Робота послуг 3Mob

  • Автор теми Alex
  • Дата створення

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Все еще напоминаю старинную мудрость "дешева рибка - херова юшка".
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Они и так бесплатно!!!
У меня был тариф Green. Без этих 999 999. Я просто платил по 45 коп./мин. (по Украине) или 10 коп./мин. внутри сети
А начисление этих минут увидел примерно 26-28 февраля.
 
Реєстрація
13.09.18
Місто
London
У меня был тариф Green. Без этих 999 999. Я просто платил по 45 коп./мин. (по Украине) или 10 коп./мин. внутри сети
А начисление этих минут увидел примерно 26-28 февраля.
там у вас на скріні ці хвилини на номери 3моб, а не по Україні
 

UaMan

Заблокирован
Реєстрація
08.03.22
Місто
Киев
У тиимоба проблема ещё с короткими номерами. За них снимают по 1гривне, а должно .быть бесплатно
 
  • Like
Реакції: moby

UaMan

Заблокирован
Реєстрація
08.03.22
Місто
Киев
Ну наконец-то

ТРИМОБ та lifecell запускають національний роумінг. В мережі lifecell будуть доступні голосові послуги та СМС. В разі відключення основної мережі телефон автоматично підключиться до іншої, або ви можете вручну обрати мережу lifecell. Тарифікація згідно вашого тарифного плану незмінна.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Лайку в ЛС пустило, но счёт проверить не дало и через минуту выкинуло, больше не пускало. В КС изначально не пускало.
Может, и совпадение.
 

UaMan

Заблокирован
Реєстрація
08.03.22
Місто
Киев

onakis

©️
Реєстрація
24.03.20
Місто
Дружковка
А с водафоном что, тримоб уже не сотрудничает? Или они расширили роуминг на время войны?
 
Реєстрація
13.09.18
Місто
London
заюзав lifecell мережу, дані не відключав - інтернету не було, повернувся на водафон - тепер зовсім немає інтернету)
 
Реєстрація
13.09.18
Місто
London
заюзав lifecell мережу, дані не відключав - інтернету не було, повернувся на водафон - тепер зовсім немає інтернету)
Треба пересмикувати сімку.
смикав, результату нуль. Це якийсь внутрішній прикол айфона, не знаю як пояснити. Сьогодні телефон сам обрав мережу lifecell, даних не було, навіть позначки 3G не було. Обрав мережу водафона, інтернету не було, зайшов в телеграм - з'явився
 
Зверху