Робота послуг 3Mob

  • Автор теми Alex
  • Дата створення
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Уже полагодили реєстрацію номера за допомогою ЕЦП? Чи все так же глюки?
Підтверджую, реєстрація номеру з ецп привату успішно працює (принаймні так показує сайт). Через який час після реєстрації можна переводити номер і чи зміняться дані про власника в особистому кабінеті?
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
З минулого тижня три номери мігрували до іншого оператора. Але хочу залишити коментар що до роботи послуг 3mob.
Рівно рік тому, одразу після запуску MNP, мої три номери прийшли в мережу 3mob. За весь цей рік був лише позитив від користування мережею. Так, були дитячі болячки в часи запуску MNP, та довгий зв'язк з оператором. Все решта повністю влаштовувало, жодних блокувань по напрямам, або блокувань самих номерів. Трафіку та хвилин по всіх напряах - достатньо. Дякую оператору за надані послуги. Ностальгія, як свого часу по ГТ.
3mob, дякую! Тримайся на плаву.
 

ВанОО

Заблокирован
Реєстрація
26.09.14
Місто
Белая Церковь
А в Киевстаре , водафоне и лайфе есть тариф-аналог семьи?
Так что бы был один счёт и можно было распределять услуги?
 
Реєстрація
21.02.11
Місто
Киев
На 3 моб гораздо дешевле
Ну зато блочат исходящие, я спрыгую с данного оператора, год шары, это плюс, но осталось два месяца, и куча проблем с недозвоном, интернетом , я уже начал Киевстар пополнять ибо в нужный момент 3Моб очень сильно подвёл.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Уже полагодили реєстрацію номера за допомогою ЕЦП? Чи все так же глюки?
Підтверджую, реєстрація номеру з ецп привату успішно працює (принаймні так показує сайт). Через який час після реєстрації можна переводити номер і чи зміняться дані про власника в особистому кабінеті?
Сьогодні врешті дізнався, чому вони не зареєстрували мій номер. Виявляється треба було подавати копії своїх документів, хоча інші оператори цього не вимагають, ані постанова. А тепер надали мені адресу імейл для їх відправки. Ви теж усі подавали їм копії для реєстрації номера на сайті через ецп?
 
Реєстрація
21.12.08
Місто
Украина,Одесса
Уже полагодили реєстрацію номера за допомогою ЕЦП? Чи все так же глюки?
Підтверджую, реєстрація номеру з ецп привату успішно працює (принаймні так показує сайт). Через який час після реєстрації можна переводити номер і чи зміняться дані про власника в особистому кабінеті?
Сьогодні врешті дізнався, чому вони не зареєстрували мій номер. Виявляється треба було подавати копії своїх документів, хоча інші оператори цього не вимагають, ані постанова. А тепер надали мені адресу імейл для їх відправки. Ви теж усі подавали їм копії для реєстрації номера на сайті через ецп?
Я никакик копий документов не подавал. За 5 минут зарегистрировался с ключём привата в сентябре прошлого года.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Уже полагодили реєстрацію номера за допомогою ЕЦП? Чи все так же глюки?
Підтверджую, реєстрація номеру з ецп привату успішно працює (принаймні так показує сайт). Через який час після реєстрації можна переводити номер і чи зміняться дані про власника в особистому кабінеті?
Сьогодні врешті дізнався, чому вони не зареєстрували мій номер. Виявляється треба було подавати копії своїх документів, хоча інші оператори цього не вимагають, ані постанова. А тепер надали мені адресу імейл для їх відправки. Ви теж усі подавали їм копії для реєстрації номера на сайті через ецп?
Скарга до НКРЗІ подіяла, писав її з позиції усіх користувачів, так що має допомогти усім. Сьогодні сім зареєстровано. Прийшло смс. Правда, у моєму кабінеті нічого не змінилося, і потреби в переході вже нема 😥
 
Реєстрація
09.06.20
Місто
Днепр
Привет)
При попытке звонков с нового номера на стационарные номера неприятный женский голос сообщает, что
на жаль, абонент не може прийняти Ваш дзвінок
При попытке позвонить в контакт-центр по номеру 0800 50 1188, или просто 1188 - в ответ то же самое.
Правильно ли я понимаю, что для решения этой проблемы нужно написать оператору, который что-то там сделает? Или это тревожный звоночек и пора искать новое теле-пристанище? :)
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
GREY, у мене, на Лайці правда, завтра місяць буде з моменту початку такого ж глюка. Заявки і створювали і обновляли, але все на місці
 
  • Sad
Реакції: GREY

WorkShell

Местный свинорыл
Реєстрація
09.07.16
Місто
Киев
Привет)
При попытке звонков с нового номера на стационарные номера неприятный женский голос сообщает, что
на жаль, абонент не може прийняти Ваш дзвінок
При попытке позвонить в контакт-центр по номеру 0800 50 1188, или просто 1188 - в ответ то же самое.
Правильно ли я понимаю, что для решения этой проблемы нужно написать оператору, который что-то там сделает? Или это тревожный звоночек и пора искать новое теле-пристанище? :)
Пиши им сразу в группу на фейсбуке, через них быстрей всего вопрос с разблокировкой решается, как показывает практика. Ну и для пущей убедительности оставить заявку с другого номера в колл-центре и через форму обратной связи на сайте - это ускоряет решение данной проблемы и не придется ждать несколько суток пока они соизволят рассмотреть твою заявку
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
GREY, а так же ж ви їх хвалили...а ось і до вас черга дійшла... Я б вимагав повернення на банківський рахунок коштів і переходив на іншого оператора.

А поки ви тут усі жалієтесь і чекаєте у моря погоди, нічого не буде...
 

WorkShell

Местный свинорыл
Реєстрація
09.07.16
Місто
Киев
GREY, У тебя какой профиль использования, что ты не можешь подобрать себе тариф? Есть как минимум тот же Годовой 2020 и 4G Smart XS у Vodafone, что тебя не устраивает? Как по мне, то в данный момент нет никаких альтернатив для использованию у других операторов, именно по цене. Минимальные тарифы спецпредложения у того же Киевстара от 50 гривен (уже как несколько месяцев), и лайка цены подняла от 50-ти, а в след за ней и Интер. Уже нет никаких других ценовых альтернатив и вряд ли уже что-то будет дешевле 50-ти гривен. Пока есть Годовой 2020 и 4G Smart XS, как я уже написал выше.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
09.06.20
Місто
Днепр
Дополню свой комментарий.
Теперь ещё и при попытке позвонить на номера Водафон - в ответ: "на жаль, абонент не може прийняти Ваш дзвінок"...
 
Зверху