Система РЖ/ПЖ (резервого/постійного живлення) для дому

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Вона буде тоді виправданою коли буде поставлено панелі сонячні,
Доречі, про сонячні панелі: хтось купував портативні панелі на Алі такого плану? Цікаво, як вони працюють в реальності, чи вистачить потужності хоча б телефон чи планшет зарядити (за адекватиний період часу), коли десь на природі відпочиваєш?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Вона буде тоді виправданою коли буде поставлено панелі сонячні,
Доречі, про сонячні панелі: хтось купував портативні панелі на Алі такого плану? Цікаво, як вони працюють в реальності, чи вистачить потужності хоча б телефон чи планшет зарядити (за адекватиний період часу), коли десь на природі відпочиваєш?
Я купляв. Досвід є в цій темі
 

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Минулого року лякали блекаутами взимку, з перелякую придбав AC200Max+B230. Майже не використовував.
Тепер знов лякають (і вочевидь ніхто точно не знає, що буде). Виникло бажання докупити сонячну панель PV350.
Питання - воно того варте? Чи в крайньому випадку краще буде зарядити від генератора?
Чи все ж сонячна панель такої потужності має сенс для цієї зв'язки (загалом 4кВт).
 
Останнє редагування:
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Насос зі скважини, насос опалення, живлення котла (мізер), холодильник з великими пусковими струмами, світло, дрібна електроніка. Виходить 1000-2000 Вт*г. Тож генератор дешевше.
А ще не обмежений за ємністю. Тільки паливо доливай.
На насос скважини губу не розкатуй ота гармошка його не запустить, порахуй пусковий струм і коли до води метрів як мінімум 100.
Post automatically merged:

Минулого року лякали блекаутами взимку, з перелякую придбав AC200Max+B230. Майже не використовував.
Тепер знов лякають (і вочевидь ніхто точно не знає, що буде). Виникло бажання докупити сонячну панель PV350.
Питання - воно того варте? Чи в крайньому випадку краще буде зарядити від генератора?
Чи все ж сонячна панель такої потужності має сенс для цієї зв'язки (загалом 6кВт).
Сонячна панель буде працювати влітку, зимою з неї толку мало, я тут гризу себе за 30 тисяч хоча тієї зими я покористувався, а тут ціна геть космос, то скільки років можна платити за світло і в вус не дути.
 
Останнє редагування:

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
я тут гризу себе за 30 тисяч хоча тієї зими я покористувався, а тут ціна геть космос, то скільки років можна платити за світло і в вус не дути.
Тут не тільки і не стільки про окупність або "скільки років можна платити". Те саме з утепленням - коли я його робив, міг би платити років 12 за ті гроші. Тут мова про а) незалежність б) комфорт в) скасування щомісячних платежів
 
Реєстрація
27.06.09
Місто
села Красносілка-ФонтанкаОдес.обл
Телефон
PocoF2 Pro 8/256

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
из собственного опыта может ли ecoflow smart generator контролировать
Матка-бозка, в кого власний досвід тут, нахіба це екофлов?? К&S двохпаливний 2квт в 2 рази дешевше, і не факт що гірше.

medeo, чого у тебе досі нема червоної картки за невірно вказане місце постійного перебування?? & 2 moders?
 
Зверху