Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Знавці підкажіть. Маю провайдера за технологією GPON. Нещодавно налигнулася аредна ONU. Прийшли поставили іншу. Но є момент. Мій пров дає ТВ DVB-C по оптиці й ONUшкабула з виходом під коаксіал. Наразі дали звичайну хуавей. Мотивація - пров відмовиться від DVB-C. Ставте за пільговою ціною 96mini (450 грн) та дивиться ТВ. Але ж DVB-C транслюється. Та й думаю, що це все робиться для розпродажу залишків неліквіду. Але є можливість поставити свою ОНУшку з вихідом под коаксіал. Це можливо без звернення до прова?
 
Реєстрація
02.09.09
Місто
Гдетотамск
И уточните у прова, подойдет ли ваша онушка к его олту. Некоторые провайдеры не разводят "зоопарк" в пон-дереве, используют только онушки на чипах одного производителя.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
И уточните у прова, подойдет ли ваша онушка к его олту. Некоторые провайдеры не разводят "зоопарк" в пон-дереве, используют только онушки на чипах одного производителя.
Так от й є така ж само онушка що й була. Тому й виникло бажання замінити.
 
Реєстрація
02.09.09
Місто
Гдетотамск
Ну так подключите ее и проверьте, заработает ли инет. Бывает, что "авторегистрацию" онушек на олте делают, в таком случае вручную привязывать не нужно. Если не заработает, то звоните в техподдержку провайдера, может просто привяжут вашу онушку.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Некоторые провайдеры не разводят "зоопарк" в пон-дереве, используют только онушки на чипах одного производителя.
Деякі провайдери робити станційне обладнання на самому дешевому дєрміщі, яке дефолтом працює тільки із своїм дєрьмом (а шоб мати змогу авторизувати "шозавгодно" потрібно докупляти ліцухи).
В такому випадку потрібно шукати модельку, в якій можна прописати певний mac, sn, loid та ploam (шоб та онушка прикинулася штатним дєрьміщем)
А таких модельок фіг та ніфіга
hack-gpon.github.io тобі в допомогу
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Паук, иногда клиенты могут купить ONU, которая может всю ветку OLTа "загнуть" (64, а то и 128 юзеров, могут быть и юрлица) ну и "зоопарк" не нужен. Например у ONU E105 есть глюки с отказом выдавать текущий сигнал и с ней же проблема с "обрезанием пакетов", что сказывается на скорость (первая проблема не решается, вторая только перепрошивкой), так если мы в какой-то момент на каком-то OLTе ставили такие ONU, то делаем скрипт по их автоматической перепрошивке. Т.е. может один OLT быть сконфигурирован на обновление, а остальные нет
 
Реєстрація
02.09.09
Місто
Гдетотамск
Поэтому зоопарк и не разводим. Уже наигрались. Были клиенты с модными роутерами Tenda с жпон-ваном, которые с олта не управлялись (сменился абонентский влан - едь к клиенту настраивать руками) или gpon onu sfp, которые юзают с микротиками или кинетиками (с sfp-портом), у них отвал сигнала, перманентный перегрев и прочие проблемы, из-за которых клиент делает нервы техподдержке. Поэтому, теперь отказываем клиентам в использовании их онушек, если они не на чипе ZTE.
 

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев
gpon onu sfp, которые юзают с микротиками или кинетиками (с sfp-портом)
Вітаю, якраз думаю придбати SFP-модуль до свого роутера Кінетик Хіро (KN-1011-01EN, аналог Гіга).

Може порадите щось, з яким немає/менше глобальних проблем? Підключальники казали: купуйте будь-який, ми не обмежуємо.

Чи можливо не слід з цим заморочуватись? Хотів скоротити кількість коробочок з окремими блоками живлення.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
gpon onu sfp, которые юзают с микротиками или кинетиками (с sfp-портом)
Вітаю, якраз думаю придбати SFP-модуль до свого роутера Кінетик Хіро (KN-1011-01EN, аналог Гіга).

Може порадите щось, з яким немає/менше глобальних проблем? Підключальники казали: купуйте будь-який, ми не обмежуємо.

Чи можливо не слід з цим заморочуватись? Хотів скоротити кількість коробочок з окремими блоками живлення.
Судя по форумам самый норм вариант DFP-34X-2C2, но я так и не решился его взять, роутер кстати такой-же. Я так понимаю, там совсем без бубна не получится, так чтоб вставить и сразу поехало, придется повозиться с настройками.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Может немного ошибся, брать планировал на ali, у нас был в пару специфических магазинах. Рекомендую посмотреть тему на форуме кинетик, там хоть и руснявый провайдер, но много полезной инфы, ссылку в ЛС отправил
 
Реєстрація
21.02.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy XCover 5
 

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев
Навіщо ви кидаєте посилання на гуртовий продаж з Китаю? Мені потрібен 1 і з підтримкою в Україні, а не очікування 1,5-2 міс з неочікуваним результатом.
 
Реєстрація
21.02.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy XCover 5
Навіщо ви кидаєте посилання на гуртовий продаж з Китаю? Мені потрібен 1 і з підтримкою в Україні, а не очікування 1,5-2 міс з неочікуваним результатом.
Не дуже розумію вашу реакцію. Я кинув посилання для того, щоб показати, що модель дійсно називається саме так і що Persona не помилився в її назві. А джерела її можливого придбання і те, що в Україну її, скоріше за все, ніхто з українських продавців не возить, це окреме питання.
 

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев
Не дуже розумію вашу реакцію.
Бо моя відповідь була
Щось хотлайн такого не знаходить.
Отже я не хочу шукати на якихось помийках у Китаї, а хочу працездатне рішення в Україні, тому шукаю на хотлайні. Що я буду з цим дивом з алібаби робити, якщо воно не запрацює? 50 доларів в утіль?
Post automatically merged:

модель дійсно називається
HSGQ XPON ONU stick
тобто бренд https://www.hsgq.com/xpon_stick/
а той парт-намбер чи чипсет може бути різних виробників.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Отже я не хочу шукати на якихось помийках у Китаї, а хочу працездатне рішення в Україні, тому шукаю на хотлайні. Що я буду з цим дивом з алібаби робити, якщо воно не запрацює? 50 доларів в утіль?
Можете не искать на hotline, не найдете ничего. А вот если загуглить, то вполне можно купить в местных маленьких магазинах, правда я не уверен, что у них гарантия лучше али.
 
Реєстрація
21.02.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy XCover 5
модель дійсно називається
HSGQ XPON ONU stick
тобто бренд https://www.hsgq.com/xpon_stick/
а той парт-намбер чи чипсет може бути різних виробників.
Ні. За тим посиланням, яке ви навели, категорія модулів цього виробника, яка включає три конкретні моделі для різних варіантів xPON. Усі вони описані на https://www.hsgq.com/xpon_stick/XPONSTICK_160.html. І DFP-34X-2C2 — це саме конкретний код конкретної моделі.
 

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев
Можете не искать на hotline, не найдете ничего.
То ж я пішов іншим шляхом
Є така таблиця сумісності від самого кінетика https://help.keenetic.com/hc/uk/art...ля-роботи-з-Keenetic-Peak-Giant-Giga-та-Ultra
Начебто такий Фоксгейт має підійти https://hotline.ua/ua/computer-konvertory/foxgate-sfpd-1sm-1310nm-3sc/
Побачив, що в темі є представник одного з провайдерів і хотів дізнатися в нього думку.
 
Зверху