Реєстрація абонентів передплати в мобільних операторів

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Чи можна на номері припейду Vodafone скасувати реєстрацію? Реєстрація була на старий паспорт-книжку а зараз паспорт ID картка. Чи змінити реєстрацію на новий паспорт.
Якщо паспорт просто замінили то я би не напрягався. Але якщо паспорт був втрачений то краще сходити актуалізувати дані.
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Captain, можна скасуватм, а можна оновити дані, однак у даному випадку все це робиться тільки через ЦОА.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
однак у даному випадку все це робиться тільки через ЦОА
У Київстар на припейді можна скасувати, принаймні раніше точно можна було у веб-версії Мій Київстар. На Водафоні так не можна? Щоб не ходити в їх магазин.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
однак у даному випадку все це робиться тільки через ЦОА
У Київстар на припейді можна скасувати, принаймні раніше точно можна було у веб-версії Мій Київстар. На Водафоні так не можна? Щоб не ходити в їх магазин.
У кс це було на ecare. зараз він уже не працює, тому відкатити реєстрацію номера вже не можна через сайт. За водафон не знаю
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
У Київстар на припейді можна скасувати
Можно было отменить в Мой КС, если регистрация была через этот самый Мой КС.

У меня вот, к примеру, 4 полочника зарегистрированы на паспорт в ЦОА, а 2 - через Мой КС (ЕЦП Приват). Их даже нельзя в одну учетку Мой КС объединить, из-за криворукости программеров, КС считает, что это разные "я".
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
КС считает, что это разные "я"
Наверное, потому что там где через ЕЦП , ваша дата рождения была указана некорректно при регистрации. Сам так регистрировал через ЕЦП, потом смотрел в МКС - дата рождения не совпадает на два дня.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Она корректно была указана, но так как ЕЦП действительна год - никто не заморачивался, а что там с датой дальше будет. В течение срока действия ЕЦП с датой все ОК. А дата, оказывается, дальше "плывет" (как где-то читал, что сначала один день был разницы, потом день превратился в два, есть подозрение, что со временем еще больше разница). Косяк вылез - никто не почесался, это не проблемы компании, это проблемы клиента.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
КС считает, что это разные "я"
Наверное, потому что там где через ЕЦП , ваша дата рождения была указана некорректно при регистрации. Сам так регистрировал через ЕЦП, потом смотрел в МКС - дата рождения не совпадает на два дня.
У мене теж таке було, я відмінив реєстрацію, і через пару місяців десь знову повторив, тоді вже нормально підтягнуло дані.
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 10 Pro
У ВФ онлайн-реєстрація працює?

Наскільки я зрозумів треба це робити тільки через ЕЦП за посиланням у шапці. Пробую, а мені таке видає постійно -
The content type text/html; charset=utf-8 of the response message does not match the content type of the binding (text/xml; charset=utf-8). If using a custom encoder, be sure that the IsContentTypeSupported method is implemented properly. The first 246 bytes of the response were: 'The requested URL was rejected. Please consult with your administrator.
Post automatically merged:

Те саме питання по КС.

Зайшов в веб-версію і там написано "Анонімно", тобто два мої номери не зареєстровані, хоча я їх ще дуже давно реєстрував.

Пробую зареєструвати через ЕЦП, воно мені видає одразу фразу -

Пошукайте в іншому місці.​

 
Останнє редагування:

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
У кс можна було раніше, правда з глюками (особисто у мене через реєстрацію за допомогою єцп, день народження був неправильний. Мій день народження - 1 день, через це я зняв реєстрацію номеру). Потім буквально перед міграцією на новий білінг я через ecare встиг зареєструвати номер через ЕЦП де дані уже були коректні.
Зараз же з їх не зовсім вдалою міграцією як я розумію поки така послуга онлайн недоступна. Можливо через пів-року рік додадуть таку опцію в їх додатку.
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 10 Pro
У ВФ явно якісь трабли, не працює.

КС начебто запрацював, дійшла до форми, де треба заповнити дату народження, стать і адресу прописки. Так ось вулиць там майже ніяких нема, буквально 4-5 і то якісь ліві.
Це важливо чи можна будь яку адресу прописки?
 
Реєстрація
30.11.18
Місто
Житомирська обл
Телефон
iPhone 7
У ВФ онлайн-реєстрація працює?

Наскільки я зрозумів треба це робити тільки через ЕЦП за посиланням у шапці. Пробую, а мені таке видає постійно -
The content type text/html; charset=utf-8 of the response message does not match the content type of the binding (text/xml; charset=utf-8). If using a custom encoder, be sure that the IsContentTypeSupported method is implemented properly. The first 246 bytes of the response were: 'The requested URL was rejected. Please consult with your administrator.
Post automatically merged:

Те саме питання по КС.

