Система «My lifecell»

Реєстрація
20.11.08
Місто
Irpin, Ukraine
Телефон
iPhone 14 Pro Max

My lifecell​


1 Зі застосунком ви можете:
  • контролювати залишок пакетних хвилин, Інтернету, SMS
  • поповнювати рахунок
  • підключати вигідні тарифи та послуги
  • відправляти екстрений запит на переказ коштів чи зворотній зв'язок
  • отримати доступ до загальної інформації про номер (балансу, PIN/PUK-кодів тощо)
2 Акція «Shake & Win»
Ми цінуємо активність абонентів та винагороджуємо її подарунками. Відкрийте розділ «Shake & Win» та потрусіть телефон, щоб отримати бонус:
  • 1 ГБ Інтернету
  • 25 хвилин для дзвінків по Україні
  • 100 SMS по Україні
  • пакет «Соціальні мережі» — 1 ГБ Інтернету
  • пакет «lifecell Відео» — 1 ГБ Інтернету
3 Проста навігація
Переглядайте інформацію про стан мобільного номера, основний та бонусний баланси, залишок хвилин, SMS та MMS, обсягу мобільного Інтернету.

4 Контроль витрат
Отримуйте звіти про витрати на послуги мобільного зв'язку та історію поповнень мобільного рахунку.

5 Зручне поповнення
Поповнюйте мобільний рахунок за допомогою коду поповнення або банківської карти.

1670681920300.png 1670681946251.png
1670681971523.png 1670682073784.png 1670682089919.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Подскажите, в МЛ можно где-то найти следующую дату оплаты пакета? Или только запоминать и считать?
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Есть вопрос: сколько можно включить номеров в мультиаккаунт Лайфселл? Имею ввиду мобильное приложение
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Да, тоже такая мысль пришла. У меня есть ещё планшет, то часть уйдёт туда - поставлю мой лайфселл. Спасибо за помощь.
Post automatically merged:

Или на второй Ксиоми можно сделать и оригинал, и клон. Придётся прыгать по гаджетам.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Скажіть, а що хорошого дає оновлення млс від 25 числа на ондрюшах?
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Или на второй Ксиоми можно сделать и оригинал, и клон. Придётся прыгать по гаджетам.
Так а толку, от клона. Авторизация будет все равно через основную учетку хрома/вебвью.
При авторизации клона будет показывать уже существующую авторизацию оригинала, либо можно выбрать новую авторизацию. Если выбрать новую, должна слетать авторизация на оригинале.
 
  • Wow
Реакції: idea

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Или на второй Ксиоми можно сделать и оригинал, и клон. Придётся прыгать по гаджетам.
Так а толку, от клона. Авторизация будет все равно через основную учетку хрома/вебвью.
При авторизации клона будет показывать уже существующую авторизацию оригинала, либо можно выбрать новую авторизацию. Если выбрать новую, должна слетать авторизация на оригинале.
Я на сяоми 8 номеров использую в двух приложениях,один из которых клон, все нормально работает.( Либо я не правильно понял написанное)
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Давно користуєтесь lifecell або тільки приєдналися до нас?
Ми маємо винагороди для всіх!
У застосунку My lifecell з'явився новий розділ «Мої винагороди» 🏆 🏆 🏆
Тут ми зібрали інформацію щодо всіх привілеїв, які ви можете отримати, користуючись lifecell, а також – спеціальні «плюшки» за виконання завдань або окремі досягнення.
Увага: щоб відповідний розділ з'явився у My lifecell, потрібно оновити застосунок.
Завантажуйте застосунок My lifecell:
👉 App Store – https://apple.co/3gaGheb
👉 Google Play – https://bit.ly/2SYoK0Y
Post automatically merged:

Акция пришла, но подарки все получены (
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Задовбало мене, що віджет Мій лайселл постійно показує саму щестерню. Аби там показувалися баланси, треба зайти в сам додаток, подивитися на них, а після цього вони з'являються й у віджеті. І так три рази на день. Тап по віджету нічого не дає.
Але раз-два на тиждень вилітає й сам додаток, доводиться очищувати дані, перелогінитися і все по колу. Ну я й поставив їм одну зіру в Play. І ось так воно вийшло:
1.png
Ну я звернувся до того чату, у нас вийшов такий діалог:
15:46:50, Представник lifecell: Доброго дня. Мене звати Віка
15:47:06, XXX: Добрий день!
15:47:17, XXX: Ви побачили моє звернення?
15:47:44, Представник lifecell: Тимчасово може спостерігатися складність із роботою віджетів. Технічні спеціалісти вже займаються вирішенням ситуації.
15:48:44, Представник lifecell: XXX, дякую за звернення! Всього найкращого! У разі виникнення питань - звертайтеся, будемо раді Вам допомогти
І поки я набивав доповнення, що мене до чату направили з Google Play, вона вимкнулася. Рівно за хвилину, навіть не запитавши, чи є в мене якісь іще запитання. Тобто проблеми немає, але вона є.
От такий чудовий сервіс з відправкою абонента по колу.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: idea

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
От такий чудовий сервіс з відправкою абонента по колу.
Потому что эти "сервисы" направлены не для того, чтобы помогать конечному пользователю, а чтобы по шаблонам красиво закрывать тикеты.. Смиритесь, это повсеместно уже так..
 
  • Love
Реакції: drmz

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Смиритесь, это повсеместно уже так..
Ну, для цього й існує конкуренція. Нащастя, я тому лайфу не плачу майже нічого. Тариф Єдиний, тільки халявні плюшки чекаю і роумінг купляю, бо у лайфа він зазвичай дешевше. А взагалі-то якість оператора значно впала за рік. Це стоються не тільки підтримки, з якою пару рокві тому можна будо поспілкуватися і дійсно вирішити проблему, а й якості роботи, коли в центрі міста на відритій вулиці швидкість 3-4 Мб/с.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Где в приложении спрятан "летний драйв за улыбку"?
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
DenysKA, т.е. тупо через баннер? Так там же просто кнопка на сайте "подключить", а где писькомерная опция?
 
Реєстрація
12.11.20
Місто
Синявка
Телефон
Samsung A31

Вкладення

  • Screenshot_20210621-185119_My lifecell.jpg
    Screenshot_20210621-185119_My lifecell.jpg
    169.9 КБ · Перегляди: 40
  • Like
Реакції: drmz
Зверху