Ремонт компьютерной техники

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
на алі з купонами вийшов прибдизно 1500 грн.
А тут вже в Києві і без купонів 1670, так нахіба те Алі? Чекав місяць-два, ще й гарантійну пред'яву нема кому кинути, що щось там ребутиться... :unsure:
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Не думаю, що проблема з самим зарядним. В телефонах стоїть захист, і девайс не візьме більше того, що закладено. Як захист по живленню може бутати, незрозуміло.

Треба подумати, чи вистачить для пари телефонів і повербанків 65Вт, чи брати на 100. Скоро блекаути …. :( Потрібно продумати швидку зарядку гаджетів, поки ціни не стрибнули
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
в мене такий на 100Ват тільки версія з розеткою 220В, на алі з купонами вийшов прибдизно 1500 грн. Можливо це тільки в мене такий глюк, коли підключено 2 телефона, один періодично ребутається (схоже уходить в якійсь захист), пробував на різних телефонах, так само один із телефонів (рандомно) може ребутатись.
Ці ж телефони нормально заряжаються такою же зарядкою на 65W
Не можуть домовитися щодо протоколу швидкої зарядки.
Як приклад, в Baseus 65W в мене через type C Xiaomi Mi Max|Max2 не заряджаються, бо не не розуміють протоколи швидкої зарядки, які видає порт type-C. Однак USB type A вміє в Сяомішний Quick Charge і успішно заряджає Xiaomi Mi Max|Max2.

Читайте мануал по зарядному пристрої, на якому порті які протоколи швидкої зарядки.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Не можуть домовитися щодо протоколу швидкої зарядки.
Телефон ребутиться, як я зрозумів.. Коли не може "домовитись", то не буде брати заряд, або "бемкати", а перезавантаження телефону.. Це наскільки "брудну" напругу зарядне може "срати"?? :oops:
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Дивно
На розетці їх два однакових. Різниця в ціні майже в тисячу. Це як?
Тому що там продавець - не Розетка.

