Система РЖ/ПЖ (резервого/постійного живлення) для дому

Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
А ви впевнені що 1квт вистачить на пусковий струм компрессора?
Дивився відгуки за 1кВт сонячний інвертер як у мене так пишуть що "незаводить" він холодильника. 5кВт точно норм бо сам використовую, порадив 3кВт думаю теж буде норм і дешевший. До 38тис за хороший комплект можна влізти, якщо на акумі зекономить то і в 25 думаю реально встибнути можна буде.
 
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone 12
Правильно розумію, що холодильники no frost позбавлені такої халепи?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Важливо не no frost, а з постійно працюючим компресором. Маркетингова назва "інверторні".
Але тоді ж усе одно треба аби умовний Екофлоу працював у режимі ДБЖ, бо інакше при першому ввімкненні усе одно буде пусковий струм...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
при першому ввімкненні усе одно буде пусковий струм
Він відсутній, бо запускається плавно "інвертором".

Тобто по суті "інвертор" є регулятором частоти компресора з плавним пуском.
 
Останнє редагування:

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
5кВт точно норм бо сам використовую, порадив 3кВт думаю теж буде норм і дешевший.
У меня гибридный инвертор 1.8 кВт без проблем запускает подобного размера холодильник Бош (не инверторный). Какой там пусковой ток х.з., измерить обычными инструментами (и самим инвертором) его невозможно - там доли секунды ловить надо.

Надо иметь в виду, что обычно инверторы штатно держат двойную мощность до 3-5 секунд, чего достаточно для больших пусковых токов.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
А ви впевнені що 1квт вистачить на пусковий струм компрессора?
Дивився відгуки за 1кВт сонячний інвертер як у мене так пишуть що "незаводить" він холодильника. 5кВт точно норм бо сам використовую, порадив 3кВт думаю теж буде норм і дешевший. До 38тис за хороший комплект можна влізти, якщо на акумі зекономить то і в 25 думаю реально встибнути можна буде.
Для завести холодильника і 2 хватить вмене 2х кіловатний інвертор запускає 2 холодильника по черзі.
 
Реєстрація
03.04.21
Місто
kiev
у мене хотпоинт з блоком керування при старті показує 0.8 квт, після працює на 70 вт, але його автоматика навіт на 3 квт інверторі не хоче запускатись, при цьому морозильна камера без всяких там умних керувань стартує 1.2, потім 0.2 робить без проблем, ось тобі і умні речі.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
А ви впевнені що 1квт вистачить на пусковий струм компрессора?
Більшість зарядних станцій чи інверторів витримують секунду-дві перенавантаження, В мене наприклад гібридний інвертор на кіловат при роботі від мережі, в реальності від батареї близько 700 ват витримує, коли холодильник вмикається він пару секунд починає пищати про перенавантаження і далі працює нормально. Але звісно ніхто гарантій не дасть.
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Інвертор 600Вт номіналом, і 1200 максимальна короткочасна, то високий (200см) LG не стартує, а низький (140см) без проблем.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Давайте вже конкретну модель радьте
Щоб знати що брати якщо прикрутить
Надіюсь не прикрутить але …
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Давайте вже конкретну модель радьте
Щоб знати що брати якщо прикрутить
Надіюсь не прикрутить але …
Я рекомендую: отакий інвертор https://prom.ua/ua/p2184960307-avto...dium=referral_link&utm_source=b2c_app_android
І отаку акуму: https://energoseti.com.ua/product/akkumulyatornaya-batareya-must-lifepo4-24v-100ah/

На акумі звісно можна ще добре зекономити, а інвертор купити з функцією підмісу сонячної енергії, якщо в майбутньому плануєте додати панелькі.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Панелі в квартирі нікуди ставити
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Давайте вже конкретну модель радьте
Щоб знати що брати якщо прикрутить
Надіюсь не прикрутить але …
Я рекомендую: отакий інвертор https://prom.ua/ua/p2184960307-avto...dium=referral_link&utm_source=b2c_app_android
І отаку акуму: https://energoseti.com.ua/product/akkumulyatornaya-batareya-must-lifepo4-24v-100ah/

На акумі звісно можна ще добре зекономити, а інвертор купити з функцією підмісу сонячної енергії, якщо в майбутньому плануєте додати панелькі.
Інвертори треба брати не менше 48 вольт решта то на побавитись, і в догонку потрібно щоб була функція роботи без акумулятора ну і + підміс від мережі є такі в мust.
Post automatically merged:

Ну тоді https://prom.ua/ua/p1922139875-inve...&locale=uk&category_ids=5140401&from_spa=true 24 вольтову версію.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
не менше 48 вольт решта то на побавитись, і в догонку потрібно щоб була функція роботи без акумулятора ну і + підміс від мережі
Ну я собі такий брав але ж він в тому році з маленьким аккумулятором коштував 50тис. Зараз вже під 70 мабуть. А людині треба лише холодильник заживити, і думаю що не за всі гроші світу.
 
Зверху