Система «Мій Київстар»

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone

Мій Київстар​


1 Поповнюйте рахунок без комісії
У застосунку це зручно та швидко — жодної комісії, коли поповнюєте свій номер за допомогою Google Pay чи Apple Pay.

2 Керуйте Суперсилами
Підключайте та змінюйте Суперсили — послуги на вибір, які доступні без доплат у більшості тарифів. Вибирайте свою в застосунку!

3 Змінюйте тариф
Стежте за вигідними пропозиціями та вибирайте собі тариф. Ми завжди порадимо той, що підійде вам якнайкраще.

4 Заощаджуйте з промокодами
Отримуйте персональні знижки від наших партнерів — Uklon, WOG, ДІЛА, Rozetka, Yakaboo, Нова Пошта, Glovo та багатьох інших.

5 Допомагайте близьким
Додавайте номери близьких у профіль — підключайте та змінюйте їхні тарифи, керуйте послугами, поповнюйте рахунки чи перевіряйте залишки.

6 Контролюйте витрати
Переглядайте, на що пішли гроші з рахунку для кожного номера у профілі. Жодних очікувань на лінії у контакт-центрі — усі витрати перед вами.

1670680880591.png 1670680913701.png 1670680940075.png
1670680971876.png 1670680996422.png 1670681018324.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: вебверсія — R. I. P.
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
Вигідні пропозиції в мкс повернули
Дивно, в мене чомусь нема ні на одному номері(їх більше 10).
А рекомендований усюди 100грн, хоча в сьогоднішніх смс 75грн.
Додаток остання версія.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
В послузі "Відео на ходу" зʼявився Disney+
Чекаємо запуску сервіса в Україні?

IMG_0165.jpg
 
Реєстрація
26.05.10
Місто
Киев
Телефон
L2
Вигідні пропозиції в мкс повернули
Дивно, в мене чомусь нема ні на одному номері(їх більше 10).
А рекомендований усюди 100грн, хоча в сьогоднішніх смс 75грн.
Додаток остання версія.
А з чого сума рек.платежу складається? Там повинна бути АП + 10 грн резервація + (доп послуги + борг екстра гроші якщо є такі)
 
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
Proforg, рекомендований саме з АП + 10 зазвичай.
А зараз в МКС планова АП(повинна бути 75, тобто без домішок) та рекомендований по 100.
Боргу і екстри в мене нема.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Як увімкнути вхід з PUK2? Автоматично відсилає лише смс, навіть не запитує варіант ввести PUK2.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Кочевник, через сайт. На сайте был вход в кабинет, в котором весь доступ удалили, кроме настроек входа. Проверял до аварии, как сейчас - не знаю. Мне с телефонного браузера пишет, что вход выполнен успешно, но больше ничего. Upd. Вручную вернулся на главную страницу, нажал на имя - всплыло меню, где можно настроить вход.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
[
Дивно, в мене чомусь нема ні на одному номері(їх більше 10).
А рекомендований усюди 100грн, хоча в сьогоднішніх смс 75грн.
Додаток остання версія.
Сьогодні вже все норм.
АП -75, рекомендований 85.
Пропозиції з'явилися також.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.23
Місто
Luck
Також ще працюємо над відновленням:

  • Персональних пропозицій
  • Гри Оце від серця
  • Можливості перейти на eSIM
  • Переходу на контракт
  • Підключення Домашнього Інтернету та зміни адреси у профілі
Гра Оце від серця. Мало зняти сьогодні абонплату -30%, тариф Love UA База, сума на рахунку була 53 грн., 75-30%=52.5 - достатньо 53. А зняло 20гр., денна якщо нема коштів, написав в підтримку щось там оператор Віка шукала інформацію і написала що передала в тех. відділ.. Будемо чекати. В МКС скидку відображає, але не підключає
 
Реєстрація
05.07.23
Місто
Luck
сума на рахунку була 53 грн
Вже давно відомо,- тре тримати трошки більше. Технічний трафік, а тепер ще й гривня за подарунок, і все інше...
33 лишилося, який ще технічний трафік? По логіці маю поповнити на n-сумму щоб підключило, але там скоріш за все хоче 75 зняти... Тому і оператор не виріша проблему... Бо ще не порішали
 
Реєстрація
05.07.23
Місто
Luck
який ще технічний трафік?
Приблизно такий.
Переглянути вкладення 59332Переглянути вкладення 59333
Було 5грн, достатньо для підключення (соцмережібезобмежень), а після -10 коп., стало недостатньо.
Не підключило тому що послуга зі скидками не працює, поповнив до зняття АП 75грн., в моєму випадку 22 грн., і тепер лишилося чекати результату від тех. підтримки. Просто не працює скидка... Не розумію чому перший оператор не надав виключеної відповіді, крайній сказав поповнити до повного АП і чекати результату...
 

Cusko

Бувалий
Реєстрація
13.02.16
Місто
Запоріжжя
Що нового
1. У розділі Історія додали можливість переглянути Статистику витрат. Вибирайте період та аналізуйте витрати за номером.
2. Суперсила Домашній Інтернет вже підключається у додатку — йти у магазин не доведеться.
3. Контакти тепер завантажуються швидше і без зависань.
4. Знижка від Фокстрот. Купуйте в магазинах або онлайн з промокодом та заощаджуйте 200 чи 500 грн залежно від суми замовлення.
5. 15% на WOG Pay: замовляйте каву з промокодом і отримуйте бонуси на картку PRIDE.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
У розділі Історія додали можливість переглянути Статистику витрат. Вибирайте період та аналізуйте витрати за номером.
Коли додали?
Як на мене,- так воно і було...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.05.10
Місто
Киев
Телефон
L2
У розділі Історія додали можливість переглянути Статистику витрат. Вибирайте період та аналізуйте витрати за номером.
Коли додали?
Як на мене,- так воно і було...
Зараз дійсно як і було, треба зачекати пару днів ;-)
 
Реєстрація
18.02.15
Місто
Київ
Шановні! А за що київстар почав знімати гривню з поличкових номерів опівночі?
Тарифи різні. Пакети оновлені 18.01. Сімка не в телефоні. Почалось вчора.
 

Вкладення

  • Screenshot_20240130-011534.png
    Screenshot_20240130-011534.png
    40.6 КБ · Перегляди: 61
Зверху