Свавілля Київстар

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
И заметьте коллеги, нету воплей в фейсбучеках с постными и однотипными как под копирку текстовок инфантилов, типа "Боксы", которые получив результат сдымили....
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Історія з нулем отримала новий досвід. Прикрий для нас. Мамі сьогодні надійшли 2смс про якусь невідому заявку від невідомого сервісу.

Оператор: це смарт-гроші. Я це правда і сам дізнався з пошуку. Проте:
1) чому в смс немає зазначення назви послуги та того, що це офіційний сервіс Київстар?
2) чому хтось намагається і може!!! зняти кошти без попередньої авторизації за номером (мамі попередньо жодні смс не надходили)?
3) чому у смс вказано термін "заявка", а не "переказ"?
4) чому у такому смс не вказуються опис заявки та її вартість і комісія? Тобто не зрозуміло за що хотіли зняти кошти та на яку суму.
На ці питання оператор не змогла надати відповіді, окрім того, що хтось помилився номером.
Додатково зазначу, жодні інші смс (коди, паролі) сьогодні до мами не надходили. Застосунком Смарт-гроші вона не користується і його видалено з телефону (або й не було ніколи, не пам'ятаю точно).
Як добре, що на рахунку 0❤️
"дякую, дуже дякую" Київстар за безпеку коштів на рахунку!
А ось і відповідь:
Шановний абоненте! При перевірці виявлено запит 27.10.2020 в 13:47:41 на переведення коштів через послугу "Смарт Гроші", у зв'язку з недостатньою сумою на рахунку замісь тимчасового паролю для підтвердження транзакції було відправлено смс з інформацією про недостатню кількість коштів на рахунку. У випадку якщо коштів достатньо та приходить смс з паролем для переведення коштів але цей пароль Ви нікому не надаєте - то платіж без підтвердження паролем не буде успішним. З повагою, Київстар
Як гадаєте, таке пояснення достатнє? При чому знов кс не вибачився і, навіть, не пожалкував...
 
Реєстрація
08.12.18
Місто
Одесса
Я можу спробувати відповісти.
1. Там дофіга номерів, усі починаються із 8.. На жаль це не сам Київстар, а дві контори, тому навряд чи там можна стверджувати про офіційність.
2. Воно так працює, без попередньої авторизації, просто заходиш на сайт та користуєшся. От на це конкретно можна спробувати залишити офіційну заявку, хоча для того щоб вони щось зробили таких заявок має бути багато. До речі щодо "може" зняти -це без смс не зробити, тому якщо збирають на чєфір, то буде дзвіночок.
3. Тому що це саме заявка на переказ, якщо нічого не зробити вона анулюється за півгодини. При правильному паролі заявка приймається, про це надсилається окреме смс, потім заявка виконується.
4. Вартість вказується лише у смс з кодом підтвердження. Коли його нема, то неможливо навіть сказати це переказ на картку чи поповнення Водафону, наприклад.
P.S. Чогось мені цей пост згадався. Отак хтось пробує вивести, помиляється в одній цифрі, а мами хвилюються.
P.P.S. А якщо серйозно, то в Інеті схему описано, при успішності заявки буде наступне ідіотське смс "щось про нову пошту", а потім дзвінок "переплутали номер на новій пошті, скажіть код із смс від 802 щоб я зміг посилочку отримати, а то тут стою бідненький у відділенні".
 
Останнє редагування:

сметана

Заблокирован
Реєстрація
14.07.20
Місто
днипро
можно подробнее как может третье лицо перевести деньги через смарт гроши?
 
Реєстрація
08.12.18
Місто
Одесса
сметана, Можно. Мошенник инициирует запрос, допустим через сайт. При наличии достаточной суммы на счету жертве приходит смс с пятизначным кодом. Далее цитата с сайта базы номеров:

И никакой Киевстар после такого денег уже не вернет. Детали переписки могут быть другими, но суть такая же.
 