Зайшов в веб-версію і там написано "Анонімно", тобто два мої номери не зареєстровані, хоча я їх ще дуже давно реєстрував.

Пробую зареєструвати через ЕЦП, воно мені видає одразу фразу -

Пошукайте в іншому місці.​

Неділю назад теж хотів зареєструвати ВФ через ЕЦП, така ж само проблема як і Вас. Подав заявку з цією проблемою, прийняли, але пока тишина. Спочатку думав проблема в мене, але скачував 4 рази новий ЕЦП і міняв компи з різним підключеним інетом і нічого не допомогло.
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Підкажіть, будь ласка, реєстрація в магазині Київстар та Водафон можлива по закордонному паспорту чи по дії?
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Підкажіть, будь ласка, реєстрація в магазині Київстар та Водафон можлива по закордонному паспорту чи по дії?
Сам відповідаю ж з досвіду.

В КС сказали, що для реєстрації їм потрібен тільки фізичний паспорт громадянина України. А далі, для ідентифікації, ніби і Дія підходить.

У ВФ можна і Дію і фізичні документи. Але окрім паспорту, обов'язково ІПН.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Fanatik, Київстар і lifecell приймають закордонний паспорт. Vodafone -- виключно національні паспорт-книжку чи ID-картку.
 
Реєстрація
10.02.09
Місто
UA
Вдалося пройти реєстрацію у приймаючого ЛС, бо у ВФ так і спостерігаються трабли.
Правда, цей номер уже був колись контрактним Лайфхаком. Тож прочитав заяву і погодився.
А от у ВФ реєстрація "злетіла" після моєї відмови від МНП.
Прислали СМС, що взято в роботу.
Продовжую спостереження)))


Upd. Заяву скасовано - номер належить іншому абоненту)))
Ну все, тепер зпетляти з Водафону - то справа честі.

МНП ідьот по плану.
В мене все аналогічно, тільки відмова по іншій причині: заявку відхилено водафоном з причини: номер не зареєстровано в водафоні. А онлайн реєстрація в водафоні не працює...
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
rsua, блин, два дня назад перенес еще один номер с ВФ на ЛС без проблем. Не зарегистрированный в ВФ.
На сайте mnp.lifecell.ua авторизовался через смс, на вопрос, зарегистрирован ли номер у текущего оператора, ответил "нет/не знаю", прошел регистрацию через банк айди. Потом снова зашел на сайт mnp.lifecell.ua, снова ввел номер, авторизовался, подтвердил заявку, указал контактный телефон и дату переноса, принял звонок от лайфа и все. На утро пришло смс от ВФ - иди с богом, и ЛС - приходи за сим картой.
 
Реєстрація
10.02.09
Місто
UA
rsua, блин, два дня назад перенес еще один номер с ВФ на ЛС без проблем. Не зарегистрированный в ВФ.
На сайте mnp.lifecell.ua авторизовался через смс, на вопрос, зарегистрирован ли номер у текущего оператора, ответил "нет/не знаю", прошел регистрацию через банк айди. Потом снова зашел на сайт mnp.lifecell.ua, снова ввел номер, авторизовался, подтвердил заявку, указал контактный телефон и дату переноса, принял звонок от лайфа и все. На утро пришло смс от ВФ - иди с богом, и ЛС - приходи за сим картой.
Все приблизно так і відбувалось, навіть телефонували з водафону, пропонували знижки, від яких я відмовився. Але наступного дня прийшла відмова від водафона. Експеримент повторював тричі.
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
Комрады, прошу помощи коллективного разума.
Пытаюсь зарегистрировать номер на сайте Водафона (registration.vodafone.ua). После выбора файла цифровой подписи и ввода пароля получаю злобное ругательство
The content type text/html; charset=utf-8 of the response message does not match the content type of the binding (text/xml; charset=utf-8). If using a custom encoder, be sure that the IsContentTypeSupported method is implemented properly. The first 246 bytes of the response were: 'The requested URL was rejected. Please consult with your administrator.
Что пробовал:
- другие браузеры,
- новые файлы ЭЦП,
- входы под VPN/
Вижу в Сети таких проблем много, но решения не попалось. Как понимаю, проблема не на стороне пользователя, но может есть какой обходной вариант? Регистрируюсь для последующего переноса номера в Лайф.


upd:
Нашел совет: Если указать, что номер не зарегистрирован, то ВФ отпустит его с богом при условии, что регистрация пройдет в процессе мнп, и лайф это подтвердит.

upd2:
Работает, заявка на перенос зарегистрирована. :love:
 
Останнє редагування:
Зверху