюсь это рофл)
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Я надеюсь это рофл)
Видел такую самоделку вживую))
Не ну я понимаю там пенсионер такое замутил, а то скучно и пенсия маленькая. Но если человек в состоянии купить ориг зарядное от яблок, то я слабо представлю, как и зачем он такое будет колхозить
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Читаю тред і думаю, а чи не підробкою є той блок живлення, якщо так швидко розламалася вилка?
Не дуже уявляю, за яких обставин ця ніжка могла взагалі відламатися :)
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Читаю тред і думаю, а чи не підробкою є той блок живлення, якщо так швидко розламалася вилка?
Не дуже уявляю, за яких обставин ця ніжка могла взагалі відламатися :)
Если он на ту ножку удар принял, то вполне могло. Новый челендж для роняльщиков ютуба готов)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Не ну я понимаю там пенсионер такое замутил, а то скучно и пенсия маленькая. Но если человек в состоянии купить ориг зарядное от яблок, то я слабо представлю, как и зачем он такое будет колхозить
Йопта, та тут за срану копійку кешбеку вдавляться, по 10 говнобанків заведуть, а ти не розумієш, що можна зробити за 900 грн??😂

Жарт, але це вже "спортивний інтерес", щось зробити руками, якщо вони не "тільки під піструн заточені"😀
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Читаю тред і думаю, а чи не підробкою є той блок живлення, якщо так швидко розламалася вилка?
Не дуже уявляю, за яких обставин ця ніжка могла взагалі відламатися :)

Невдало впала з відчутної висоти на плитку ….
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Не ну я понимаю там пенсионер такое замутил, а то скучно и пенсия маленькая. Но если человек в состоянии купить ориг зарядное от яблок, то я слабо представлю, как и зачем он такое будет колхозить
Я би не колхозив, але за сотню- іншу здав би в ремонт, якби це було можливо)
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Западло. Ця цяцька коштувала таких грошей, а не прожила і квартал :(
А чем она лучше чем например xiaomi мощностью тоже 20 по 400 грн
Ню ню взяв я таке :poop: по 400 і проробило воно в мене 2 місяці, зараз маю Baseus 30 ват своїх грошей варте і відробляє на всі 100%, брав в китайців бо наші торгаші негодні йому ціни скласти.
Post automatically merged:

Не ну я понимаю там пенсионер такое замутил, а то скучно и пенсия маленькая. Но если человек в состоянии купить ориг зарядное от яблок, то я слабо представлю, как и зачем он такое будет колхозить
Я би не колхозив, але за сотню- іншу здав би в ремонт, якби це було можливо)
Та можна дохле придбати, аби корпус був цілим, там він розбирається на раз два навіть видно не буде.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Ню ню взяв я таке :poop: по 400 і проробило воно в мене 2 місяці, зараз маю Baseus 30 ват своїх грошей варте і відробляє на всі 100%, брав в китайців бо наші торгаші негодні йому ціни скласти.
А у меня отлично работают. Самым первым уже больше года.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Візьму на заміну

https://rozetka.com.ua/ua/364108818/p364108818/ Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN3 Pro Desktop Fast Charger 2C+2U на100W (CCGP000101) Black



100Вт та чотири виходи


Дивно
На розетці їх два однакових. Різниця в ціні майже в тисячу. Це як?


https://rozetka.com.ua/ua/baseus-ccgp000101/p375108849/ Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN3 Pro Desktop Fast Charger 100 Вт 2x USB/2x USB Type C QC 4.0 +PD (CCGP000101)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Дивно
На розетці їх два однакових. Різниця в ціні майже в тисячу. Це як?
Тому що там продавець - не Розетка.

Дуже дорого.. Подивився би тут, мінімально кому б я довіряв, це Кен та МТА

 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
Візьму на заміну

https://rozetka.com.ua/ua/364108818/p364108818/ Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN3 Pro Desktop Fast Charger 2C+2U на100W (CCGP000101) Black



100Вт та чотири виходи
в мене такий на 100Ват тільки версія з розеткою 220В, на алі з купонами вийшов прибдизно 1500 грн. Можливо це тільки в мене такий глюк, коли підключено 2 телефона, один періодично ребутається (схоже уходить в якійсь захист), пробував на різних телефонах, так само один із телефонів (рандомно) може ребутатись.
Ці ж телефони нормально заряжаються такою же зарядкою на 65W
 
Зверху