Реєстрація
21.12.07
Місто
Кривий Рiг
Они и с остатками траффика на счёте могут снять суточную абонку. Обнуляется пакет в 00:00, а начисляется в промежутке 00:00-03:00. Вот в этом промежутке они и шаманят.
Угу. Вот такая фигня и происходила на одном из трех кс номеров последние несколько месяцев. Задолбался безрезультатно писать в поддержку - проголосовал рублем и унес номер по mnp:) Прикольные такие , звонили в день переноса с попытками нажать чтоб остался, мотивируя тем что "Вы же понимаете что у вас тариф архивный, будете к нам возвращаться - уже на него не подключитесь" :ROFLMAO:
 
Останнє редагування:
Реєстрація
17.07.20
Місто
Kyiv
Они и с остатками траффика на счёте могут снять суточную абонку. Обнуляется пакет в 00:00, а начисляется в промежутке 00:00-03:00. Вот в этом промежутке они и шаманят.
Угу. Вот такая фигня и происходила на одном из трех кс номеров последние несколько месяцев. Задолбался безрезультатно писать в поддержку - проголосовал рублем и унес номер по mnp:) Прикольные такие , звонили в день переноса с попытками нажать чтоб остался, мотивируя тем что "Вы же понимаете что у вас тариф архивный, будете к нам возвращаться - уже на него не подключитесь" :ROFLMAO:
А потом как возвращаются, начинают рассказывать, что вот мол был тариф архивный, а сейчас все так дорого.
 
Реєстрація
21.12.07
Місто
Кривий Рiг
А потом как возвращаются, начинают рассказывать, что вот мол был тариф архивный, а сейчас все так дорого.
угу, помню я их ход конем с Онлайн 3G , когда решили что мало денег приносят абоны с этим архивным тарифом :)
 
Останнє редагування:

сметана

Заблокирован
Реєстрація
14.07.20
Місто
днипро
киевстару мало рассылки спама про пополнение через смс? теперь и через монобанк шлет спам что хорошо бы пополнить счет?
 

galaxi

Заблокирован
Реєстрація
11.11.20
Місто
Киев
А потом как возвращаются, начинают рассказывать, что вот мол был тариф архивный, а сейчас все так дорого.
угу, помню я их ход конем с Онлайн 3G , когда решили что мало денег приносят абоны с этим архивным тарифом :)
Скоро закончиться 2020 год, сомневаюсь что и в 2021 году, останеться архивный тариф Онлайн 3G 2018.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
21.12.07
Місто
Кривий Рiг
Скоро закончиться 2020 год, сомневаюсь что и в 2021 году, останеться архивный тариф Онлайн 3G 2018
угу, два года прошло, пора "покращити" . Чувствую что на покращення попадет и мой основной 4G Extra 2018 :(
 

сметана

Заблокирован
Реєстрація
14.07.20
Місто
днипро
киевстару мало рассылки спама про пополнение через смс? теперь и через монобанк шлет спам что хорошо бы пополнить счет?
Фича монобанка
но ведь это кс шлет уведомление в моно? откуда моно знает что я не пополнил счет?
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Так в моно есть напоминанияи об уплате мобильного.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
киевстару мало рассылки спама про пополнение через смс? теперь и через монобанк шлет спам что хорошо бы пополнить счет?
Фича монобанка
но ведь это кс шлет уведомление в моно? откуда моно знает что я не пополнил счет?
оно приходит один раз, хватит офтопить
 
Реєстрація
22.02.11
Місто
Харьков
киевстару мало рассылки спама про пополнение через смс? теперь и через монобанк шлет спам что хорошо бы пополнить счет?
Фича монобанка
но ведь это кс шлет уведомление в моно? откуда моно знает что я не пополнил счет?
оно приходит один раз, хватит офтопить
Уведомления приходят каждый день, кроме выходных.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
киевстару мало рассылки спама про пополнение через смс? теперь и через монобанк шлет спам что хорошо бы пополнить счет?
Фича монобанка
но ведь это кс шлет уведомление в моно? откуда моно знает что я не пополнил счет?
оно приходит один раз, хватит офтопить
Уведомления приходят каждый день, кроме выходных.
"згоден" нажимали, да? В чем тогда проблема?
 
Зверху