Сервіси кешбеку для онлайн-купівлі

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Letyshops мені нараховував за них кешбек
очень большие сомнения, неаффилиат в Украину никто мне не кешбечет, в том числе и Лети
Post automatically merged:

розхвалюється Backit
этот, да и другие российские сервисы, любят "забирать" кешбек путем бана аккаунта якобы за нарушение правил или банально написать мол, что Али по части заказов им отменил выплату и т.д.
 
Реєстрація
26.04.21
Місто
Київ
а можно ссылку на любой товар, проверил все свои что покупал последние полгода, все идут с кешбеком нормальным.
Ось, наприклад, Honor V20.
Post automatically merged:

очень большие сомнения, неаффилиат в Украину никто мне не кешбечет, в том числе и Лети
У Letyshops є список магазинів, за товари яких кешбек не нараховується. А так вони повертають кешбек за неафіліатні товари. Просто меншого розміру, ніж для росіян. Ось перевірив телефон, який я навів в якості прикладу.

1619472363157.png
 
Останнє редагування:

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
У Letyshops є список магазинів, за товари яких кешбек не нараховується. А так вони повертають кешбек за неафіліатні товари. Просто меншого розміру, ніж для росіян. Ось перевірив телефон, який я навів в якості прикладу.
значит у меня с Ними не сложилось
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Я раньше получал кишмиш за всю мелочевку, а сейчас ничего за три заказа не пришло. SmartySale. И на его тестере товаров без кешбека показывает.
 
Реєстрація
08.07.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Motorolla c115 Motorolla w210
Комрады, кто сталкивался с таким вопросом: начисляют ли кешбек за покупку в кредит? Планирую покупать в Алло с оплатой частями от Монобанка, сервис Payback. В описании об этом не сказано. В поддержку сервиса обращусь, но они только в рабочее время доступны.
В Payback нараховують. Рефка Якщо комусь цікаво.
В мене і на ALI там нормально нараховують, хоч я переважно не заморочуюся, афіліатний чи ні товар. Навіть на неафіліатний там щось капає, коли треба то можна також перевірити через кабінет.
А деколи буває що на одному сервісі товар йде неафіліатний, а на іншому все добре (брат казав що йому попадалися такі випадки, сам не заморочувався таким).
 
Реєстрація
26.04.21
Місто
Київ
Я раньше получал кишмиш за всю мелочевку, а сейчас ничего за три заказа не пришло. SmartySale. И на его тестере товаров без кешбека показывает.
Щодо Smarty.Sale я навіть не сумнівався. Якраз у тому огляді писалося, що сервіс навряд чи повертає 1.5% українцям, в той час коли Letyshops нараховує 1%, а Backit взагалі 0%.
таже картина и на других сервисах
Виходить, що мені щастило, принаймні деякий час) За останні замовлення нічого не отримав, тому і звернувся сюди.
В мене і на ALI там нормально нараховують, хоч я переважно не заморочуюся, афіліатний чи ні товар. Навіть на неафіліатний там щось капає, коли треба то можна також перевірити через кабінет.
Я заморочуюся, коли товар дорогий. Думав, що з Backit вдасться отримувати більше, але, як я розумію, Україна у нього чомусь не в пріоритеті.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
значит у меня с Ними не сложилось
повторил попытку, перед тем проверил там планируют ли начисление, пишут 1%. Сутки тишина, через какое время приходит информация о начислении ?
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Только я не могу перейти с фишка-онлайн на алиэкспресс?
При переходе али пишет:
Page under maintenance
We are working hard to fix this problem. Please check back later.
 
Реєстрація
04.08.13
Місто
Киев
Ребят, а кто знает терминалы какого банка стоят в магазинах сети Эльдорадо, в частности Киев, и какой по ним МСС? Спасибо.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
А что вам даст банк экваэр? ИМХО в большинстве случаев наверно будет электроника и бытовая техника типо 5732 или 5722. Чтоб наверняка надо сходить за батарейкой.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Роки 4-5 користувався smarty.sale, але останні рази десь 90% замовлень губилось, включно зі замовленням понад 100 у.о.
3 тижні тому перейшов на letyshops, все ніби було норм з Ali, всі замовлення з'являлись. Сьогодні використав гарячий кешбек на Moyo, минуло 4 години, наразі ще немає.
 
  • Like
Реакції: drmz

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Роки 4-5 користувався smarty.sale, але останні рази десь 90% замовлень губилось, включно зі замовленням понад 100 у.о.
3 тижні тому перейшов на letyshops, все ніби було норм з Ali, всі замовлення з'являлись. Сьогодні використав гарячий кешбек на Moyo, минуло 4 години, наразі ще немає.
У меня обратный обмен, с Летишопс перешел на Смарти.сейл.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Свято наближається-свято наближається

Птичка со свиным хрюнделем напела, что с августа МуФишка с Простором больше не дружат.

Ну в этой ситуации мы просто наше э к это самое мы уже... Здесь наши полномочия всё... Окончены
 
Останнє редагування:

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Сьогодні використав гарячий кешбек на Moyo, минуло 4 години, наразі ще немає.
Є, створив заявку на розслідування, через день все нарахували.
Пишут, что должно появиться через сутки.
Но через сутки после оплаты не появилось.
Или они отобразят после того, как ты товар уже заберешь?
 
Реєстрація
08.12.18
Місто
Одесса
Но через сутки после оплаты не появилось.
Котикам маляву писать надобно. Там где-то было написано, что у них могут быть проблемы с заказами, оплаченными онлайн. Может из-за того, что там реальные редиректы на портмоне или тот же ликпей
 
  • Like
Реакції: drmz
Зверху