Дуже дорого.. Подивився би тут, мінімально кому б я довіряв, це Кен та МТА

Дякую. В КЭН, як виявилось, вже колись брав розетки xiaomi. Придбав в них і зарядне на 100Вт. Економіямає бути економною))))
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Macbook air M1 ( відносно свіжий батарея 94%) від рідного зарядного пристрою починає заряджатися через раз , тобто приходиться кілька разів підєднати та відєднати штекер перед тим як почнеться зарядка . Пробував різні кабелі type C , бо рідний зламався, ситуація однакова. Пробував різні повербанки ( всі з PD мінімум 18 Вт максимум 65 Вт) теж саме, або з жодним не хоче конектитися , а через 4-5-10 перепідключень кабеля - конектиться з усіма, трошки краще поводить себе із стареньким повербанком Xiaomi 20000 mA та зарядкою Toocki на 66-67(?) Вт , але також раз з трьох. Якщо вже підєднається , тоді зарядку бере нормально , заміряю китайським юсб тестером. Цікавий глюк буває з повербанками : хоче законектитися , але не може і просто блимає екран та юсб тестері , типу не може вибрати протокол (?) чи то пак пробує починати заряджати і скидається , блимає кілька разів на секунду . В принципі від зарядок з другого - третього разу все ок. Ще цікаве спостереження в режимі сну за 12 годин зїв більше 20% заряду аккумулятора ))). Щойно заточеною зубочисткою ,деревяною , почистив контакти розємів тайп сі , бруду там не було , подивимся може допоможе , ще потім потестую .
Версія мак ос оновлена , останя. Із старою мак ос було те саме.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Macbook air M1 ( відносно свіжий батарея 94%) від рідного зарядного пристрою починає заряджатися через раз , тобто приходиться кілька разів підєднати та відєднати штекер перед тим як почнеться зарядка . Пробував різні кабелі type C , бо рідний зламався, ситуація однакова. Пробував різні повербанки ( всі з PD мінімум 18 Вт максимум 65 Вт) теж саме, або з жодним не хоче конектитися , а через 4-5-10 перепідключень кабеля - конектиться з усіма, трошки краще поводить себе із стареньким повербанком Xiaomi 20000 mA та зарядкою Toocki на 66-67(?) Вт , але також раз з трьох. Якщо вже підєднається , тоді зарядку бере нормально , заміряю китайським юсб тестером. Цікавий глюк буває з повербанками : хоче законектитися , але не може і просто блимає екран та юсб тестері , типу не може вибрати протокол (?) чи то пак пробує починати заряджати і скидається , блимає кілька разів на секунду . В принципі від зарядок з другого - третього разу все ок. Ще цікаве спостереження в режимі сну за 12 годин зїв більше 20% заряду аккумулятора ))). Щойно заточеною зубочисткою ,деревяною , почистив контакти розємів тайп сі , бруду там не було , подивимся може допоможе , ще потім потестую .
Версія мак ос оновлена , останя. Із старою мак ос було те саме.
В мене схожий прикол був, коли я під'єднував його рідним кабелем до EcoFlow. Він не починав зарядку, а на екофлоу біля цифр заряду з'являвся напис OVERLOADED. Гугл каже, що або не вистачає потужності самого екофлоу (що глупості в даному випадку) або "there is a short circuit in one of the connected devices." Іноді доводилось теж 5-6 раз підряд тикать туди-сюди провід, перш ніж заряд реально починався. З банками (маю Energizer UE20011PQ і power plant PB930463) він так себе не поводить. Проблему поки так і не вирішив і гугл на момент пошуку теж не шукав нічого притомного. Єдине, що помітив (але це потребує додаткового тестування) - він одразу починає заряджатись, якщо в другий порт нічого не вставлено (а я туди як правило вставляю USB-хаб із всунутим диском Time Machine). От якщо хаб вставлений, дрочево гарантоване. Але з рідним зарядним пристроєм від розетки ЗАВЖДИ заряджається одразу, навіть із хабом в порті. Можливо, ця інфа чимось допоможе.
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Macbook air M1 ( відносно свіжий батарея 94%) від рідного зарядного пристрою починає заряджатися через раз , тобто приходиться кілька разів підєднати та відєднати штекер перед тим як почнеться зарядка . Пробував різні кабелі type C , бо рідний зламався, ситуація однакова. Пробував різні повербанки ( всі з PD мінімум 18 Вт максимум 65 Вт) теж саме, або з жодним не хоче конектитися , а через 4-5-10 перепідключень кабеля - конектиться з усіма, трошки краще поводить себе із стареньким повербанком Xiaomi 20000 mA та зарядкою Toocki на 66-67(?) Вт , але також раз з трьох. Якщо вже підєднається , тоді зарядку бере нормально , заміряю китайським юсб тестером. Цікавий глюк буває з повербанками : хоче законектитися , але не може і просто блимає екран та юсб тестері , типу не може вибрати протокол (?) чи то пак пробує починати заряджати і скидається , блимає кілька разів на секунду . В принципі від зарядок з другого - третього разу все ок. Ще цікаве спостереження в режимі сну за 12 годин зїв більше 20% заряду аккумулятора ))). Щойно заточеною зубочисткою ,деревяною , почистив контакти розємів тайп сі , бруду там не було , подивимся може допоможе , ще потім потестую .
Версія мак ос оновлена , останя. Із старою мак ос було те саме.
В мене схожий прикол був, коли я під'єднував його рідним кабелем до EcoFlow. Він не починав зарядку, а на екофлоу біля цифр заряду з'являвся напис OVERLOADED. Гугл каже, що або не вистачає потужності самого екофлоу (що глупості в даному випадку) або "there is a short circuit in one of the connected devices." Іноді доводилось теж 5-6 раз підряд тикать туди-сюди провід, перш ніж заряд реально починався. З банками (маю Energizer UE20011PQ і power plant PB930463) він так себе не поводить. Проблему поки так і не вирішив і гугл на момент пошуку теж не шукав нічого притомного. Єдине, що помітив (але це потребує додаткового тестування) - він одразу починає заряджатись, якщо в другий порт нічого не вставлено (а я туди як правило вставляю USB-хаб із всунутим диском Time Machine). От якщо хаб вставлений, дрочево гарантоване. Але з рідним зарядним пристроєм від розетки ЗАВЖДИ заряджається одразу, навіть із хабом в порті. Можливо, ця інфа чимось допоможе.
так за юсб хаб підтверджую - він додає проблем. Ще помітив що в перший ( той що біля дисплею) порт зарядка йде більш гарантовано.
А в другий можу помилятися ( бо зараз не маю змоги перевірити ) - взагалі не хоче приймати заряд . ===============================================
Щодо there is a short circuit in one of the connected devices - як ви кажете, може ті чипи що в не рідних кабелях чи в самому Мак буку - сприймаються пристроєм як коротке замикання .

