Система «Мій Київстар»

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone

Мій Київстар​


1 Поповнюйте рахунок без комісії
У застосунку це зручно та швидко — жодної комісії, коли поповнюєте свій номер за допомогою Google Pay чи Apple Pay.

2 Керуйте Суперсилами
Підключайте та змінюйте Суперсили — послуги на вибір, які доступні без доплат у більшості тарифів. Вибирайте свою в застосунку!

3 Змінюйте тариф
Стежте за вигідними пропозиціями та вибирайте собі тариф. Ми завжди порадимо той, що підійде вам якнайкраще.

4 Заощаджуйте з промокодами
Отримуйте персональні знижки від наших партнерів — Uklon, WOG, ДІЛА, Rozetka, Yakaboo, Нова Пошта, Glovo та багатьох інших.

5 Допомагайте близьким
Додавайте номери близьких у профіль — підключайте та змінюйте їхні тарифи, керуйте послугами, поповнюйте рахунки чи перевіряйте залишки.

6 Контролюйте витрати
Переглядайте, на що пішли гроші з рахунку для кожного номера у профілі. Жодних очікувань на лінії у контакт-центрі — усі витрати перед вами.

1670680880591.png 1670680913701.png 1670680940075.png
1670680971876.png 1670680996422.png 1670681018324.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: вебверсія — R. I. P.
Останнє редагування модератором:

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
В браузерній версіїї появився розділ профіль, подобавляли послуги, у розділі послуги і поправили глюки.
 
Останнє редагування:
  • Wow
Реакції: drmz
Реєстрація
08.02.17
Місто
Киев
В браузерной версии можно как-то разделить профили? У меня в профиле 2 номера, хочу сделать для них отдельные входы, но не вижу этой возможности в интерфейсе.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Наверно нужно просто сделать отдельную регистрацию на неосновной номер.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Если кто искал куклу для битья, веллкам - оторвитесь.

Квизард в вебморде приглашает:
Будь ласка, допоможіть зробити наш сайт кращим, візьміть участь в опитуванні. Це займе не більше хвилини.

Чому ви завітали на наш сайт?

-Підключити тариф або послугу.
-Перевірити інформацію за своїм номером.
-Дізнатися про роумінг та міжнародний зв'язок.
-Дізнатися адреси магазинів.
-Залишити відгук про якість зв'язку.
-Дізнатися про тарифи, послуги, акції.
-Поповнити рахунок.
-Інше.

Скасувати | Далі

Powered by Medallia
 
Реєстрація
09.08.16
Місто
Коростень
Телефон
Google Pixel 7
Хтось робив останнім часом спроби додати в мультиаккаунт новий номер/особовий рахунок?
Здійснив нове підключення домашнього інтернету, але поки доводиться в його кабінет заходити окремо. В додатку з'являється помилка після вводу коду з смс для з'єднання аккаунтів. Перше поповнення вже було, хоча не думаю, що це має впливати.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
1. Маємо нову гарну заставку. Можете побачити її на кілька секунд, поки додаток відкривається
2. Розібралися з деякими багами та прискорилися — все стало працювати швидше

Нова версія 3.66.0
Віджетів нема.
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
что за фигня при входе через некст ?!

через оперу вообще не грузит страницу...
 

Вкладення

  • Screenshot_7.jpg
    Screenshot_7.jpg
    29.4 КБ · Перегляди: 65

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Попробуй нажать "предоставить доступ", потом напечатай заново в адресной строке "my.kyovstar.ua" и прочие импровизации.

Я уже забыл, как было легко проверять в течение часа более 100 номеров (открывал одновременно нужное число вкладок, на которых нужно было ввести и номер и пароль одновременно, потом вставлял на всех страницах пароль, а затем последовательно вводил нужные номера, смотрел информацию, нажимал выход и переходил к следующей вкладке. Сейчас на 15 номеров два часа надо потратить. И не говорю про информационное наполнение, одни "отчеты" у контрактников чего стоили - итоговая информация практически в любом разрезе, на основании предыдущих звонков подобрать оптимальный тариф - время на пару минут.

Изначально Мой КС вводили, чтобы разгрузить ЦОА и колл-центры. Разгрузили и фактически ликвидировали, получить нужную информацию через ЦОА практически невозможно, а колл-центр отвечает хрен знает когда, мне вот пришла смс о решении проблем - а я уже даже не помню, о каком номере и какой проблеме идет речь. Ну а потом решили - сильно жирно иметь хороший интернет помощник. Давайте все уничтожим, а новое - как получится. Абоненты перебьются.
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
Попробуй нажать "предоставить доступ", потом напечатай заново в адресной строке "my.kyovstar.ua" и прочие импровизации.

Я уже забыл, как было легко проверять в течение часа более 100 номеров (открывал одновременно нужное число вкладок, на которых нужно было ввести и номер и пароль одновременно, потом вставлял на всех страницах пароль, а затем последовательно вводил нужные номера, смотрел информацию, нажимал выход и переходил к следующей вкладке. Сейчас на 15 номеров два часа надо потратить. И не говорю про информационное наполнение, одни "отчеты" у контрактников чего стоили - итоговая информация практически в любом разрезе, на основании предыдущих звонков подобрать оптимальный тариф - время на пару минут.

Изначально Мой КС вводили, чтобы разгрузить ЦОА и колл-центры. Разгрузили и фактически ликвидировали, получить нужную информацию через ЦОА практически невозможно, а колл-центр отвечает хрен знает когда, мне вот пришла смс о решении проблем - а я уже даже не помню, о каком номере и какой проблеме идет речь. Ну а потом решили - сильно жирно иметь хороший интернет помощник. Давайте все уничтожим, а новое - как получится. Абоненты перебьются.

ну предоставить доступ это до одного места, а вот ввести my.kyivstar.ua помогло...
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Координаторы, зайти в web-версию сегодня у кого-то получается?
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Приложение Мой Киевстар для iOS и Android не работает: "Не вдалося з'єднатися з сервером"
 
Реєстрація
11.12.17
Місто
Запорожье
Телефон
Neffos C9a
У меня дом Интернет пропал.Звоню на 460 ,говорит невозможно авторизовать ваш номер.Типа я не клиент вообще.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Мкс впав, сайт теж лежить.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Останнє редагування модератором:

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Це тільки у мене у ммкс тепер показує у набраних і прийнятих номерах замість останніх двох цифр два хх?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Це на передплаті через некст, в додатку номер і в кінці хх, контракт таке саме.
 

Вкладення

  • IMG_20220512_191347.jpg
    IMG_20220512_191347.jpg
    130.9 КБ · Перегляди: 66
Останнє редагування:
  • Sad
Реакції: drmz
Зверху