Сертифікати Фішки з Колеса Мастеркард більше витрачаємо онлайн

Статус
Закрита.
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
гарна тема. Тепер чекаємо від вас як з такою ж маржою окешбечити сертифікати Сільпо ;)

p.s. А якщо ще й Сушию зможете - голосуватимемо за вас в 2024.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
В Сільпо нема дурних обмежень тому просто пішов і купив їжі на 2*100 грн.
Сушія, Фокстрот у мене не використовується
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев

Вийшло змінити номер: на одному із використаних сертифікатів номер lifecell замінив на номер іншого оператора, а потім на невикористаному сертифікаті номер іншого оператора змінив на lifecell
Хмм... а як змінити на номер іншого оператора? В полі редагування даних я змінив номер і навіть отримав СМС. А далі? Натиснув Галку - нічого не змінилося, хоча СМС про зміну даних на Лайф прийшло.
ДОДАТОК
 
Останнє редагування:

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
AjvarD, возможно на тот номер уже заведен акк в Муфишке. Попробуй восстановить пароль.
Ранее смена телефона была возможна после допроса с пристрастием на прохладной линии.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
Зато на горячей линии этих двух аптек, которые перечислены в сертификате, сказали сразу, что никаких онлайн заказов! Только пешком в аптеку и покупать по завышенной цене, иначе не сработает. Так и купила (с небольшим скандалом - провизор включала дурака, мол, Фишка вообще не работает и что-то там у нее не грузится, но потом поняла, что я так просто не уйду).
 
  • Like
Реакції: drmz
Статус
Закрита.
Зверху