Система «Мій Київстар»

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone

Мій Київстар​


1 Поповнюйте рахунок без комісії
У застосунку це зручно та швидко — жодної комісії, коли поповнюєте свій номер за допомогою Google Pay чи Apple Pay.

2 Керуйте Суперсилами
Підключайте та змінюйте Суперсили — послуги на вибір, які доступні без доплат у більшості тарифів. Вибирайте свою в застосунку!

3 Змінюйте тариф
Стежте за вигідними пропозиціями та вибирайте собі тариф. Ми завжди порадимо той, що підійде вам якнайкраще.

4 Заощаджуйте з промокодами
Отримуйте персональні знижки від наших партнерів — Uklon, WOG, ДІЛА, Rozetka, Yakaboo, Нова Пошта, Glovo та багатьох інших.

5 Допомагайте близьким
Додавайте номери близьких у профіль — підключайте та змінюйте їхні тарифи, керуйте послугами, поповнюйте рахунки чи перевіряйте залишки.

6 Контролюйте витрати
Переглядайте, на що пішли гроші з рахунку для кожного номера у профілі. Жодних очікувань на лінії у контакт-центрі — усі витрати перед вами.

1670680880591.png 1670680913701.png 1670680940075.png
1670680971876.png 1670680996422.png 1670681018324.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: вебверсія — R. I. P.
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Pepto , так, все вірно, треба ще раз ввести її номер телефону і пароль від МКС. А в чому проблема?
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
Проблема в отр-паролі, який прийде на моб.номер власника. А ще проблема у купі радників, які радять, те що самі не робили )
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
den_lg, жартуєте?
Щойно спеціально зайшов в чат, авторизувався в ньому через мкс форму авторизації, жодних отп-паролей вводити не потрібно.
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
При спілкуванні з оператором для ідентифікації вам надішлють отр у смс
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
den_lg, ні, не надсилають. При чому авторизація збереглась навіть з попереднього скріншоту. Чи можливо запит інформації по знижці не є достатнім для запиту отр? :)
Взагалі, вперше сьогодні від вас дізнався що там може бути застосована подвійна автентифікація.
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
andriy_z, пароль від мкс де його можно побачити ? Не пам'ятаю його самому можно згнґенерувати чи кс надсилає?
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Pepto, сам встановлюється. Якщо заходили ще раніше з веб версії- може бути десь в збережених паролях браузера десктопного або мобільного. Якщо нема- вийти з додатку, вибрати опцію про загублений пароль чи його відновлення через отр пароль і відповідно зайти через свій номер, а там вже автоматично підтягнуться й інші.
 

eMkiLL

eMkiLL
Реєстрація
29.07.10
Місто
Запорожье
Телефон
Xiaomi Mi 11 Lite
Давно не користувався історією дзвінків в МКС. А зараз потрібно дізнатись номер. Підкажіть будь ласка, як у МКС, в історії, подивитися повністю номер. Там 2 цифри закриті, чи ніяк?
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
1. Перенесення номера з eSIM в одному смартфоні на інший та оновлений перехід зі звичайної
SIM на eSIM. Доступно для номерів передплати, не прив'язаних до документів.
2. Статус послуги Щасливий день на головному екрані тепер показує, коли настане час підключити її знову.
3. Можливість відстежувати заявки та статуси після запиту на підключення Домашнього Інтернету.
4. Знижка до 50% на 2 поїздки від OnTaxi в додатку.
5. Покращене відображення темної теми на головному екрані.
Версія 3.117.1
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
1. Перенесення номера з eSIM в одному смартфоні на інший та оновлений перехід зі звичайної
SIM на eSIM. Доступно для номерів передплати, не прив'язаних до документів.
2. Статус послуги Щасливий день на головному екрані тепер показує, коли настане час підключити її знову.
3. Можливість відстежувати заявки та статуси після запиту на підключення Домашнього Інтернету.
4. Знижка до 50% на 2 поїздки від OnTaxi в додатку.
5. Покращене відображення темної теми на головному екрані.
Версія 3.117.1
Троха текст по дибільному написаний, тобто можна перенести єсім з одного телехвона на другий не через костиль (фізичну сімку)?? Чи я шо то не доганяю.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
nikolaevich,
Так, це нещодавно обговорювали в профільній темі.
Не бачив, через те і питаю, я то думаю чого в мене в мкс висить значок єсім коли я вже перейшов на неї, як на мене то це гуд не потрібно робити лишніх тєлодвіженій.
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
nikolaevich,
Так, це нещодавно обговорювали в профільній темі.
Не бачив, через те і питаю, я то думаю чого в мене в мкс висить значок єсім коли я вже перейшов на неї, як на мене то це гуд не потрібно робити лишніх тєлодвіженій.
Повідомлення в темі "eSIM від Київстар" https://red-forum.com/threads/esim-від-Київстар.33044/post-2032470
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
1. Перенесення номера з eSIM в одному смартфоні на інший та оновлений перехід зі звичайної
SIM на eSIM. Доступно для номерів передплати, не прив'язаних до документів.
2. Статус послуги Щасливий день на головному екрані тепер показує, коли настане час підключити її знову.
3. Можливість відстежувати заявки та статуси після запиту на підключення Домашнього Інтернету.
4. Знижка до 50% на 2 поїздки від OnTaxi в додатку.
5. Покращене відображення темної теми на головному екрані.
Версія 3.117.1
Чорно сіра тема
 
Зверху