P.S. купив Мак значить "богатий" і маєш гроші на блютуз аксесуари ( мишку\клаву) та новий монітор з type C відео входом (чому новий бо насправді навіть якщо років зо 3-4 назад купив хороший монітор далеко не факт що в ньому є type C відео вхід, скоріш за все нема). З іншого боку якщо купив 13" мак бук значить тобі ( не конкретно Матіасу) він для мобільності ,а значить нащо тобі мишка\клава щоб додатково з собою тягати , якщо розробники боролися за кожен грам . Але всього 2 зовнішніх порти то жлобство ... як і відсутність інших відеовиходів , ну прийшов ти в гості до когось зробит презентацію чи просто захотів показати відео з свого вікенду ... і все ... Щось там можна функцією до смарт ТВ підключитися , але я ще не спробував виводити зображення на LG телек з Мак буку
 
Останнє редагування:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
в перший ( той що біля дисплею) порт зарядка йде більш гарантовано.
А в другий можу помилятися ( бо зараз не маю змоги перевірити ) - взагалі не хоче приймати заряд
Я жодного разу навіть не міняв порти місцями, ггг. Звик, що зарядний завжди перший і всьо :)

Щось там можна функцією до смарт ТВ підключитися , але я ще не спробував виводити зображення на LG телек з Мак буку

Для цього існують спеціальні програми. Вони платні, але ламане можна знайти. Під LG в якого своя ось, а не андроід, є таке наприклад - https://www.torrentmac.net/mirror-for-lg-tv-3-8/
Якщо Chromecast або Android TV, то на тому ж ресурсі шукати "mirror chromecast"
 
Реєстрація
11.11.23
Місто
Borodyanka
Доброго дня пані і панове. Шукаю систему охолодження для ноутбука Sony VAIO VPCZ12S9R.
Вітається будь-яка інформація.
 
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
привет всем, напишу сюда, вопрос можно как то глянуть сколько раз на hdd был сброшен с.м.а.р.т? или если сбросил то оно под 0 (ноль) всё? так особо и не выкупиш? только вспоминать? просто предистория, был/есть hdd samsung hd103sj (вроде такой) при покупке когда то, при включении он аж хрустел (пофиг было) всё равно для файло помойки использовался, потом беды полезли, НО в таком месте что можно было обрезать и не потерять в обьеме (ну почти, -100гб) комп не грузился (хотя этот диск был третьим) либо f1 для продолжения загрузки, (на игнор смарта в биосе почему то не реагировало) либо как то смарт скидать, потому как диск уже без бедов якобы (обрезаный) но смарт типа был заваленый бедами просто оно не поняло что его обрезали))))) не, я то понимаю раз посыпался то сразу на магниты можно пускать
Post automatically merged:

P.s на WD скидывал смарт и таже история(хрустел) была что и с samsung, на самс забил а над wd издевался...
 
Останнє редагування:
Зверху