Система «My lifecell»

Реєстрація
20.11.08
Місто
Irpin, Ukraine
Телефон
iPhone 14 Pro Max

My lifecell​


1 Зі застосунком ви можете:
  • контролювати залишок пакетних хвилин, Інтернету, SMS
  • поповнювати рахунок
  • підключати вигідні тарифи та послуги
  • відправляти екстрений запит на переказ коштів чи зворотній зв'язок
  • отримати доступ до загальної інформації про номер (балансу, PIN/PUK-кодів тощо)
2 Акція «Shake & Win»
Ми цінуємо активність абонентів та винагороджуємо її подарунками. Відкрийте розділ «Shake & Win» та потрусіть телефон, щоб отримати бонус:
  • 1 ГБ Інтернету
  • 25 хвилин для дзвінків по Україні
  • 100 SMS по Україні
  • пакет «Соціальні мережі» — 1 ГБ Інтернету
  • пакет «lifecell Відео» — 1 ГБ Інтернету
3 Проста навігація
Переглядайте інформацію про стан мобільного номера, основний та бонусний баланси, залишок хвилин, SMS та MMS, обсягу мобільного Інтернету.

4 Контроль витрат
Отримуйте звіти про витрати на послуги мобільного зв'язку та історію поповнень мобільного рахунку.

5 Зручне поповнення
Поповнюйте мобільний рахунок за допомогою коду поповнення або банківської карти.

1670681920300.png 1670681946251.png
1670681971523.png 1670682073784.png 1670682089919.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
13.08.08
Місто
Ковель
Обновил приложение.
В моем профиле появилось мое имя, пол, дата рождения и е-мейл которым я пользовался несколько лет назад (и даже удалил его, так как это был глючный @i.ua).
Разрешений никаких нету, для приложения.
У кого какие мысли, откуда инфа обо мне добавилась.
У мене щось подібне - ім'я та стать, хоча я номер не реєстрував. Вручну прибрати не можу, тому подав заявку оператору - вже три тижні пройшло, а проблема так і не вирішена!
Доречі, ім'я відображається тільки в додатку Мій Лайфселл на Андроїді, на веб версії все чисто!
 
Реєстрація
13.03.19
Місто
Харьков
У мене щось подібне - ім'я та стать, хоча я номер не реєстрував. Вручну прибрати не можу, тому подав заявку оператору - вже три тижні пройшло, а проблема так і не вирішена!
Доречі, ім'я відображається тільки в додатку Мій Лайфселл на Андроїді, на веб версії все чисто!
Напишите пожалуйста, если уберут. Тоже хочу убрать это. Никакой анонимности в лайфселл. :)
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
Напишите пожалуйста, если уберут. Тоже хочу убрать это. Никакой анонимности в лайфселл. :)
Убрать в приложение, можно и сейчас, самостоятельно, заменив эту инфу на вымышленные данные о себе.
Но меня больше всего интересует, откуда же, приложение/оператор взяло эту информацию (правдивую) обо мне.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Sanёk, номер не реєстрував на їх сайті через банк айді?
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Обновил приложение.
В моем профиле появилось мое имя, пол, дата рождения и е-мейл которым я пользовался несколько лет назад (и даже удалил его, так как это был глючный @i.ua).
Разрешений никаких нету, для приложения.
У кого какие мысли, откуда инфа обо мне добавилась.
У мене щось подібне - ім'я та стать, хоча я номер не реєстрував. Вручну прибрати не можу, тому подав заявку оператору - вже три тижні пройшло, а проблема так і не вирішена!
Доречі, ім'я відображається тільки в додатку Мій Лайфселл на Андроїді, на веб версії все чисто!
Вы не регистрировали ранее номер, через услугу "Виртуальный Помощник"? От туда, эта инфа и добавилась. При звонке по номеру 543322
 
Реєстрація
13.08.08
Місто
Ковель
Напишите пожалуйста, если уберут. Тоже хочу убрать это. Никакой анонимности в лайфселл. :)
Убрать в приложение, можно и сейчас, самостоятельно, заменив эту инфу на вымышленные данные о себе.
Яким чином?
IMG_20210908_221132.jpg
 
  • Like
Реакції: moby

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
Реєстрація
13.08.08
Місто
Ковель
У меня поменяло, без проблем. В вашем скрине, наверно и ответ на вопрос, вы случайно не зарегистрированный абонент ?
Post automatically merged:

Не клиент.
Ні..
Коли номер по MNP переносив, то подав заявку на зняття реєстрації з номеру. Через три дні все зробили, а от через пів року після оновлення додатку Мій Лайфселл на Андроїд з'явилося ім'я!
Цікаво що ні на IOS, ні на веб версії ім'я немає, а тільки на Андроїд. Оператор сказав, що номер ні на кого не прив'язаний і не зареєстрований! Заявку прийняли, але так нічого і не змінилося...
 
Реєстрація
13.08.08
Місто
Ковель
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: moby

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Напишите пожалуйста, если уберут. Тоже хочу убрать это. Никакой анонимности в лайфселл. :)
Убрать в приложение, можно и сейчас, самостоятельно, заменив эту инфу на вымышленные данные о себе.
Яким чином?
Переглянути вкладення 41787
 

Вкладення

  • IMG_20210908_221132.jpg
    IMG_20210908_221132.jpg
    43.5 КБ · Перегляди: 41
  • НУДМЭН.jpg
    НУДМЭН.jpg
    46.3 КБ · Перегляди: 41
Реєстрація
13.08.08
Місто
Ковель
Напишите пожалуйста, если уберут. Тоже хочу убрать это. Никакой анонимности в лайфселл. :)
Убрать в приложение, можно и сейчас, самостоятельно, заменив эту инфу на вымышленные данные о себе.
Яким чином?
Переглянути вкладення 41787
У мене не активне поле - ім‘я(((
В офіційному магазині Лайфсел теж не змогли нічого зробити, навіть після видалення і повторного встановлення додатку, очищення кеш і т.д.... Прозвучала відповідь представника - чекайте на рішення оператора!
 
Останнє редагування:

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
А где теперь смотреть до какого числа срок действия номера ,чёт нигде не могу найти .
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
А где теперь смотреть до какого числа срок действия номера ,чёт нигде не могу найти .
Профиль - информация о линии.
Это раньше так было, щас нет такого ( у меня во всяком случае)
Нет, так раньше не было.
Изменили, в другом месте теперь смотреть срок.
Уверены, что вы там смотрите, где написали выше ?
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
А где теперь смотреть до какого числа срок действия номера ,чёт нигде не могу найти .
Профиль - информация о линии.
Это раньше так было, щас нет такого ( у меня во всяком случае)
Нет, так раньше не было.
Изменили, в другом месте теперь смотреть срок.
Уверены, что вы там смотрите, где написали выше ?
Раньше я находил за секунду ,сейчас вроде перерыл все и нигде нет.
 
Реєстрація
13.03.19
Місто
Харьков
А где теперь смотреть до какого числа срок действия номера ,чёт нигде не могу найти .
Профиль - информация о линии.
Это раньше так было, щас нет такого ( у меня во всяком случае)
Нет, так раньше не было.
Изменили, в другом месте теперь смотреть срок.
Уверены, что вы там смотрите, где написали выше ?
Раньше я находил за секунду ,сейчас вроде перерыл все и нигде нет.
Профиль теперь в шапке выбора номеров. Там можно глянуть
 
Зверху