Свинорильство

Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
А що так, можна було?

можно, тоже так договорился раньше, но с тремя соседями, ещё и зарабатывал на этом, но потом они протянули сами себе интернет, заработок накрылся каким-то тазом, сие дело меня конечно же не устраивало и я повзламывал их вай вай, теперь только экономлю, а сэкономить, это всё равно что заработать...
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
Наприклад я, вже більше року не поповнюю домашній інтернет. В мене біля будинку 2 кафешки, аптека, і магазин EVA. Пройшовся по дізнавався пароль від WI-FI, придбав wi-fi адаптер tp-link TL-WN722N + антену, це все виставив на вікно і тепер в мене халявний інтернет. Просто перепригую між точками доступу в залежності від їх навантаження! Супер! На ніч ніхто wi-fi не вимикає
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
я повзламывал их вай вай
Занимался таким когда-то, но только исключительно чтобы пересадить соседские роутеры на другие каналы, чтобы расчистить себе частоты..😉 После распространения 5ГГц конечно это все стало не актуально..🙂
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
А що так, можна було?

можно, тоже так договорился раньше, но с тремя соседями, ещё и зарабатывал на этом, но потом они протянули сами себе интернет, заработок накрылся каким-то тазом, сие дело меня конечно же не устраивало и я повзламывал их вай вай, теперь только экономлю, а сэкономить, это всё равно что заработать...
это не в "свинорыльство", а в другую тему
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
це все виставив на вікно
Оце дрочево...😳 Не краще витратити цей час, щоб заробити ті нещасні 200 грн/міс і не довбатись так?
Чому дрочево? Раз поставив на вікно і забув на півтора роки!
Post automatically merged:

це все виставив на вікно
Оце дрочево...😳 Не краще витратити цей час, щоб заробити ті нещасні 200 грн/міс і не довбатись так?
І взагалі в мене є думка, придбати репітер tp-link re200, законектити його до кафешки і роздавати їхній wi-fi собі в квартиру
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
я повзламывал их вай вай
Занимался таким когда-то, но только исключительно чтобы пересадить соседские роутеры на другие каналы, чтобы расчистить себе частоты..😉 После распространения 5ГГц конечно это все стало не актуально..🙂
яким чином? заходив в адмінку та сам змінював канал?
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
це все виставив на вікно
Оце дрочево...😳 Не краще витратити цей час, щоб заробити ті нещасні 200 грн/міс і не довбатись так?
Я так ловила від банка по сусідству. І це мене дуже рятувало у періоди відключень електроенергії зимою, коли мобільний інтернет обвалювався. Банк на генераторах постійно працював. Зараз нема потреби.:)
 

pavel_good

Венки-террористы
Реєстрація
11.11.08
Місто
Запорожская область
Телефон
HTC Hero
Свинорильство навпаки.

Колись я працював керівником ІТ відділу у невеликій міськраді. Грошей на швидкий Інтернет не було. Тож мали безкоштовний канал від місцевого провайдера ише 20 мегабіт.

Одного місцевого провайдера я попросив завести оптику до міськради та до моєї квартири, налаштувати корпоративну мережу 100 мегабіт.

На квартирі у мене був Домашній Київстар 80 за 80.

Тож я налаштував роутери та сервак з міськради таким чином, щоб міськрада брала Інтернет з моєї квартири, яка знаходилася в іншому районі міста.
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Свинорильство навпаки.

Колись я працював керівником ІТ відділу у невеликій міськраді. Грошей на швидкий Інтернет не було. Тож мали безкоштовний канал від місцевого провайдера ише 20 мегабіт.

Одного місцевого провайдера я попросив завести оптику до міськради та до моєї квартири, налаштувати корпоративну мережу 100 мегабіт.

На квартирі у мене був Домашній Київстар 80 за 80.

Тож я налаштував роутери та сервак з міськради таким чином, щоб міськрада брала Інтернет з моєї квартири, яка знаходилася в іншому районі міста.
Якщо вже оптику завели у міськраду - чому інтернет був не напряму, а через квартиру ?
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Свинорильство навпаки.

Колись я працював керівником ІТ відділу у невеликій міськраді. Грошей на швидкий Інтернет не було. Тож мали безкоштовний канал від місцевого провайдера ише 20 мегабіт.

Одного місцевого провайдера я попросив завести оптику до міськради та до моєї квартири, налаштувати корпоративну мережу 100 мегабіт.

На квартирі у мене був Домашній Київстар 80 за 80.

Тож я налаштував роутери та сервак з міськради таким чином, щоб міськрада брала Інтернет з моєї квартири, яка знаходилася в іншому районі міста.
Фигасе по лезвию прошел.
Любая передряга и мусора, за неимением лучшего, состряпали б "нарушение маршрутизации, приземление траффика, вмешательство в работу ЭВМ"🔏
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
в інтернет-банкінг також заходиш через такий публічний вайфай?
а в чому проблема? Інтернет-банки вже більше 10 років як мінімум працюють через https.
Post automatically merged:

а он сам оплачивал дома и делился им (нарушая договор)
тут найбільша проблема не в порушенні договору з провайдером. Підозрюю, що з точки зору українського законодавства не можна пропускати через себе трафік державної структури, якщо в тебе нема ліцензії провайдера.
 
  • Like
Реакції: drmz
Зверху